فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

هزینه وثیقه خروج دانشجویان برای پیاده روی اربعین حذف می‌شود

از فردا وجه ضمانت ۱۰۰ هزار تومانی مشمولان دانشجوی ثبت‌نامی در ستاد اربعین، حذف خواهد شد.

 بین الحرمینعلی بهرامی دبیر ستاد ملی اربعین دانشجویی درباره حذف هزینه ۱۰۰ هزار تومانی مشمولان دانشجویی در پیاده‌روی اربعین گفت: از دانشجویانی مشمولی که در ستاد اربعین ثبت نام می‌کردند، ضمانت ۱۰۰ هزار تومانی برای ارائه ضمانت‌نامه خروج از کشور دریافت می‌شد که با هماهنگی‌های صورت گرفته از فردا این وجه از دانشجویان دریافت نمی‌شود.

وی در ادامه در خصوص دانشجویانی که این وجه را به عنوان ضمانت پرداخت و مجوز خروج را دریافت کرده‌اند، افزود: دانشجویان به محض ورود  به  کشور طبق قانون وجه خود را دریافت می‌کنند.

دبیر ستاد ملی اربعین دانشجویی گفت: دانشجویان متقاضی باید اطلاعات خود را در سایت نظام وظیفه و سامانه سقا ثبت کنند تا بتوانند  مجوز خروج از کشور خود را دریافت کنند.

نحوه اخذ مجوز خروج برای دانشجویان مشمول

بهرامی اظهار کرد: زمانی که درخواست به دانشگاه محل تحصیل دانشجو فرستاده می‌شود، تأییدیه تحصیلی دانشجو صادر و یک کد از سامانه به دانشجو ارائه می‌شود و دانشجو باید با آن کد که به منزله ضمانت است را در سامانه نظام وظیفه وارد کند که پس از طی مراحل لازم مجوز خروج از کشور رصادر می‌شود.

وی در پایان در خصوص تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان در سامانه سقا برای مراسم اربعین گفت: در حال حاضر روز جمعه به عنوان آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت نام در سامانه سقا اعلام شده و هنوز هیچ تصمیمی برای تمدید مهلت ثبت نام اتخاذ نشده است.

منبع:yjc

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.