مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
مسائل زناشویی

15 نکته ای که دختران باید در مورد خودارضایی بدانند – رابطه زناشویی

مطالب پربازدید

واقعیت سرگرم کننده: خودارضایی دختر می تواند عالی باشد! در واقع ، بسیاری از نوجوانان این کار را انجام می دهند و سرگرمی با آن شما را عجیب نمی کند. پس چرا دختران خودارضایی می کنند؟ یک جنس خروجی سلامت جنسی نوجوان و غیره بهتر. این مطلب را دنبال کنید تا اطلاعاتی در مورد خودارضایی دختر بدانید .” خودارضایی راه خوبی برای یادگیری در مورد بدن و احساسات جنسی شما بدون عوارضی است که می تواند هنگام داشتن رابطه جنسی یا داشتن روابط جنسی با شخص دیگری رخ دهد.” شما می توانید بدون نگرانی از خطرات مانند بارداری ناخواسته یا ابتلا به بیماری مقاربتی ، احساس آرامش کنید.

به همین دلیل ، اگر از احساس تحریک یا برانگیختگی تعجب می کنید ، خودارضایی راهی عالی برای فرو بردن انگشت شست پا در شناختن قسمت های جدیدی از بدن است. و وقتی قسمت های جدید می گویم ، در مورد چیزهای دیگری از اندام تناسلی شما صحبت می کنم. بدن شما شامل نواحی فرسایشی است که نواحی بدن شما حساس تر از بقیه هستند. فکر کنید: گوش ها ، گردن ، ران ها ، نوک سینه ها … لیست ادامه دارد.

خودارضایی دختران ، خودارضایی جنس مونث

خودارضایی دختر

خودارضایی علاوه بر شناخت بدن ، به شما کمک می کند تا از تنظیماتی که باعث خلق و خوی شما می شود ، بینایی کسب کنید. ممکن است بخواهید قبل از اینکه خودارضایی کنید ، به موسیقی نفسانی گوش دهید و چراغ ها را کم کنید . شاید زمانی از روز وجود داشته باشد که احساس شغل ویژه ای داشته باشید . شاید داستان های هواداری ادبی وجود داشته باشد که همه چیز را در شما احساس کند . از آزمایش نترسید و ببینید چه چیزی برای شما مفید است . هیچ راهی درست یا غلط برای خودارضایی وجود ندارد !

مطالب پربازدید

بنابراین اگر فصل آموزش جنسی شما به بازی خودارضایی نرسیده است ، نگران نباشید ، صحبت های آیلین کیت فریدریش ، مربی بهداشت و رابطه جنسی در بروکلین ، نیویورک در اینجا آورده شده تا همه چیزهایی را که باید بدانید پیدا کنیم.

اطلاعیه – خواندن را در زیر ادامه دهید

انواع خودارضایی دختران

استمنا به معنای لمس بدن برای لذت جنسی است. مانند ولو ، کلیتوریس ، لابیا ، واژن ، پستانها یا مقعد.

این موارد فراتر از واژن است. کلاسهای آموزش جنسی شما ممکن است کلیتوریس را پوشش داده باشد ، اما بیشتر افراد لذت را از طریق تحریک کلیتور ، نه نفوذ واژن ، تجربه می کنند.

کاملاً طبیعی است. یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که 58 درصد دختران 14 تا 17 ساله حداقل یک بار خودارضایی کرده اند.

مطالب پربازدید

مردان نیز چنین کاری می کنند. همان مطالعه نشان داد که 80 درصد مردان بین 14 تا 17 سال حداقل یک بار خودارضایی کرده اند.

شما را فردی بد / عجیب و غریب و ناخوشایند نکنید. شما آدم عجیبی و منحرف نیستید. عجیب و ناخوشایند نیست. از طرف تلنگری ، اگر خودارضایی نکنید ، به این معنی نیست که افتخار می کنید یا مشکلی دارید. این کاملا طبیعی است که می تواند به شما کمک کند بدن خود را بیشتر کاوش کنید و با آن کنار بیایید ، اما اگر شما نباشید.

خودارضایی دختران

در واقع چه چیزی خودارضایی دختر تلقی می شود؟

این یک روش مفید برای شناخت بدن است. هیچ دو بدن یکسان نیستند ، بنابراین هیچ دو نفر ریتم ها یا حرکات دقیقاً یکسانی را دوست ندارند. برای فهمیدن اینکه دقیقاً چه چیزی برای شما مفید است ، آزمایش و خطا طول خواهد کشید و این کار ساده تر است بدون فشار داشتن یک شریک در مقابل خود. فردریک می گوید: “شما می توانید قبل از رابطه جنسی با شریک زندگی خود ، در مورد بدن خود بیشتر بدانید و پس از آن ، می توانید آنچه را دوست دارید به همسرتان نشان دهید.”

