فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

سرکتاب آنلاین رایگان

ویروس کرونا

فال چوب آنلاین

فال pmc

فال حافظ امروز

فال ازدواج آنلاین

قیمت دلار و ارز

قیمت روز خودرو

قیمت گوشی موبایل

طالع شما سنبله است

طالع سنبله برای مردان

هر آن شخصی که به طالع سنبله باشد ستاره مولای متقیان امیر مومنان علیه السلام است میانه بالا ( قد متوسط ) و ابرو کشیده و خوش خلق و خوش سخن و از خوش سخن، جان را فدا کند ( یعنی با زبان خوش باید باهاش حرف بزنید تا به مقصود برسید ) و دروغ و حرام وی را نسازد ( یعنی اگر وارد دروغ و حرام شود بدبیاری و نحسی برایش دارد ) و از راستی نفع یابد ( اگر در کارها راستی و درستی داشته باشد برایش منفعت دارد ).

دروغگو را دشمن دارد ( یعنی از دروغ متنفر است ). شرکت وی را نسازد ( یعنی شریک شدن با کسی، برایش نفعی ندارد ) و در اعضا نشانه پا خالی دارد که آن نشانه دولت و اقبال است.

از دشمن حذر کند و راز دل خود را به احدی نگوید چرا که دشمن و بدگو زیاد دارد و اگر چیزی به کسی بدهد در دادن خندان و در وقت گرفتن گریان باشد و سفر به جانب قبله کند که آن سفر بر او مبارک باشد ( یعنی سفرهایی که به سمت جنوب و جنوب غربی داشته باشد برایش استفاده دارد ) و خانه پدر و مادر وی بیشتر از باد پریان است البته باید حرز ابودجانه بگیرد تا از بلاها محفوظ بماند و چهارپایان مثل اسب و گاو و گوسفند بر او مبارک باشد ( یعنی از این چهار پایان داشته باشد یا در این زمینه کار و اشتغال کند برایش شانس می آورد ).

فرزندان زیاد در طالع دارد اگر نماند از همزاد باشد و مدتی است که ستاره نحس در طالع دارد دعای حرز یمانی بگیرد تا از نحوست بیرون آید و خطر مرگ در پنج سالگی او را تهدید می کند چون از این بگذرد به عمر طبیعی برسد و چون ماه نو بیند به روی سبزه نگرد و بسازد او را لباس سبز و رنگارنگ ( یعنی برایش شانس میاورد ) و روز یکشنبه ( یعنی در این روز کارهای خود را شروع کند و انجام دهد تا موفق شود ) از صدقه دادن کوتاهی نکند تا از بلیات محفوظ بماند.

طالع سنبله برای زنان

حکما گفته اند هر آن زنی که به طالع سنبله باشد زنی است بلند بالا و سرخ رو و سنبله خانه عطارد و برج آتشی است ( یعنی سیاره عطارد که بسیار به خورشید نزدیک است بر او حکومت دارد و خصوصیات ان بر صاحب این طالع حاکم است ). ستاره حضرت فاطمه زهرا س است. این زن بسیار مومنه وخدا ترس است که بسیار صفت خوبی است و از صفات حسنه است. چون بزرگتر شود کارش بالا گیرد. در اوائل عمر بسیار صدمه دیده است. در اواسط و اواخر عمر کار او نیکو شود. راز دل به احدی نگوید تا در بلا نیفتد و هر حرفی را از همه کس باور نکند که دوست و دشمن خود را نمی شناسد. با شوهر زبان درازی نکند تا زندگانی به خوبی و خوشی بر او بگذرد. از خویشان و نزدیکان خود دور افتد ( یعنی این اتفاق در زندگیش میافتد ). از پدر و مادر بهره مند نگردد. پاکدامنی و عفت را از دست ندهد و پیشه خود سازد. راز دل خود به کسی نگوید خوابی که دیده است به کسی نگوید و اظهار نکند چرا که پریشانی دارد. مدتی است که در کار او گرفتاری پیدا شده اما عاقبت به خیر است. فرزند طاق ( طاق مخالف جفت هست یعنی فرد مثل ۱ یا ۳ یا ۵ یا ۷ …الخ ) در طالع دارد اگر نشود یا نماند از سادات طباطبائی دعا بگیرد. مدتی یک نفر سیاه چهره بلند بالا با او در مقام عداوت است با اینکه به ظاهر زیاد اظهار دوستی میکند باید از او حذر کند. ( یعنی این شخص در زندگیش ظاهر می‎شود ). در مدت چهل روزی که به خانه شوهر آمده اذیت به بچه پری رسانده ( یعنی این اتفاق در زندگیش میافتد، مثلا آب جوش بدون نام خدا بر زمین ریخته ) دعای ام صبیان و چهل کلید و هفت حصار بگیرد و با خود دارد تا از بلا ایمن گردد .
زنهار در نماز کاهلی ( تنبلی ) نکند و چون ماه نو بیند بعد از دیدن ماه به روی کلام الله و سبزه یا آبهای جاری نظر نماید و تصدق بدهد. فرزندان او خوش اقبال و خوش فهم و پر روزی باشند. صاحب این طالع را بسازد ( یعنی برایش خوب است ) ماه صفر و روز یکشنبه و لباسهای رنگین سرخ و سفید. دعای محبت و زبان بند و باطل سحر با خود دارد تا عزیز و محترم گردد .

نظرات بسته شده است.