مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
گل تزئینی

عکس گلهای بسیار زیبای جهان | به همراه نام گل و منطقه مناسب رشد آن|

مطالب پربازدید

عکس گلهای بسیار زیبای جهان

در اینجا برخی از عکس گلهای بسیار زیبای جهان وجود دارد ، از واردات عجیب و غریب تا گلهای وحشی محلی . بعضی از گل ها مانند هیچ چیز دیگری تخیل را به تصویر می کشد زیبایی این گل ها باعث خلاقیت آنها می شود. با دیدن آنها ، ما را به یک عروسی باغ ، مقصد گرمسیری یا جنگل مخفی می برند. با این حال ، بیشتر گلها می توانند در یک منظره معمول حومه ای به عنوان نمونه چند ساله یا پاسیو رشد کنند و برخی از آنها به راحتی از طریق دانه رشد می کنند.

ارکیده (زیگوپتالوم) Zygopetalum

زیبایی ذاتی ارکیده را به خود اختصاص دهید ، لکه های زرق و برق دار و آناتومی غیرمعمول را اضافه کنید. و شما یکی از بیش از ده گونه از گونه Orchids Zygopetalum را خواهید شناخت . برخلاف بسیاری از ارکیده ها ، زیگوپتالوم نیز معطر است . در سایه جزئی در شرایط مرطوب رشد می کند و از تابستان گرم و دمای یخ زدگی محافظت می کند . یک سبد آویز در زیر سایه خالدار درخت بهترین شرایط نوری را برای ارکیده های گیاه زایگوپتال فراهم می کند.

دانلود عکس گلهای بسیار زیبای جهان ، زیباترین عکس گلهای بسیار زیبای جهان

گل رز انگلیسی

گل های رز انگلیسی مانند انواع “آبراهام داربی” که در اینجا نشان داده می شود. به دلیل شکوفه های بزرگ گلبرگ و عطرهای دنیای قدیم مورد احترام هستند . جایی که گل رز ها یک برنامه آزمایشی هشت ساله را برای شناسایی منحصر به فردترین گونه های باغ انجام می دهند . این منطقه 5 تا 9 گیاه در آفتاب کامل در لوم غنی رشد می کند . و یک بار آن را در بهار و یک بار در تابستان بارور می کند.

مطالب پربازدید

قشنگترین عکس گلهای بسیار زیبای جهان ، طبیعت عکس گلهای بسیار زیبای جهان

نیلوفرهای ترکی

بسیاری از ویژگی های سوسن Turkcap (Lilium martagon) آن را خاص می کند . ساقه های چهار پا زرق و برق دار ، شکل گردنبند مانند هر گل و گلهای فراوان در هر ساقه . در عکس گلهای بسیار زیبای جهان این گل میدرخشد . نیلوفرهای مارتاگون در تجارت کمتر از سوسن های شرقی یا آسیایی ، پاهای خود را در سایه دوست دارند و در آفتاب در مناطق 3-8 شکوفا می شوند . آنها به مکانی پناه داده شده نیاز دارند که در معرض باد نباشند و به زهکشی بسیار خوبی نیاز دارند . مورد خانه پشتی که در اینجا نشان داده شده جوانه های صورتی را نشان می دهد که به شکوفه های طلایی پوشیده شده با کک و مک بنفش باز می شوند.

عاشقانه عکس گلهای بسیار زیبای جهان ، پروفایل عکس گلهای بسیار زیبای جهان

عکس گلهای بسیار زیبای جهان

بابی آبی

جذابیت Meconopsis betonicifolia بسیار زیاد است . با این واقعیت که گلها به شرایط رشد. بسیار ویژه ای در مناطق 5-7 نیاز دارند و فقط برای حدود دو هفته شکوفا می شوند ، پشتیبانی می شود . گل ملی بوتان در تابستانهای خنک و خاک مرطوب در مناطقی که شبیه زیستگاه بومی آن است ، بهترین رشد را دارد .

عکس گلهای بسیار زیبای جهان ایرانی ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان اروپایی

مطالب پربازدید

دلفینیوم ، آبی لارکسپور

تعداد کمی از گلها به اندازه جایگاه سالم Delphinium elatum در شکوفه کامل چشمگیر هستند . در عکس گلهای بسیار زیبای جهان هر سایه آبی مطلوب وجود دارد ، از پودرهای ظریف گرفته تا بنفشه های شدید . دلفینیوم ها در مناطق دارای تابستان خنک یا معتدل در مناطق 3-7 به خوبی عمل می کنند . آنها به خاک غنی ، تثبیت کننده و رطوبت منظم نیاز دارند.

عکس گلهای بسیار زیبای جهان خارجی ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان اسامی

وزغ شبانه

اگرچه رنگ و شکل زنبق ظاهری عجیب و غریب (Tryicyrtis hirta) مانند یک گیاه گرمسیری ظریف به نظر می رسد . اما این گیاه چند ساله سایه دوست به طور شگفت انگیزی سخت است . دستیابی به شلوارهای پاییزی در منطقه 4 دشوار است و به آرامی در خاک مرطوب تولید مثل می شود .

عکس گلهای بسیار زیبای جهان ژاپنی ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان هلند

عکس گلهای بسیار زیبای جهان

روباه عشق

گلهای Foxglove

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

آیا روباه ها (Digitalis purpurea) زیباترین گل در چشم انداز هستند . به نظر می رسد زنبورهای عسل چنین فکر می کنند و آنها را بسیار دوست دارند . به طوری که گاهی اوقات شب را در شکوفه های لوله ای می گذرانند تا در هنگام تابش آفتاب بتوانند زود شروع کنند . این گیاهان در مناطق 4-8 دوسالانه هستند . به این معنی که آنها در یک فصل شاخ و برگ تولید می کنند و روز دیگر شکوفا می شوند . با این حال ، هنگامی که خود بذر سازی در سایه جزئی و خاک مرطوب آغاز می شود . این هم دیگر عکس گلهای بسیار زیبای جهان. ممکن است همیشه یک نسل از گیاهان آماده گلدهی داشته باشید . در حالی که نسل بعدی خود آن است. “Mountains Mixed” را که دارای گلهای مستقیم است امتحان کنید.

عکس گلهای بسیار زیبای جهان ایتالیایی ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان اینستا

زنبق ریش دار

Iris germanica سخت و کم نگهداری است زیرا برای یک باغ با منطقه آفتابی 3-10 عالی است . انتظار می رود انواع متنوعی مانند “Wabash” ، برنده مدال یادبود Dykes را ببینید که در ماه مه به اوج خود می رسد . عنبیه را هر چند سال یکبار تقسیم کنید تا قوی بماند.

عکس گلهای بسیار زیبای جهان رنگی ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان دانلود

گلدان زیبایی گل صد تومانی

نام همه چیز را می گوید . اگرچه هیچ گل صد تومانی جذاب (پائونیا) وجود ندارد . “کاسه زیبایی” ازدواج کامل رنگ و شکل است. دور زیادی از گلبرگهای محافظ در فوشیا مرکز لگنهای لکه دار لیمو را محاصره کرده و کاسه را تشکیل می دهد . گل صد تومانی در دهه های زندگی خود تقاضای زیادی ندارد. آفتاب کامل و زهکشی مناسب برای تولید توده های گل در خاک با باروری متوسط ​​کافی است . گل صد تومانی در منطقه 3 یا 2 بسیار مقاوم است و به باغداران شمالی چیزی می دهد که پس از یک زمستان سخت منتظر آن باشند. این قسمتی از عکس گلهای بسیار زیبای جهان است .

عکس گلهای بسیار زیبای جهان گرم سیر ، عکس گلهای بسیار زیبای جهان برای هدیه

شکوفه گیلاس

زیبایی خارق العاده او. درخت گیلاس محبوب ترین درخت خانواده Prunus در ژاپن است. شکوفه گیلاس در ژاپن به نام ساکورا معروف است. این گل ها نماد آمدن بهار است.

شکوفه گیلاس

قلب خونین

قلب خونین یک گل زیبا بهاری است که در محیط مرطوب و سرد رشد می کند. و قلب خونیین را می توان به رنگی های دیگرم پیدا کرد.

قلب خونین

لوتوس

لوتوس یکی از گلهای زیبای آبزی هست که در آبهای کم عمق و آبهای تاریک و گل آلود پیدا می شود. آنها در هوای سرد زنده نمی مانند این گل برای رشد به آفتاب کامل نیاز دارد

لوتوس

گل رز

رز یکی از جذاب ترین گلهایی است که در بیشتر نقاط جهان وجود دارد و از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است. این گل در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد

گل رز

منبع : thespruce

مطالب پربازدید
وب گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا