فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین
سرکتاب آنلاین رایگان فال چوب آنلاین فال pmc فال حافظ امروز مدل مانتو مدل مو

تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان از اول شهریور ۹۸ افزایش می یابد

تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از اول شهریور 98 دو برابر می شودمدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از اول شهریور ۹۸ خبر داد و گفت: در مواردی از هزینه های بستری، جراحی و پاراکلینیکی دوبرابر می شود.

میعاد صالحی در ارتباط زنده تلویزیونی که با شبکه خبر ۲۱ شبکه اول سیما داشت در مورد تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری گفت: از اول شهریورماه امسال در حوزه بستری فوق تخصصی و بیماری های صعب العلاج یا جراحی و پیوند کبد و کلیه و همچنین جراحی قلب و عروق از سقف تعهدات ۲۰میلیون تومان با ۱۰۰ درصد افزایش به ۴۰ میلیون تومان افزایش خواهیم داشت.

در حوزه خدمات تشخیصی و درمانی سرپایی مثل سی تی اسکن، سونوگرافی و ام آر آی از ۷۵۰ هزار تومان به یک و نیم میلیون تومان افزایش تعهدات را در نظر گرفته ایم. خدمات آزمایشگاهی از ۳۵۰ هزار تومان به ۷۰۰ هزار تومان، عمل های مجاز سرپایی مثل شکستگی و دررفتگی را از ۴۰۰ هزار تومان به ۸۰۰ هزار تومان ارتقاء خواهیم داد.

وی همچنین گفت: در بخش رادیوگرافی از سقف تعهدات ۱۸۰ هزار تومانی به ۳۸۰ هزار تومان و در مبحث آمبولانس برون شهری و درون شهری با افزایش تعهدات دو برابری مواجه خواهیم بود و تلاش می کنیم میزان آورده بیمه شوندگان بازنشسته کشور با افزایش همراه نشود.

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.