مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

واکنش مردم به بزرگترین / اختلاسگر تاریخ ایران “مرجان شیخ الاسلامی”

مطالب پربازدید

مرجان شیخ الاسلامی

پرویز پرستویی در پاسخ به تصاحب مرجان شیخ الاسلامی در اینستاگرام نوشت: که مثلاً این خانم پول را هم از بیت المال گرفته و رفته است؟ و به ریش ملت ایران بخندید! و بیایید فقط ملت ایران را در رسانه ها نشان دهیم که مثلاً در حال تحقیق هستیم به چه چیزی اهمیت می دهیم؟ چرا متهمان در پرونده ها در دادگاه حاضر می شوند چرا این خانم باید فرار کند چه کسی باید مراقبت کند؟ چرا ما فقط خودمان را در نمایش رسانه ای ارائه می دهیم ، مثلاً پدر تصرف کنندگان و غیره؟ چرا ما نمی توانیم شرق را بچرخانیم؟

واکنش پرستو صالحی

اخیرا خبر بزرگترین اختلاس تاریخ ایران در رسانه ها منتشر شد. این اختلاس که مربوط می شود به مرجان شیخ الاسلامی آل آقا (روزنامه نگار و فعال سیاسی) واکنش بسیاری از مردم و هنرمندان را برانگیخت. گفتنی است که وی متهم ردیف اول بزرگترین اختلاس تاریخ ایران که در پتروشیمی رخ داده است و در حال حاضر فراری است.

با دقت در رفتار و حتی طرز پوشش وی از گذشته تا کنون می توان فهمید که او به خوبی راه پیشرفت در ایران را شناخته بود. او از ترفند « گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو» استفاده کرد. زمانی که با اصلاح‌طلبان بوده است از سبک لباس پوشیدن در دهه 70 (یک مانتوی بلند و یک روسری ساده) استفاده می‌کرد تا شاید بتواند به مجلس ششم راه پیدا کند.

مطالب پربازدید

وقتی که تمایل و گرایش به اصولگراها را پیدا کرد سبک لباس پوشیدنش را عوض کرده و چادر به سر کرد و یک اصولگرا شد. وی در حال حاضر در کانادا زندگی می‌کند و نیازی به مانتوی اصلاح‌طلبی و چادر اصول‌گرایی هم ندارد و بی حجاب است.

در ادامه چند نمونه از واکنش مردم را می توانید ملاحظه نمایید.

واکنش پرستو صالحی به اختلاس مرجان شیخ الاسلامی

بزرگترین اختلاسگر تاریخ ایران

روزنامه دموکراسی در گزارشی برای شیخ الاسلامی نوشت: افرادی مانند مرجان شیخ الاسلامی افراد فاسدی هستند که از همه چیز از دین گرفته تا جناحهای سیاسی و استخدامهای اطلاعاتی برای جمع آوری بیت المال به طور رایگان استفاده می کنند.” بسیاری از افراد خارجی نیز از این موضوع استقبال می کنند و خوشحال می شوند که ریشه مشکل فساد در بازی های جناحی سیاسی شده از بین رفته است. مساله اصلی این است که چگونه مرجانهای شیخ الاسلامیه به راحتی توانستند با دارایی های ملت بازی کنند و چرا تحقیقات در مورد جنایات آنها سال ها طول کشید و دادگاه کیفری جدیدی در اوایل دهه 1990 تشکیل شد؟

حضور داماد وزیر سابق در کنار متهمان

مطالب پربازدید

در دومین جلسه پتروشیمی ، نام داماد وزیر حاشیه نشینی در کنار نام مرجان شیخ الاسلام قرار گرفت.

بزرگترین اختلاسگر

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا