فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

درخشش بانوی تفنگ‌دار قمی در لیگ برتر تیر اندازی زنان باشگاه های کشور

مریم زابلی زاده عنوان برترین تیرانداز قم در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی زنان باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد.

مریم زابلی زاده

نخستین هفته مسابقات فصل ۱۳۹۷ لیگ برتر تیراندازی زنان باشگاه‌های کشور به میزبانی قزوین در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی تهران به انجام رسید و بانوان تیرانداز قم در جدال با هیأت قزوین، نخستین حضور در لیگ برتر را استارت زدند.

تیم بانوان هیأت تیراندازی قم که برای نخستین‌بار حضور در این سطح از مسابقات باشگاهی تیراندازی ایران را تجربه می‌کند متشکل از چهره‌های شاخص بومی این رشته در دو بخش تفنگ و تپانچه بادی به میدان رفت و نخستین بازی را به حریف خود تیم هیأت تیراندازی قزوین واگذار کرد.

در پایان مسابقات این هفته، تیم تفنگ هیأت تیراندازی قم با توجه به نخستین حضور خود عملکرد تقریبا مثبتی داشت و بعد از تیم‌های قدرتمند و با سابقه این دوره از مسابقات مقام چهارم رده‌بندی را به خود اختصاص داد، ضمن اینکه تیم قم در بخش تپانچه بادی مقام ششم این هفته را به دست آورد.

اما بهترین عملکرد در بخش انفرادی تفنگ بادی این مسابقات را مریم زابلی زاده از تیم هیأت تیراندازی قم داشت که توانست مقام دوم را کسب کند، در حالی که برای تیم تفنگ بادی قم مریم زابلی‌زاده، سیده‌رویا صبح‌خیز، مونا سعیدپور و مینا روحیان به میدان رفتند.

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.