ارگاسم دختر طبیعی

ممکن است دچار ارگاسم شوید. هنگامی که فرد هیجان زده می شود ، عضلات وی متشنج می شوند. ارگاسم عبارت است از آزاد شدن تمام آن تنش ها ، به علاوه هجوم اندورفین به نام سروتونین که در جریان خون ریخته می شود .

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

فردریک می گوید : ” این مواد شیمیایی می توانند احساسات بسیار مطبوعی ایجاد کنند و باعث می شوند فرد احساس خوشبختی ، گیجی یا خواب آلودگی کند.” “دانستن اینکه آیا اوج لذت جنسی را تجربه کرده اید دشوار است زیرا هر جسمی کمی متفاوت ارگاسم را تجربه خواهد کرد. اما اگر فکر می کنید که این یک سواری غلتکی است ، لحظه ای که قبل از رسیدن به اوج خود می توانید کمک کنید.”

ارگاسم فوراً اتفاق نمی افتد. فردریک می گوید: “تسلیم نشو ، حتی اگر فکر می کنی که موثر نیست . ” ، تأمین این زمان ممکن است از یک دقیقه یا یک ساعت (یا بیشتر) طول بکشد.

اما وجد برای لذت بردن از تجربه لازم نیست . فردریک اضافه می کند: در حالی که ارگاسم ملایم است و بیشتر مردم می توانند ارگاسم را یاد بگیرند ، اگر دوست دارید خودارضایی کنید و احساس ارگاسم نمی کنید ، این هم خوب است.

امن ترین نوع رابطه جنسی است . بله ، خودارضایی نوعی رابطه جنسی است – جنس مجرد . و از آنجا که کاملاً خطر بارداری یا بیماریهای مقاربتی وجود ندارد ، می توانید از آن لذت ببرید بدون اینکه نگران سلامتی یا ایمنی خود باشید.

مراحل خودارضایی

ابتدا باید دستان خود را بشویید. دست تمیز از ورود باکتری به بدن شما جلوگیری می کند. وقتی صمیمی می شوید ، دست های تمیز = بهترین نوع دست ها.

مطمئن شوید که ادرار کرده اید و کار را تمام کرده اید . شایعترین علت عفونت ادراری (که می تواند احساس ادرار مکرر کند و احتمالاً منجر به عوارض جدی تری شود) این است که باکتریها از مقعد به طور تصادفی به مجرای ادرار منتقل می شود.

ممکن است شنیده باشید که می توانید هنگام پاک کردن روش اشتباه از راه پاک کردن UTI – از پشت به جلو ، به جای جلو به عقب – استفاده کنید ، اما اگر قبل از لمس واژن ، مقعد را لمس کنید ، ممکن است اتفاق بیفتد (حتی اگر انگشت شما فقط باعث خراش ناحیه شده باشد) . ادرار به شما کمک می کند تا از باکتری های احتمالی خلاص شوید.

خودارضایی دختر باکره

می توانید خودارضایی کنید و همچنان باکره باشید . فردریک توضیح می دهد: “بیشتر مردم فکر می کنند که باکره کسی است که هرگز با شخص دیگری رابطه جنسی برقرار نکرده است ، نه شخصی که در واژن خود چیزی نداشته باشد.” بنابراین اگر انگشت خود را به داخل واژن وارد کنید ، اما با شریک زندگی خود رابطه جنسی برقرار نکرده اید ، باز هم باکره هستید.

خودارضایی باعث انعطاف پذیری شما در آنجا نخواهد شد. تا زمانی که مرتباً این کار را انجام ندهید . این مسئله در بقیه زندگی شما تداخل ایجاد کند ، لذت بردن از رابطه جنسی یک به یک کاملاً سالم است. در آنجا ناگهان انعطاف پذیر نخواهید شد و توانایی لذت بردن از بودن در کنار یک شریک زندگی را از بین نمی برد – هر دو افسانه هستند.

اگر دوست پسر یا دوست دخترتان خودارضایی می کند ، به این معنی نیست که آنها شما را دوست ندارند . شما می توانید از رابطه خود کاملا راضی باشید و همچنان خود را لمس کنید. فردریکس با بیان اینکه بسیاری از افراد در صورت خوشبختی در روابط خود گزارش می دهند که بیشتر اوقات خودارضایی می کنند ، می گوید: “گاهی اوقات مردم به دلیل ناامنی یا سو or تفاهم در مورد این که خودارضایی است نگران هستند.” بنابراین اگر چیزی وجود داشت ، اقدامات همسرتان را به عنوان یک تعریف تعریف کنید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا