مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
مسائل زناشویی

آموزش صحیح دخول ” آموزش دخول صحیح و روش های گوناگون دخول “

مطالب پربازدید

آموزش صحیح دخول

رابطه جنسی یک نیاز مهم و اساسی در زندگی زناشویی است که اگر به درستی به آن توجه شود، نتایج مثبتی در روح و روان و زندگی شخصی فرد دارد. توجه درست به نیاز جنسی باعث ایجاد شور و انگیزه برای زندگی می شود. برای داشتن یک رابطه جنسی درست  و اصولی باید با روش های صحیح دخول، ویژگی های دخول صحیح، روش های همراه با دخول، روش صحیح دخول در دوران بارداری و آموزش صحیح دخول، آشنا باشید.

بهترین حالت دخول

رابطه جنسی  در زندگی زناشویی یک موضوع و مسئله مهم است که اگر به آن توجه کافی شود باعث آرامش روحی و روانی در زندگی می شود و باعث می شود زوجین در کنار هم احساس شادی و آرامش داشته باشند بر عکس اگر در زندگی زناشویی به این موضوع توجه نشود می تواند منجر به طلاق و شکست عاطفی شود. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با آموزش دخول صحیح و روش های گوناگون دخول آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

معمول ترین روش دخول صحیح

صحیح ترین و متداول ترین روش دخول بدین صورت است که زن در حالت خوابیده به پشت قرار می گیرد  و پاهای خود را تا جایی که احساس راحتی می کند، باز می کند و مرد در بین پاهای زن قرار می گیرد و عمل دخول را انجام می دهد. این روش یکی از صحیح ترین و راحت ترین روش دخول می باشد و آلت تناسلی مرد به طور کامل وارد مهبل زن می شود و راحت هم خارج می شود.

مطالب پربازدید

بهترین دخول

اگر مرد بخواهد تا کامل تر دخول را انجام دهد زن می تواند پاهای خود را خم کرده و بر روی شکم خود تا کند، در این صورت آلت جنسی زن به طور کامل در معرض دید مرد قرار گرفته و نیز سینه های زن برای تحریک بیشتر مرد در معرض دید مرد قرار می گیرد. در این روش مرد می تواند هرز چند گاهی به طور کامل با بدن زن در تماس باشد اما باید دقت داشته باشد که برای زن مشکلی ایجاد نمی شود.

در این روش مرد می تواند در بالا  و رو به روی زن قرار بگیرد و پاهای زن را به صورت غیر قرینه  و نا متقارن بالا گرفته به سودی که یکی از پاهای زن بالاتر از دیگری باشد.

فعالیت هایی که باعث تحریک بیشتر در هنگام دخول می شود:

  • نوازش کردن
  • عشق بازی
  • بوسیدن زن

زن نیز با مشتاق نشان دادن خود و ایجاد صداهایی به تحریک شدن مرد کمک می کند.

آموزش دخول

مطالب پربازدید

روش دخول پهلو به پهلو ” آموزش صحیح دخول “

در این حالت مرد و زن، هر دو به پهلو خوابیده و عمل دخول انجام می شود. می توان حالت قبلی را به این حالت پیوند زد. یعنی به همان صورت که مرد روی زن قرار گرفته است، دو نفر به پهلو بخوابند. این روش به این دلیل که فشار کمتری متوجه زن می شود، در میان زنان پر طرفدار تر است. این روش از روش های مناسب دخول برای بارداری است.

روش دخول از پشت

در این روش زن به روی شکمش می خوابد و سپس پاها را روی شکم جمع می کند، باسن در این حالت کمی بالاتر قرار می گیرد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد. در این روش شکم مرد با باسن زن در تماس است، این روش بیشتر برای رفع خستگی حین رابطه جنسی انجام می شود. به علت قرار گیری باسن زن بین مرد و زن، انجام دخول کامل ممکن نیست.

آموزش صحیح دخول

برای افزایش لذت جنسی مرد می تواند زن را با آغوش گرفتن، نوازش کردن و بوسیدن تحریک کند. در این روش بهتر است چند بالش در زیر شکم زن قرار بگیرد تا هیچ فشاری به شکم زن وارد نشود. این روش ، از روش های محبوب دخول برلی مردان محسوب می شود.

روش زن سوارکار ” آموزش صحیح دخول “

در این روش مرد به پشت خوابیده و زن بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و عمل دخول انجام می شود. در این روش زن و مرد هر دو به نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارند. این روش برای شب زفاف، بارداری و زنان های چاق مناسب نیست.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

روش دخول ضربدری

این حالت، نوعی از حالت پشت به پهلو است با این تفاوت که وقتی مرد در حالت نشسته در بین پاهای زن که به پهلو خوابیده است قرار می گیرد، زن و مرد هر دو پاهای خود را دراز می کنند و هر دو در هم  فرو می روند و می توانند عمل دخول را انجام دهند.

روش صحیح دخول در بارداری

دوران بارداری بعلت شرایط ویژه زن، دخول هم با شرایط ویژه ای انجام می شود، در این شرایط معمولا از همان روش رو به رو یا متداول ترین روش دخول استفاده می شود. در این روش هم باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار زیاد به بدن مادر و بچه، زن نباید پاهای خود را زیاد باز کند. بهترین کار این است که زن پاهای خود را باز کرده و بر روی ران های مرد قرار دهد و مرد به صورت نشسته عمل دخول را انجام دهد.

 

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا