نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشورمسئول مرکز آزمون جهاد دانشگاهی (سید عزیز آشنا) اعلام کرد: فردا (یکشنبه ۱۵ اردیبهشت) نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی (www.hrtc.ir) قابل مشاهده است و داوطلبان می‌توانند با استفاده از کد ملی و کد رهگیری، پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی داشته باشند.

وی همچنین گفت: داوطلبانی که در کارنامه شان در قسمت وضعیت داوطلب، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» درج شده، می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه‬ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

این مرحله، که مرحله معرفی چند برابر ظرفیت برای مدارک هست، هیچ‌گونه حقی برای استخدام فرد ایجاد نمی‌کند و معرفی‌شدگان می‌توانند از سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه به سایت دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند.

وی همچنین یادآور شد: هرگونه پاسخ‌گویی به داوطلبان در خصوص کارنامه آن‌ها و هر درخواستی که در این زمینه داشته باشند، صرفاً از به صورت غیرحضوری و از طریق ورود به پروفایل کاربری، در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت‬ انجام می‌شود، بر همین اساس داوطلبان گرامی از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری کنند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here