اولین اقدام برای چیدن دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه دانستن  جزئیات و شناخت  انواع سبک های رایج کابینت آشپزخانه است  هر سبکی ویژگی های خاص خود را دارد  که زیبایی منحصر به فرد خود را به  میبخشد آشپزخانه . شما می توانید با در نظر گرفتن سلیقه  و نیاز خود یکی از سبک ها انتخاب کرده و طبق آن کابینت های آشپزخانه را سفارش دهید. در ادامه این مطلب می‌توانیم با انواع سبک کابینت آشپزخانه به خوبی آشنا شویم.

کابینت سبک مدرن

سبک مدرن در اواخر قرن بیستم پدیدار شد یکی از پرطرفدار ترین طرح ها برای کابینت ها می باشد که با تنوع گسترده‌ای که در متریال رنگ و طرح دارد این امکان را برایمان فراهم می‌کند تا با هر فضایی بتوان آنها را هماهنگ کرد همچنین به دلیل شیوه طراحی که دارند و پرهیز از خطوط و تزئینات بلا استفاده برای فضاها و خانه های کوچک امروزی بسیار مناسب و ایده آل می باشند
همچنین این سبک امکان تنوع طراحی و مانور بسیار زیادی را برای طراح ایجاد می کند

سبک کلاسیک

این سبک قدیمی ترین سبکی است که از گذشته تاکنون مورد استفاده بوده و طرفدار های بسیار زیادی در هر دوره داشته این سبک امروزه نمایانگر لوکس گرایی و فضای نوستالژیک گذشته است رایج ترین متریال برای این سبک چوب و روکش چوب می‌باشد که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و تولید روکش های پی وی سی کابینت های ممبران تا حدی به دلی مناسب بودن قیمت توانسته اند جایگزین چوب طبیعی شوند ولی هیچگاه از نظر زیبایی و ارزشمندی قابل مقایسه با چوب طبیعی نمی باشد.

کابینت شیک

سبک نئوکلاسیک

در قرن ۲۱ با گسترش و پیشرفت روز به روز در تکنولوژی و هنر سبک جدیدی در طراحی که ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن بود با نام نئوکلاسیک شناخته شد در این سبک نیز همانند سبک کلاسیک از چوب بیشتر استفاده می شود ولی متعلقات و تزئینات آن از سبک کلاسیک کمتر و ساده تر است به همین دلیل امروزه بسیار پرطرفدار بودند.

سبک روستیک

در سبک روستیک بیشتر از ترکیب سنگ و چوب در طرح و رنگ طبیعی خود استفاده می شود سبک رستیک که به معنای کابینت رنگ و رو رفته می باشد فضایی صادقانه بی ریا و با حس طبیعت را برای ما به ارمغان می آیند
این سبک ساده و بی آلایش بوده از هرگونه تزیینات مصنوعی دوری می‌کند اگر به سمت های نوستالژی علاقمند هستید این سبک گزینه ایده‌آل است.

کابینت آشپزخانه

سبک بوهمین

این سبک یکی از سبک های پرطرفدار می باشد که چیدمان و طراحی در آن بسیار راحت است زیرا دستمان برای انتخاب رنگ و طرح کاملا  باز بوده وتقریبا هیچ قانون و محدودیتی ندارد.
سبک بوهمین که از کولیهای آمریکای گرفته شده است را می توان با ذوق و سلیقه ترکیب نموده و با استفاده از رنگها و طرحهای مختلف آشپزخانه خود را به یک اثر هنری کاملاً مطابق با سلیقه خود تبدیل کرد که شبیه آن به هیچ جا یافت نمی شود.

سبک مینیمال

سبک مینیمال یکی از پرطرفدار ترین سبک های طراحی در دنیا به ویژه امروزه می باشد که شباهت زیادی با سبک مدرن دارد با این تفاوت که در این سبک از هرگونه تزیینات و بیهوده گری پرهیز می شود و بسیار آسان تر و راحت تر است و عمدتاً در طراحی آن از پالت های رنگی خنثی و مات استفاده می شود.
رنگ سفید پر استفاده ترین رنگ در این سبک می باشد همچنین گاهی برای یک کاهش یکنواخت در فضا و برقراری تعادل می توان از یک رنگ مکمل در کنار آن استفاده کرد. آماده باشید که با انتخاب این سبک لازم است تمامی تزیینات و وسایل اضافی خود را حذف کنید.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

سبک کابینت صنعتی

این سبک از زمان انقلاب صنعتی در اروپا رواج یافت به گونه ای است که انگار از بازسازی شدن یک فضا و ساختمان صنعتی مجدد خلق شده است استفاده از چوب همراه با فلز از مشخصه های بارز این سبک می باشد.

کابینت

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ،کابینت های ممبران و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید.

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