فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

دعوای بین المللی استقلال و پرسپولیس امروز کلید می‌خورد

استقلال تهران در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر باید در حساس ترین دیدار نیم فصل به مصاف پرسپولیس برود.استقلالمیثم تیموری، مرتضی آقاخان، محسن کریمی و داریوش شجاعیان چهار بازیکنی هستند که به دلیل دوران مصدومیت در دربی پیش رو غایب هستند.نیومایر هم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه انگشت پا در این دیدار غایب است.دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس روز پنجم مهر ماه ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

نامه ارسالی استقلال به دادگاه عالی ورزش می رسد

در پی اعلام رای کمیته استیناف مبنی بر بازنده شدن استقلال در دیدار سوپرجام، مدیران این باشگاه مدعی شدند این رای برخلاف قانون است و به زودی به دادگاه CAS شکایت می‌کنند. وکیل باشگاه هم پس از جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به این پرونده، امروز «سه شنبه» شکایت استقلالی‌ها را به دادگاه بین المللی ورزش ارائه می‌کند.

فشار قانونی استقلال به ساناک

ساناک مربی تیم فوتبال استقلال به دلیل بیماری مادرش ایران را ترک کرد، همچنان با آبی پوشان پایتخت قرارداد دارد. مدیران باشگاه استقلال به این مربی اعلام کردند که در صورتی که قصد بازگشت را ندارد تکلیف وضعیت خود را مشخص کند.استقلالی‌ها درصدد هستند تا با فسخ قرارداد ساناک مشکلی آن‌ها را تهدید نکند.

برنامه تمرینی امروز استقلالی‌ها

 

بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز عصر در یک نوبت تمرینات خود را برای رویارویی مقابل پرسپولیس پیگیری می‌کنند.تمرین آبی پوشان پایتخت ساعت ۱۷ در زمین صنایع دفاع برگزار می‌شود و اصحاب رسانه نیز ۲۰ دقیقه ابتدایی تمرین می‌توانند در کنار آبی پوشان باشند.

پایان پیام

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.