هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت یک عمل جراحی است که باعث بازسازی پرده بکارت میشود که پزشکان و ماماها میتوانند این عمل را انجام دهند. 

این جراحی به خصوص تهاجمی نیست. پرده بکارت در واقع یک لایه ثانویه دارد که برای پوشاندن پوست پاره شده کاشته می شود. همانطور که یک بار دیگر به هم پیوند می خورد ، پرده بکارت دست نخورده به نظر می رسد. یا اگر به هر دلیلی این امکان وجود ندارد ، می توان یک پرده جدید از لب واژن ایجاد کرد.

ترمیم پرده بکارت

این عمل تحت عنوان هایمنوپلاستی توسط زنان در سراسر جهان قبل از ازدواج در صورت انجام رابطه جنسی قبل از ازدواج درخواست می شود. آنها فکر می کنند که با انجام روش هایمنوپلاستی ، آنها بکارت از دست رفته خود را بازیابی می کنند ، نظریه ای که به طور گسترده ای توسط بیماران و متخصصان پزشکی پذیرفته شده است.

با این حال ما معتقدیم که هایمنوپلاستی پرده بکارت پاره شده را بازیابی می کند اما ” بکارت از دست رفته ” را بازیابی نمی کند. در عوض ، روش بازسازی مجدد برای بازگرداندن کلیه تغییرات در دستگاه تناسلی که پس از رابطه مکرر اتفاق می افتد ، انجام می شود ، از جمله ترمیم بافت هایمن توسط هایمنوپلاستی ، اصلاح شل بودن طاق واژن توسط واژینوپلاستی.

ترميم بكارت قابل تشخيص است ، علت خونريزي بعد از ترميم بكارت

این عمل را می توان ماهها یا سالها پس از از دست دادن بکر بودن زنان انجام داد.

پرده بکارت یا هایمن چیست ؟

پرده بکارت قطعه نازکی از پوست (غشا) است که در قسمت تحتانی واژن کشیده شده است. قسمت فوقانی واژن شما باز است تا ادرار و خون در دوران قاعدگی شما دفع شود. هایمن در خارج واژن نزدیک (1-2 سانتی متر) از لب های دستگاه تناسلی قرار دارد.

پرده بکارت نازک و مستعد پاره شدن است. این لایه ها رگ و اعصاب دارند. بنابراین ، پارگی پرده بکارت اغلب با خونریزی و درد همراه است.

اندازه پرده بکارت دست نخورده برای هر زن متفاوت است. گرچه نادر است ، اما برخی از زنان حتی با یک پرده بکارت متولد نمی شوند. پرده بکارت می توانند به اشکال مختلف باشند. شایع ترین پرده در دختران جوان به شکل نیم ماه است. این شکل باعث می شود خون قاعدگی از واژن دختران خارج شود.

نباید فکر کرد که پرده بکارت به عنوان کل غشایی است که واژن را پوشانده است ، پرده بکارت به شکل یک حلقه است که دارای یک سوراخ در وسط است. هدف این است که خون قاعدگی رحم تخلیه شود.

همانطور که قبلاً بیان شد روش هایمنوپلاستی برای ترمیم پره بکارت است.

ترمیم غشاء بکارت

پرده بکارت غشایی است که دهانه واژن را تا حدی می پوشاند. این بافت الیافی و الاستیک معمولاً با اولین نفوذ جنسی در زنان پاره می شود ، اما همچنین می تواند پس از یک حادثه جسمی ، حرکات ناگهانی یا حتی استفاده از تامپون آسیب ببیند.

 ترمیم پرده بکارت یک روش ساده است که شامل دوختن لبه های پاره شده به همراه بخیه های محلول است. به طور کلی ، این روش فقط با بی حسی موضعی انجام می شود و به عنوان روش روزانه انجام می شود . شکل پرده بکارت در زنان متفاوت است اما به طور معمول در نیمه دهانه واژن به شکل نیم ماه است.

هزینه ترميم پرده بكارت سال ۹۹

 خونریزی جزئی معمولاً با آسیب پرده بکارت همراه است. در برخی از فرهنگ ها و آیین ها ، یک پرده دست نخورده با بکر بودن یک زن در ارتباط است. جراحی هایمنوپلاستی که گاهی اوقات تحت عنوان هاینوراسی یا جراحی ساختن پرده بکارت شناخته می شود ، معمولاً به دلایل فرهنگی یا مذهبی قبل از ازدواج انجام می شود. دیگران پس از حمله جنسی به دنبال نوعی روش درمانی هستند. جراحی را می توان در کمتر از یک ساعت تحت بی حسی موضعی با نتایج فوری قابل مشاهده انجام داد.

جراحی بکارت

در حین جراحی ، بیمار فقط به بی حسی موضعی احتیاج دارد اما ممکن است در طول عمل برای آرامش به او آرامبخش بدهند. بیمار به راحتی روی میزی در حالی که گیره های پهن شده دراز می کشد. برای از بین بردن بافت ناهموار پارگی قبلی ، پرده شناسایی و تا حدی بریده می شود. پرده بکارت با استفاده از بخیه های محلول در دو لایه بخیه می شود. برای برخی از خانمها ، ممکن است لازم باشد که تکه کوچکی از بافت قسمت دیگر واژن به دهانه واژن پیوند داده شود تا پرده بکارت از نو ساخته شود.

  • مصالح ترمیم
  • مصلحت حفظ آبرو
  • مفاسد ترمیم
  • فریب دادن شوهر

عمل ترمیم پرده بکارت

 ترمیم هایمن یا هایمنورفی

برای نتیجه کوتاه مدت ، 7 تا 10 روز قبل از ازدواج انجام میشود این عملیات یک راه حل کوتاه مدت ارائه می دهد. بقایای پرده بکارت با رشته های ظریف و محکم بسته شده است. بنابراین ، ورودی واژن سفت و کاهش می یابد بخیه ها بعد از 2-3 هفته حل می شوند و بقایای هایمن مانند قبل از عمل دوباره جدا می شوند.

در نوع دوم جراحی ترمیم پرده بکارت (روش خود ما برای ترمیم پرده بکارت) جراحی را انجام می دهیم ، اگر زمان کافی داشته باشد و به شما کمک می کند تا هایمن طبیعی داشته باشد ، در غیر اینصورت هدف آن را تأمین می کند و تمام. مهم ترین نکته بعدی در جراحی ترمیم هایمن ، استفاده از بخیه های نامرئی است در غیر این صورت تشخیص بخیه توسط شرکای شما مشکل جدیدی است.

هایمنوپلاستی برای پرده بکارت با ظاهری طبیعی

هایمنوپلاستی یا بازسازی دائمی لیزر یا هایمن پلاستی ، باید حداقل 3-4 هفته قبل از ازدواج یا در اسرع وقت انجام شود. پس از بهبودی مناسب ، هایمن طبیعی به نظر می رسند ، و هیچ مدرکی از جراحی هایمنوپلاستی نیست.

این یک تصور غلط رایج است که هایمن هرگز بهبود نمی یابد ، زمان جراحی (30-40 دقیقه) ، زمان بهبودی (چند ساعت- ممکن است درد یا ناراحتی کمی داشته باشد) و استراحت (استراحت مطلق در رختخواب نیست) – (1-2 ساعت) ، همه یکسان هستند. فقط با تکنیک پیشرفته هایمنوپلاستی ما باید حداقل 3-4 هفته این کار را انجام دهید ، بهترین حالت 6 هفته قبل از ازدواج است .

هیمنورفی و هیمنوپلاستی که تحت بیهوشی انجام می شود زمان عمل 35-40 دقیقه است ، پس از یک ساعت مرخص شدن از بیمارستان. ممکن است به طور معمول راه بروید ، به آرامی از پله ها بالا بروید ، فقط باید از تحمل فشار و فعالیت شدید خودداری کنید.

خطرات مرتبط با جراحی هایمنوپلاستی حداقل است. هنگام بروز ، معمولاً موقتی هستند. بهداشت مناسب برای کاهش خطرات عفونت مهم است. دوش گرفتن هر روز بسیار توصیه می شود.

بهترین ترمیم پرده بکارت

بهترین ترمیم هایمن ، روش هایمنوپلاستی ما روش فوق هایمنوپلاستی را انجام می دهیم. بهترین و تضمین کننده روش هایمنوپلاستی ، ترمیم دائمی هایمن فوق پلاستیک است . روشی از روش سوپر هیمنوپلاستی شرح داده شده است که در آن سوپر هایمن ایجاد می شود و در نتیجه خونریزی بیشتری در آستانه اولین عمل جنسی انجام می شود. رضایت بیشتری به زوجین می بخشد.

سوپر هیمنوپلاستی هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند. پارگی هایمن و از بین رفتن بکارت ممکن است با خواسته خود شخص یا خارج از کنترل وی اتفاق بیفتد. در این حالت ، ” ترمیم دائمی هایمن ” انجام می شود و تجدید عمل می شود.

در این عمل ، پلاک اصلی با غشای مخاطی دهلیز واژن به طور کامل ترمیم می شود. هیمن ترمیم شده می تواند تا سه سال دوام بیاورد.

افرادی که می توانند این عمل را انجام دهند عبارتند از:

  •  افرادی که بالای 18سال سن دارند.
  • کسانی که به دلیل ورزش سنگین و یا تجاوز پرده ی خود را از دست دادند.
  • زنانی که هیچ گونه بیماری جدی ندارند و کاملا سالم هستند.
  • برای تشخیص قابل ترمیم بودن پرده بکارت حتما باید به یک پزشک زنان مراجعه کنید.
  • کسانی که از بیماری سرطان دستگاه تناسلی رنج میبرند هرگز نمیتوانند این عمل را انجام دهند.

چرا هایمنوپلاستی انجام می شود ؟ ” ترمیم بکارت “

به طور کلی ، بیمارانی که این نوع عمل را درخواست می کنند . به دلایل فرهنگی یا مذهبی مایل به بازیابی وضعیت اصلی پرده بکارت هستند . دلیل این امر این است که ، در برخی فرهنگ ها ، پرده بکارت به عنوان نمادی از بکر بودن دیده می شود . با این حال ، توجه به این نکته مهم است که پرده بکارت ها می توانند از دلایل غیر جنسی ، مانند استفاده از تامپون یا برخی فعالیت های ورزشی (به عنوان مثال اسب سواری) پاره شوند.

كپسول ترميم بكارت ، ترمیم پرده بکارت

هایمنوپلاستی از چه مواردی تشکیل شده است؟

روش جراحی کاملاً ساده است و شامل بازسازی پرده بکارت با بخیه های خوب و قابل حل است . مدت زمان جراحی تقریباً سی دقیقه تا یک ساعت است . پرده بکارت تازه تشکیل شده نیز هنگام پاره شدن خونریزی خواهد کرد . پرده بکارت جدید از بافت اصلی پارچه هایمن ساخته شده است.

آماده سازی برای هایمنوپلاستی:

در روزهای منتهی به هایمنوپلاستی ، باید از استعمال سیگار خودداری کنید . بسته به توصیه جراح ، ممکن است نیاز به قطع داروهای خاص باشد.

10روز قبل از عمل قرص های رقیق کردن خون و قرص های ضد بارداری را قطع کنید.

[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here