فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

با پیام‌رسان ایرانی آی‌گپ تماس تصویری برقرار کنید

پیام رسان آی گپپیام‌رسان ایرانی آی‌گپ سرویس تماس تصویری در پلتفرم‌های اندروید، آی‌اواس و دسکتاپ را برای برخی از کاربران به صورت آزمایشی ارائه می‌کند و در ادامه به‌ مناسبت “شب یلدا” در اختیار تمامی کاربران آی‌گپ قرار خواهد گرفت.

تماس تصویری آی‌گپ از معماری P2P بهره می‌برد تا علاوه بر امنیت بالا، استاندارد کیفی مطلوبی در اختیار کاربر قرار دهد. در تماس تصویری آی‌گپ، با توجه به پهنای باند در دسترس کاربر، کیفیت تماس به صورت هوشمند تنظیم می‌شود.

سرویس تماس تصویری به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و تنها هزینه ترافیک اینترنت مربوط به این تماس را پرداخت خواهند کرد. ارتباط زنده در جلسات کاری، مصاحبه های ویدیویی یا تماس‌های خانوادگی از جمله کاربردهای این خدمت جدید است.

پیام‌رسان آی‌گپ در نسخه‌های پیشین امکان تماس صوتی با معماری P2P را نیز برای کاربران خود فراهم کرده بود. در فناوری P2P ارتباط بی‌واسطه و ایمن بین دو کاربر برقرار می‌شود و تماس در فضای کاملاً امن برقرار می‌شود.

در حال حاضر پیام‌رسان آی‌گپ در بازارهای کافه بازار، سیب‌اَپ، گوگل‌پلی، مایکت و آدرس اینترنتی این پیام‌رسان با آدرس https://www.igap.net در دسترس است.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.