فروش موبایل و دستگاه های هوشمند در سرتاسر جهان سقوط کرد

شرکت تحقیقات استراتژی آنالیتیکس گفت: فروش موبایل و گوشی های هوشمند سقوط کرد . محموله ها در فوریه نسبت به سال گذشته 38٪ کاهش داشته است. برخی از کارخانه های آسیایی قادر به تولید تلفن های هوشمند نبودند ، در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان قادر نبودند و یا تمایلی به بازدید از فروشگاه های خرده فروشی و خرید دستگاه های جدید ندارند.

محموله های گوشی های هوشمند از 99.2 میلیون در فوریه 2019 به 61.8 میلیون در فوریه 2020 کاهش یافته است. نمایش بزرگ سالانه کنگره جهانی موبایل ، که در آن بسیاری از تلفن های جدید برای اولین بار رونمایی می شود ، ماه بزرگ برای صنعت تلفن بود.

نیل ماوستون ، مدیر اجرایی استراتژی آنالیتیکس گفت: فوریه 2020 بزرگترین سقوط در تاریخ بازار جهانی فروش موبایل را شاهد بود.

فروش موبایل

سامسونگ

سامسونگ که جدیدترین گوشی های پرچم دار S20 خود را در ماه فوریه فاش کرد . به نظر می رسد فروش اولیه دستگاه ها را کند کرده است.

اپل

در همین حال ، اپل هشدار داد كه پیش بینی سود خود را از دست خواهد داد و گفت كه عرضه آیفون در سراسر جهان “محدود” خواهد بود.
علی رغم هشدارهای خود در مورد از دست رفتن اهداف مالی و مشکلات در مورد عرضه آیفون . اپل در این هفته دو محصول جدید را معرفی کرد – یک آیپد پرو جدید با فناوری اسکن لیزری و مک بوک ایر جدید.

فروش موبایل در چین فروکش کرد ، در سراسر آسیا کاهش یافت و در سایر نقاط جهان کند شد.این دوره ای است که صنعت تلفن های هوشمند می خواهند آن را فراموش کنند.این شرکت تحقیقاتی گفته است که انتظار می رود محموله های تلفن های هوشمند .همچنان در طول ماه مارس به مبارزه ادامه دهند . اکنون که ویروس در اروپا و ایالات متحده گسترش یافته است.صدها میلیون مشتری بالقوه اکنون در حال تعطیل شدن هستند – یا مایل نیستند به مغازه ها بروند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here