در حال حاضر سفارش و تهیه تاج گل برای انواع مراسمات از جمله مجالس ترحیم، یادبود، سالگرد و … بسیار متداول شده است. پیش از این افراد برای عرض تسلیت و احترام در این مراسمات اقدام به خرید تاج گل و دسته گل های طبیعی می نمودند که هزینه هایی بالایی نیز برای این کار صرف می شد. در نهایت نیز یک یا دو روز پس از برگزاری مراسم، تمام تاج گل های طبیعی تقدیمی پژمرده شده و دور ریخته می شدند. اما در سالهای اخیر در این مورد اقدامات شایسته و خیرخواهانه ای انجام شده است، اجاره تاج گل ایتام هم از اتلاف هزینه ها برای این منظور می کاهد و هم هزینه مناسب در نظر گرفته شده برای اهدای تاج گل تسلیت را عاید موسسات خیریه و ایتام و افراد نیازمند می نماید.

موسسات خیریه در این مورد در قالب کمک به ایتام، فقرا و نیازمندان اقدام به اجاره تاج گل ایتام می کنند و هزینه عایدی موسسه را جهت رفع نیازهای اساسی ایتام و افراد نیازمند صرف می نماید. این کار خداپسندانه و انسان دوستانه علاوه بر ایجاد حس خوب و آرامش روحی در فرد اعطا کننده تاج گل می تواند باعث شادی روح متوفی و همچنین آرام بخش بازماندگان نیز باشد.

اگر می خواهید سفارش تاج گل خود را به صورت آنلاین ثبت کنید پیشنهاد می کنیم به سایت چطور مراجعه کنید. در این مقاله در مورد اینکه چگونه تاج گلی مناسب مراسم چهلم انتخاب کنیم؟ و یک مرکز خرید معتبر برای خرید انواع تا گل در مناسبت های ترحیم و تبریک معرفی شده است.

سفارش تاج گل برای خیریه ایتام

گل ایتام ناج خیریه
اجاره گل ایتام

موسسات خیریه ایتام و نیازمندان، غالبا در وب سایت ها و صفحات مجازی موسسه خود اقدام به اجاره تاج گل ایتام در انواع و اقسام مختلف با هزینه های اجاره متفاوت می کنند. تاج گل ها در اندازه های کوچک، بزرگ، متوسط و … تهیه می شوند که در تهیه آنها انواع گل های مصنوعی غالبا به رنگ های روشن و غالبا سفید استفاده می شود. طراحی این تاج گل ها و تزئین آنها غالبا توسط مراکز عرضه گل معتبر و طراحان حرفه ای انجام می شود و مناسب مراسمات عزا و شایسته عرض تسلیت محترمانه است.

استند تسلیت ایتام

تاج گل ایتام
اجاره دسته گل

علاوه بر تهیه تاج گل ایتام با استفاده از خدمات موسسات خیریه ایتام و نیازمندان می توانید اقدام به تهیه استند تسلیت ایتام نیز نمایید. در این استندها جملات و عبارات مربوط به تسلیت، به بهترین شکل و با طراحی مناسب مجلس عزا آورده می شوند و این موضوع نیز با صرف هزینه پرداخت شده به امور خیریه و ایتام می تواند باعث شادی روح متوفی شود.

تاج گل خیریه ایتام به جای سفارش گل طبیعی

برخی افراد در مورد تهیه تاج گل تسلیت بر تهیه تاج گل های طبیعی سفارشی تاکید دارند. آنها این موضوع را به نوعی ادای احترام به فرد متوفی و بازماندگان او می دانند و معتقدند که ادای تسلیت شایسته تری با اهدای تاج گل تسلیت دارای گل های طبیعی انجام می شود. این افراد غالبا لوکس پسند با این کار تنها به ظواهر ماجرا بها داده و از ارزش معنوی اجاره تاج گل ایتام غافل هستند. برخی موسسات خیریه امور ایتام و نیازمندان در این زمینه نیز به فکر تامین هزینه های مالی ایتام و افراد نیازمند بوده اند. در وب سایت و صفحات مجازی این موسسات علاوه بر اجاره تاج گل ایتام اقدام به فروش تاج گل ایتام به نفع فقرا و نیازمندان نیز می شود. در حقیقت این موسسات هزینه های پرداختی برای خرید تاج های طبیعی تسلیت را صرف امور خیریه می کنند که این کار نیز کار پسندیده ای است.

هر چند که تهیه و خرید تاج گل تسلیت از موسسات خیریه نیز می تواند اقدامی خداپسندانه باشد چرا که منافع مالی این کار صرف هزینه های ایتام و نیازمند می شود اما بهتر است به جای این کار اقدام به اجاره تاج گل ایتام نمود. علت این توصیه آن است که تاج گل های اجاره ای و مصنوعی مورد عرضه در موسسات خیریه می توانند برای چندین و چند صد مراسم اجاره شوند و منافع مالی خوبی برای موسسه داشته باشند در حالی که با خرید تاج گل تسلیت طبیعی این تاج گل تنها به یک مراسم تعلق می گیرد و پس از یک الی دو روز خراب شده و دور انداخته می شود.

لیست خیریه های دارای تاج گل

اجاره تاج گل ایتام
اجاره گل ایتام تهران

برای اطلاع از لیست خیریه های دارای تاج گل کافی است جستجوی کوتاهی در نت انجام دهید. این خیریه ها با اجاره تاج گل ایتام، تابلوها، استند و بنرهای تسلیت اقدام به درآمدزایی به نفع خیریه می کنند. آنها با دریافت آدرس محل مراسم و ساعت آغاز و پایان آن در روز و تاریخ مشخص شده تاج گل ایتام را به محل منتقل و و پس از اتمام مراسم آن را به موسسه باز می گردانند. اغلب قریب به اتفاق این موسسات جهت حمل و نقل تاج گل تسلیت ایتام نیز هزینه ای دریافت نمی کنند و از این رو شما در این باره نیز می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

از طرفی سفارش تاج گل از موسسات خیریه این مزیت را نیز دارد که برای اهدای تاج گل تسلیت نیازی به حضور خود شما نیست. این موضوع در حال حاضر که به دلیل شیوع پاندمی کرونا اغلب مراسمات به صورت خصوصی و با حضور صرفا خانواده فرد متوفی برگزار می شوند می تواند راهکار بسیار خوبی برای عرض تسلیت محترمانه و غیر حضوری شما باشد. این موسسات در ساعت و تاریخ معلوم تاج گل تسلیت را به محل منتقل و پس از پایان مراسم آن را به موسسه باز می گردانند. اغلب خانواده های داغدار نیز که با این شیوه متوجه می شوند هزینه ای برای امور خیریه صرف می شود راضی و خشنود می شوند.

در حالت کلی مزایای سفارش تاج گل ایتام از موسسات خیریه را می توان شامل نیز دانست:

به موسسات خیریه در جهت تامین نیازهای مالی افراد نیازمند کمک می شود.

موسسات خیریه در جامعه شناخته شده و به صورت فرد به فرد به دیگران معرفی می شوند.

فرهنگ انجام امور خیر و نیکوکاری در جامعه گسترش می یابد.

از تجملات و اسراف کاسته شده و به معنویات بیشتر از مادیات اهمیت داده می شود.

مهم ترین مزیت نیز می تواند شادی روح متوفی از انجام کار خیر و کمک به ایتام و نیازمندان باشد.

در رابطه با ارائه لیست خیریه های تاج گل در شهر تهران می توان به مواردی به شرح زیر اشاره کرد:

1) خیریه ذاکرین انصار

2) خیریه کهریزک

3) خیریه وفاق سبز

4) خیریه بهنام دهش پور

5) خیریه صدیقه طاهره

6) سازمان پایان کارتن خوابی

7) خیریه نیکان ماموت

8) خیریه کلید بهشت رحمت

9) خیریه بچه های آسمان

10) موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

11) بنیاد دست های مهربان

12) خیریه مهر ماندگار ناصری

13) خیریه ندای فرشتگان سرزمین من (خیریه نفس)

سفارش تاج گل یادبود برای خیریه ایتام

جهت سفارش تاج گل یادبود برای خیریه ایتام کافی است با موسسه انتخابی خود تماس گرفته و آدرس محل برگزاری مراسم و تاریخ و ساعت برگزاری را به پرسنل مرکز اطلاع دهید. اغلب موسسات حتی دو ساعت پیش از برگزاری مراسم نیز سفارشات شما را ثبت و در ساعت مقرر حمل تاج گل به محل را به صورت رایگان انجام می دهند. هزینه اجاره تاج گل ایتام نیز نسبت به خرید تاج گل های تسلیت طبیعی بسیار مناسب بوده و از این رو اغلب افراد با استفاده از این خدمات می توانند نسبت به ادای بهترین و شایسته ترین تسلیت ها به عزیزان خود اقدام نمایند.

 

اجاره تاج گل تسلیت از موسسات خیریه ایتام با هزینه های مختلف

تاج گل ایتام مراسم ختم
اجاره گل مراسم ختم

موسسات خیریه، تاج گل ایتام را با هزینه های مختلفی اجاره می دهند پس برای اجاره تاج گل با بودجه مدنظر خود نیازی به نگرانی وجود ندارد و در مراجعه به وب سایت این موسسات غالبا تاج گل مدنظر خود را با هزینه مناسب خواهید یافت.

تاج گل خیریه کودکان سرزمین من

خیریه کودکان سرزمین من نیز یکی از موسسات فعال در زمینه اجاره و خرید تاج گل تسلیت ایتام است. با استفاده از خدمات این مرکز، هزینه صرف شده برای اجاره و خرید تاج گل، بنر، استند و تابلوی تسلیت را به حمایت از کودکان سرزمین خود اختصاص خواهید داد. نیکوکاری در ذات تمامی انسان ها وجود دارد، کافی است به دنبال راه هایی برای انجام آن باشید!

تاج گل چیست؟

با کمی تحقیق درباره معادل انگلیسی کلمه تاج گل می توان دریافت که مفهوم تاج گل در آداب و فرهنگ ما ایرانیان به شکل دیگری رواج دارد. به عنوان مثال از لغت flower stand به عنوان جای گلدان و پایه گلدان یاد میشود و کلمه wreath با تعبیر تاج گل ظهور که مربوط به یک فرقه از مسحیت است یاد می شود. تاج گل می تواند مفهوم های متفاوتی داشته باشد. مثل: تاج گل سر عروس و دخترانه، تاج گل خیریه، تاج گل تبریک، تاج گل ترحیم

هدیه دادن تاج گل، جلوه شکوه رابطه شماست.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here