مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار علمی و آموزشی

همایش سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی

مطالب پربازدید

دبیر علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی از تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات به دبیرخانه دائمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی تا ۱۶ مهرماه خبر داد.بازار دست دوم فناوری اطلاعات

 

مطلب پیشنهادی فارسی کلاب
 بهاره نصیری گفت: تا کنون بیش از ۱۷۰ چکیده با موضوع خانواده و سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در دو بخش علمی ـ. پژوهشی و تجربی-کاربردی به دبیرخانه این همایش ارسال شده است که ۱۶۳ چکیده مورد تایید قرار گرفته‌اند.

وی افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و با توجه به افزایش حجم مراجعات از سوی دانشجویان، پژوهشگران، متخصصان و سایر متقاضیان، کمیته علمی همایش نسبت به تمدید مهلت دریافت اصل و چکیده مقالات تا ۱۶ مهرماه ۱۳۹۷ اقدام نمود که بر این اساس سایت تا این تاریخ جهت دریافت چکیده و اصل مقالات باز خواهد بود.

مطالب پربازدید

دبیر علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی تاکید کرد: با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری همایش امکان تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات پس از این تاریخ وجود ندارد و لازم است علاقه‌مندان برای شرکت در همایش در تاریخ اعلام شده اقدام کنند.

نصیری خاطر نشان ساخت: کتاب نخستین همایش سواد رسانه‌ای با مقدمه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چاپ رسیده است و از طریق اپلیکیشن­های کتابراه، طاقچه و پورتال سرآمد قابل تهیه است.

وی افزود: مقاله برتر و برخی دیگر از مقالات کاندیدای اثر برتر نخستین همایش سواد رسانه‌ای در فصلنامه علمی پژوهشی پژوهش‌های ارتباطی به چاپ رسیده است و در تلاش هستیم تا در دومین همایش بین المللی سواد رسانه‌ای کلیه مقالات برتر در فصلنامه‌های علمی پژوهشی به چاپ برسد.

استادیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تصریح کرد: دومین همایش بین المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد و کلیه متقاضیان می‌توانند علاوه بر ارسال مقالات علمی پژوهشی، برای اولین بار در تاریخ همایش‌های علمی کشور، تجربیات و گزارش‌های کاربردی خود را مکتوب کرده و برای دبیرخانه الکترونیک همایش به نشانی Mliteracy.saramad.ir ارسال کنند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا