فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول برای ایام اربعین

یا ابا عبداللهستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ، نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول برای ایام اربعین را اعلام کرد.

 ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول برای ایام اربعین را اعلام کرد. دانشجویان مشمول برای دریافت مجوز خروج از کشور زیارت اربعین؛ باید به موارد زیر توجه کنند:

دانشجویان مشمول برای صدور مجوز خروج از کشور زیارت اربعین؛ باید برای ثبت نام به سامانه سقا به آدرس sagha-noor.ir مراجعه کنند.

دانشجویان برای صدور مجوز خروج از کشور نیازمند معرفی یک نفر ضامن جهت بازگشت زائر به کشور و ودیعه گذاری در سامانه نظام وظیفه به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال خواهند بود.

تمام مراحل از ثبت درخواست تا صدور مجوز خروج از کشور در سامانه سقا  انجام می شود. دانشجویان برای پیگیری صدور مجوز خروج از کشور باید به دفاتر بسیج در دانشگاه خود مراجعه کنند.

از آنجا که تمام مراحل صدور مجوز خروج از کشور در سامانه سقا انجام می شود، بنابراین دانشجویان باید از مراجعه حضوری به دفاتر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان جهت صدور مجوز خروج از کشور خودداری کنند.

به دلیل توقف اعزام کاروانی عتبات توسط سازمان حج و زیارت در ایام اربعین، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نیز هیچ کاروانی برای اربعین نخواهد داشت.

ثبت نام کاروان‌های دانشجویی برای اعزام به اربعین از ۱۰ مهر در سامانه سقا آغاز شده و تا ۲۰ مهر ادامه دارد.

دانشجویانی که قصد عزیمت به این سفر با کاروان‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها دارند تا ۲۰ مهر مهلت دارند به با مراجعه به سامانه سقا ثبت نام کنند.

ثبت نام دریافت مجوز خروج از کشور نیز برای دانشجویان تا اوایل آبان ادامه دارد و دانشجویان می‌توانند برای تسهیل در امر خروج نیز با مراجعه به سامانه سقا نسبت به دریافت مجوز خروج اقدام نمایند.

آدرس کوتاه مطلب
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.