اخبار اقتصادی و بازرگانیاخبار جامعه

فروش گوشی های هوشمند در سرتاسر جهان سقوط کرد

فروش تلفن های جدید در بزرگترین سقوط از زمان اختراع این گوشی هوشمند فرو ریخته است.

سقوط فروش گوشی های هوشمند

شرکت تحقیقات استراتژی آنالیتیکس گفت: محموله ها در فوریه نسبت به سال گذشته ۳۸٪ کاهش داشته است. برخی از کارخانه های آسیایی قادر به تولید تلفن های هوشمند نبودند ، در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان قادر نبودند و یا تمایلی به بازدید از فروشگاه های خرده فروشی و خرید دستگاه های جدید ندارند.

محموله های گوشی های هوشمند از ۹۹.۲ میلیون در فوریه ۲۰۱۹ به ۶۱.۸ میلیون در فوریه ۲۰۲۰ کاهش یافته است. نمایش بزرگ سالانه کنگره جهانی موبایل ، که در آن بسیاری از تلفن های جدید برای اولین بار رونمایی می شود ، ماه بزرگ برای صنعت تلفن بود.

نیل ماوستون ، مدیر اجرایی استراتژی آنالیتیکس گفت: فوریه ۲۰۲۰ بزرگترین سقوط در تاریخ بازار جهانی تلفن های هوشمند را شاهد بود.

موبایل هوشمند

سامسونگ

سامسونگ که جدیدترین گوشی های پرچم دار S20 خود را در ماه فوریه فاش کرد ، به نظر می رسد فروش اولیه کند دستگاه ها را کند کرده است.

اپل

در همین حال ، اپل هشدار داد که پیش بینی سود خود را از دست خواهد داد و گفت که عرضه آیفون در سراسر جهان “محدود” خواهد بود.
علی رغم هشدارهای خود در مورد از دست رفتن اهداف مالی و مشکلات در مورد عرضه آیفون ، اپل در این هفته دو محصول جدید را معرفی کرد – یک آیپد پرو جدید با فناوری اسکن لیزری و مک بوک ایر جدید.

عرضه و تقاضا تلفن های هوشمند در چین فروکش کرد ، در سراسر آسیا کاهش یافت و در سایر نقاط جهان کند شد.این دوره ای است که صنعت تلفن های هوشمند می خواهند آن را فراموش کنند.این شرکت تحقیقاتی گفته است که انتظار می رود محموله های تلفن های هوشمند همچنان در طول ماه مارس به مبارزه ادامه دهند ، اکنون که ویروس در اروپا و ایالات متحده گسترش یافته است.صدها میلیون مشتری بالقوه اکنون در حال تعطیل شدن هستند – یا مایل نیستند به مغازه ها بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید