بهترین حالت دخول چونه است ؟ یکی از اصول مهم زندگی زناشویی رابطه جنسی است، این رابطه اگر درست و اصولی باشد می تواند زندگی را بهتر از قبل کند. انواع و اقسام بهترین روش های دخول وجود دارد که برای هرچه بهتر شدن رابطه جنسی می توانید از این روش ها استفاده کنید. روش های دخول سریع ، روش های همراه با دخول، روش های دخول در بارداری ، بهترین حالت دخول و… از روش های رایج دخول می باشد که مردان می توانند برای ایجاد تنوع در رابطه از آن استفاده کنند . با همراه باشید تا انواع روش های دخول را بشناسید.

بهترین حالت دخول

هر روشی که دو طرف رابطه کمترین فشار جسمی و بیشترین لذت جنسی را داشته باشد بهترین روش دخول است.

بهترین حالت دخول اینستا

رابطه جنسی به مجموعه ای از ویژگی های بیولوژیکی در انسان و حیوان گفته می شود . این بیماری عمدتاً به صفات فیزیکی و فیزیولوژیکی از جمله کروموزوم ها ، بیان ژن ، سطح هورمون ها ، عملکرد و آناتومی تولید مثل / جنسی مربوط می شود . جنسیت معمولاً به عنوان زن یا مرد طبقه بندی می شود ، اما در ویژگی های بیولوژیکی جنسیت و نحوه بیان این صفات تنوع وجود دارد.

جنسیت به نقش ها ، رفتارها ، بیان ها و هویت های ساخته شده اجتماعی جامعه دختران ، زنان ، پسران ، مردان و افراد دیگر هم جنسگرا اشاره دارد . این امر بر نحوه درک افراد از خود و یکدیگر ، نحوه رفتار و تعامل آنها و توزیع قدرت و منابع در جامعه تأثیر می گذارد . هویت جنسیتی محدود به باینری (دختر / زن ، پسر / مرد) نیست و ثابت هم نیست . در امتداد یک پیوستار یافت می شود و می تواند با گذشت زمان تغییر کند. در چگونگی درک ، تجربه و ابراز جنسیت توسط افراد و گروهها از طریق نقشی که ایفا می کنند ، انتظاراتی که از آنها می رود ، روابط با دیگران و روشهای پیچیده نهادینه شدن جنسیت در جامعه ، تنوع زیادی دارد.

بهترین روش های دخول

  • روش دخول رو به رو
  • روش دخول پهلو به پهلو
  • روش دخول از پشت
  • روش دخول ضربدری
  • روش زن سوار کار
  • روش دخول نشسته
  • روش دخول ایستاده

نقاط حساس خانم ها

معمول ترین روش دخول صحیح، روش دخول رو به رو

صحیح ترین و متداول ترین روش دخول بدین صورت است که زن در حالت خوابیده به پشت قرار می گیرد و پاهای خود را تا جایی که احساس راحتی می کند، باز می کند و مرد در بین پاهای زن قرار می گیرد و عمل دخول را انجام می دهد. این روش یکی از صحیح ترین و راحت ترین روش دخول می باشد و آلت تناسلی مرد به طور کامل وارد مهبل زن می شود و راحت هم خارج می شود. در این روش مرد می تواند در بالا و رو به روی زن قرار بگیرد و پاهای زن را به صورت غیر قرینه و نا متقارن بالا گرفته به سودی که یکی از پاهای زن بالاتر از دیگری باشد.

دخول با میوه

فعالیت هایی که باعث تحریک بیشتر در هنگام دخول می شود:

  • نوازش کردن
  • عشق بازی
  • بوسیدن زن

انواع پوزیشن

زن نیز با مشتاق نشان دادن خود و ایجاد صداهایی به تحریک شدن مرد کمک می کند.

بهترین حالت دخول

بهرین روش دخول پهلو به پهلو

در این حالت مرد و زن، هر دو به پهلو خوابیده و عمل دخول انجام می شود. می توان حالت قبلی را به این حالت پیوند زد. یعنی به همان صورت که مرد روی زن قرار گرفته است، دو نفر به پهلو بخوابند. این روش به این دلیل که فشار کمتری متوجه زن می شود، در میان زنان پر طرفدار تر است. این روش از روش های مناسب دخول برای بارداری است.

روش دخول از پشت بهترین حالت دخول

در این روش زن به روی شکمش می خوابد و سپس پاها را روی شکم جمع می کند، باسن در این حالت کمی بالاتر قرار می گیرد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد. در این روش شکم مرد با باسن زن در تماس است، این روش بیشتر برای رفع خستگی حین رابطه جنسی انجام می شود. به علت قرار گیری باسن زن بین مرد و زن، انجام دخول کامل ممکن نیست.

بهترین حالت دخول برای بارداری پسر

بهترین دخول روش زن سوارکار

در این روش مرد به پشت خوابیده و زن بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و عمل دخول انجام می شود. در این روش زن و مرد هر دو به نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارند. این روش برای شب زفاف، بارداری و زنان های چاق مناسب نیست.

روش دخول ضربدری

این حالت، نوعی از حالت پشت به پهلو است . با این تفاوت که وقتی مرد در حالت نشسته در بین پاهای زن که به پهلو خوابیده است قرار می گیرد، زن و مرد هر دو پاهای خود را دراز می کنند و هر دو در هم فرو می روند و می توانند عمل دخول را انجام دهند.

روش دخول نشسته

در این روش سطح تماس بدن زوجین با هم به حداکثر می رسد . با وجود اینکه حرکت و تنش در این حالت کاهش می باید اما لذت جنسی از طریق نوازش و معاشقه تامین می شود. از این روش برای ماساژ دادن می توانید استفاده کنید. این حالت برای کوتاه مدت و برای افراد با جثه کوچک استفاده می شود.

بهترین حالت رابطه زناشویی

بهترین حالت دخول روش دخول ایستاده

در این روش چون مرد زن را بلند می کند و ایجاد فشار یرای مرد و دلهره برای زن می کند، بیشتر جنبه نمایشی دارد.

روش صحیح دخول در بارداری

دوران بارداری بعلت شرایط ویژه زن، دخول هم با شرایط ویژه ای انجام می شود . در این شرایط معمولا از همان روش رو به رو یا متداول ترین روش دخول استفاده می شود . در این روش هم باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار زیاد به بدن مادر و بچه، زن نباید پاهای خود را زیاد باز کند . بهترین کار این است که زن پاهای خود را باز کرده و بر روی ران های مرد قرار دهد . مرد به صورت نشسته عمل دخول را انجام دهد.

عکس عمل دخول

بهترین حالت دخول

در زمان های گوناگون برای افراد با ویژگی های مختلف را بیان کردیم . شما می توانید با آشنایی با این روش ها و شناخت کامل ویژگی های فیزیکی و اخلاقی زوج خود . یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنید ، هر دو در کنار هم به آرامش روحی و روانی برسید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here