درمان زود انزالی در خانم ها

درمان زود انزالی در خانم ها یکی از دغدغه های اصلی جوانان است که عدم درمان آن می تواند باعث آسیب ها و مشکلاتی در زندگی زناشویی شود. زودانزالی در خانم ها می تواند تحت عوامل مختلفی به وجود آید که تاثیراتی را بر روی کیفیت رابطه و نزدیکی داشته باشد. به همین علت با استفاده از روش های مختلف باید به درمان زودهنگام آن پرداخت. انزال زودرس می تواند به خاطر موارد زیر روی دهد که برای جلوگیری از آن درابتدا نیاز است تا از موارد سوق دهنده دوری شود و سپس با استفاده از راه حل های ذکرشده به درمان دائمی آن پرداخت.

عواملی که باعث زودانزالی در خانم ها می شوند:

دیدن فیلم های پورن (غیر اخلاقی)

یکی از اصلی ترین عللی که باعث انزال زودرس در خانم ها می شود، دیدم فیلم های پورن و مستهجن است که فرد را به سمت خودارضایی هدایت می کند. خودارضایی باعث می شود تا فرد دیگر تمایلی به برقراری رابطه با جنس مخالف خود نداشته باشد و با استفاده از همین روش به بر طرف نمودن نیازهای خود بپردازد.

استرس

اگر تنش هایی در محیط کار و یا زندگی خود تجربه  می کنید ولی قادر به تحمل آن ها نیستید، به تدریج باعث زودانزالی خواهند شد. به همین دلیل تا جایی که می توانید از محیط های استرس زا دوری کنید.

افسردگی و مشکلات روانی

درمان زود انزالی در خانم ها به نوعی یک مشکل روانی و ذهنی تلقی شده است که می تواند تاثیراتی را بر روی تفکرات فرد بگذارد. به همین دلیل باعث افسردگی در فرد خواهد شد. در صورت مبتلا بودن به انزال زودرس باید به روان پزشک مراجعه کرده و با در میان گذاشتن مشکل خود از آسیب وارد شدن به زندگی مشترکتان جلوگیری کنید.

روش های درمان زودانزالی

روش های مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان به درمان زودانزالی در خانم ها پرداخت. این روش های موجود به شرح زیر می باشند:

  • خونسردی و آرامش
  • تغییر و اصلاح مزاج
  • افزایش تعداد دفعات نزدیکی
  • برخورداری از وضعیت مناسب به هنگام نزدیکی
  • استفاده از ژل و اسپری

درمان زود انزالی خانمها

خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید

درمان زود انزالی در خانمها : زن و مرد در هنگام رابطه باید تلاش کنند تا از هیجان زدگی دوری کنند. زیرا یکی از دلایلی که که باعث انزال زودرس می شود، همین مورد است. اگر بتوانید خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید باعث می شود تا رابطه شما طولانی تر شود. هر چقدر رابطه از زمان بیشتری برخوردار باشد، رضایتی که در هر دو طرف به وجود خواهد آمد، بیشتر است. البته مردها نباید از تحریک زنان غافل شوند. راه های مختلفی وجود دارند که می توان به تحریک زن پرداخت که مرد باید تمامی آن ها را به منظور داشتن یک رابطه خوب فرا بگیرند.

مزاج خود را اصلاح کنید

برای اینکه مزاج خود را اصلاح کنید، باید بدانید عدم تغییر آن چه مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت. وقتی بحث اصلاح مزاج به میان می آید، منظور از آن پاکسازی کبد و هر آنچه که مربوط به سیستم گوارشی است، می باشد. اگر این مورد را نادیده بگیرید به مشکلاتی همچون بی خوابی، افسردگی، عدم شادی و… دچار خواهید شد. به همین علت برای اینکه بتوانید یک رابطه زناشویی ویژه را مدیریت کنید، نیازمند اصطلاح مزاج خود هستید.

افزایش تعداد نزدیکی; کمک کننده درمان زود انزالی در خانم ها

هر چقدر تعداد نزدیکی شما در یک هفته کمتر باشد، با زود انزالی همراه خواهد بود. به همین علت با مدیریت زمان خود باید تعداد دفعات رابطه تان را در هفته بیشتر کنید. برای درمان زود انزالی در خانمها می توانید 4 الی 6 بار در یک هفته نزدیکی را تجربه کنید. البته این روش تا حدودی می تواند این مشکل را در خانم ها حل کند و برای رفع دائمی آن نیاز است تا تمامی راه حل های موجود را در پیش بگیرید.

وضعیت مناسب را برای رابطه خود انتخاب کنید

یکی از راه هایی که برای درمان زود انزالی در خانم ها مناسب است، به کار بردن یک وضعیت مناسب در هنگام نزدیکی است. در صورت شرکت در کلاس های زناشویی و یا خواندن مطالب مختلف در اینترنت و یا کتاب ها، می دانید که در طول رابطه می توان پوزیشن های مختلفی را استفاده کرد. برخی از این پوزیشن ها به خاطر وضعیتی که دارند می توانند به شما در داشتن ارگاسم طولانی مدت کمک کنند. به همین علت یکی از بهترین روش هایی که برای آن توصیه شده است بدین صورت است که مرد به پشت خوابیده باشد و زن با قرار گرفتن بر روی مرد، کنترل کننده حرکات باشد.

از تاثیر ژل ها و اسپری های مختلف غافل نشوید

یکی از موثرترین مواردی که می تواند به درمان زود انزالی در خانم ها کمک کننده باشد، استفاده از ژل ها و اسپری های بی حس کننده است. لیدوکایین و وایگرا از رایج ترین این مواد هستند.

مصرف دخانیت ممنوع!

بسیاری از زنانی که از انزال زودرس رنج می برند، به مصرف دخانیاتی همچون سیگار و قلیان می پردازند. برای درمان این مشکل باید قلیان، سیگار و مواردی از این قبیل کنار گذاشته شود. زیرا یکی از اصلی ترین مواردی که می توانند هورمون ها و فعالیت های مربوطه را برهم زنند، دخانیت می باشند.

ورزش را فراموش نکنید

ورزش یکی از مهم ترین روش هایی است که می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی موارد مختلف داشته باشد که یکی از آن ها درمان زود انزالی است. خانم ها باید حرکات ورزشی را به صورت مکرر انجام دهند. این کار علاوه بر اینکه می تواند به درمان شما بپردازد، بلکه  باعث تقویت روحیه در شما خواهد شد. یوگا یکی از موثرترین ورزش ها است که می تواند ذهن شما را نیز تقویت کند.

سخن آخر

درمان زود انزالی در خانم ها می تواند باعث بهتر شدن کیفیت روابط زناشویی شود. در این درمان مرد می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و با رفتارهای درست در هنگام نزدیکی زن را از هرگونه تنش و اضطرابی به دور کند و در نهایت زندگی را به سمت موفقیت ببرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here