انواع پوزیشن های جنسی مناسب برای تمامی افراد

0
472
پوزیشن سکسی

آشنایی با انواع پوزیشن های جنسی

پوزیشن جنسی مناسب تاثیر بالایی بر روی روابط زناشویی خواهد گذاشت. سلامت جسمی و روحی زوجین تا حد به این رابطه بستگی دارد. این دلایل باعث شده تا افراد به دنبال شیوه های مختلف برای بهبود کیفیتی رابطه جنسی بروند. راهکار های زیادی در رابطه جنسی وجود ‌دارد که آن را جذاب تر می کند. پوزیشن جنسی از جمله راه هایی است که باعث بهتر شدت کیفیت رابطه خواهد شد. شیوع های رابطه جنسی متناسب باید مناسب با وضعیت جسمی افراد باشد.

پوزیشن جنسی

حالت های مختلف در سکس  باعث می شود تا افراد بتوانند بهتر به ارگاسم برسند. روش های آمیزش جنسی‌کاملا متنوع بوده و برای انجام بهتر آن نیاز است که افراد بدنی منعطف داشته باشند. بهترین حالت جنسی همان روش کلاسیک، مرد بر روی زن خواهد بود.

انواع پوزیشن رابطه جنسی

پوزیشن کلاسیک

معروف ترین پوزیشن در بین زوجین است. در این پوزیشن آقا به روی زن قرار گرفته و چهره به چهره هستند و عمل دخول را انجام خواهند داد. در این پوزیشن انعطاف پذیری بالای وجود دارد. عمل دخول در این پوزیشن رابطه جنسی کاملا قابلیت تنظیم را دارد و مرد می تواند به راحتی زن را تحریک کند زیرا تمامی نقاط تحریک امیز زن مانند سینه و ران ها در اختیار مرد قرار دارد.

داگ استایل

طبق نظر بیشتر روانشناسان این پوزیشن محبوب ترین پوزیشن در بین مرد ها بوده است که زن رو زانو و دست های خود قرار گرفته و مرد از پشت به زن چسبیده و عمل دخول را انجام خواهد داد. دخول در این مرحله توسط مرد با راحتی بیشتری انجام خواهد گرفت و اگر به خوبی کنترل شود رسیدن به منقطه جی نیز آسان تر خواهد بود.

پوزیشن جی

در این پوزیشن زن به پشت دراز کشیده و پاهای خود را به شکل ضربدری مقابل مرد قرار می دهد و واژن اون مقابل آلت مرد قرار دارد در این پوزیشن رسیدن به ارگاسم زن بیشتر بوده و می تواند به اوج لذت جنسی برسد و تحریک آلت مرد در واژن زن به راحتی انجام می پذیرد.

پوزیشن سوارکار

این پوزیشن بیشتر برای خانم های استفاده خواهد شد که دچار دیر انزلایی بوده و برای رسیدن به ارگاسم مشکل خواهند داشت . دراین پوزیشن مرد به پشت دارز کشیده و زن بر روی الت مرد می نشیند به گونه ای که الت درون واژن قرار بگیرد. در این زمان مرد قادر خواهد بود که با تحریک سینه های زن به رسیدن به ارگاسم زن کمک کند. هم چنین می تواند با گرفتن باسن زن و فشار دادن آن دخول عمیق تری را ایجاد کند و حرکات را نیز تند تر انجام دهد و هر دو به صورت هم زمان به ارگاسم برسند.

پوزیشن بالا

در این پوزیشن خانوم پاهای خود را به روی سینه مرد می گذارند و آقا به روی زانو های خود نشسته و عمل دخول را انجام خواهد داد. واژن باید مقابل الت تناسلی مرد قرار بگیرد.

پوزیشن صندلی داغ

در این پوزیشن آقا بر روی لبه صندلی و یا تخت نشسته و زن به پشت اون برو روی الت تناسلی او خواهد نشست. در این مرحله مرد با بوسیدن گردن و نوازش سینه زن باعث می شود تا تحریک پذیری او بیشتر شود.

تاثیر پوزیشن های جنسی بر روی رابطه

همه روانشناسان اعتقاد دارند که پوزیشن های جنسی به بهبود رابطه آنها کمک زیادی خواهد کرد. وجود یک نواختی در روابط جنسی باعث می شود تا زوجین کمتر علاقه به انجام رابطه داشته باشند و ممکن است باعث ایجاد زمینه خیانت نیز شود. وجود پوزیشن های مختلف جنسی قوای جنسی شما را افزایش خواهد داد و باعث می شود تا شما بتوانید بهتر نیاز های همسر خود را رفع کنید.

احساس راحتی با یک پوزیشن جنسی بسیار مهم است، زیرا اگر شخصی از نظر جسمی قادر به انجام آن پوزیشن نباشد ممکن است، دچار آسیب جسمی شده و یا حتی از نظر روحی دچار بحران شود.

مشکلات دیسک کمر در روابط جنسی بسیار تاثیر خواهد گذاشت و شما باید بدانید که برای سلامی شرایط  عاطفی خود از پوزیشنی استفاده کنید که به نقاط حساس او مانند کمر و گردن آسیب وارد نکند . از طرفی مرد ها معمولا آسیب پذیر تر خواهند بود زیرا عمل دخول بر عهده آنها است، پس حتما با پوزیشن هایی که کمترین تحرک را همراه دارد، آشنا شوید تا کیفیت رابطه شما را افرایش دهد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here