مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

تیم‌های استقلال و پرسپولیس امشب به مصاف حریفان قدرتمند قطری خود می‌روند.

مطالب پربازدید

تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال ایران امشب به ترتیب مقابل تیم های الدحیل و السد قطر به میدان می روند تا تکلیف تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها مشخص شود. شاگردان برانکو در دور رفت این رقابت ها با یک گل مغلوب الدحیل شدند و شاگردان شفر هم در ورزشگاه آزادی با 3 گل مقابل السد شکست خوردند.

 

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در یکی از حساس ترین رقابت خود ، باید در ورزشگاه 80 هزار نفری آزادی به مصاف تیم فوتبال الدحیل قطر که یکی از غول های فوتبال غرب آسیا است برود.

پرسپولیس و الدحیل

مطالب پربازدید

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه با ضربه سر فوق العادهموعظ علی مغلوب تیم قطری شد و در ادامه دیدار نیز به دلیل خط دفاعی بسته تیم الدحیل از زدن گل تساوی دیدار ناتوان ماند با قبول شکست راهی تهران شد.

یکی از بدترین اتفاقات این دیدار برای تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت برابر تیم فوتبال الدحیل ، دریافت کارت زرد توسط سیامک نعمتیبود.نعمتی با دریافت کارت زرد در این دیدار 2 اخطاره شد و رویارویی حساس سرخ پوشان در ورزشگاه آزادی را از دست داد.همچنین کمال کامیابی نیا و حسین ماهینی از بازیکنان تک اخطاره تیم فوتبال پرسپولیس هستند که در صورت دریافت کارت زرد و صعود احتمالی این تیم ، از حضور در ترکیب 11 نفره تیمشان ناتوان اند.

گادوین جایگزین نعمتی می شود

محرومیت سیامک نعمتی در دیدار دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سبب شد تا در این دیدار برانکو ایووانکویچ از گادوین منشا به عنوان بازیکن شوت زن و تمام کننده سرخ پوشان پایتخت در این دیدار استفاده کند.

 

حضور بوضیاف مقابل پرسپولیس 

مطالب پربازدید

برای الدحیلی ها برابر پرسپولیس  کریم بوضیاف ، کاپیتان قدرتمند تیمشان حضور خواهد داشت و این موضوع می توان فشار وارده به دروازه علیرضا بیرانوند را چند برابر کند.

الدحیل همچنان بدون شکست، پرسپولیس دقیقه نودی

تیم فوتبال الدحیل قطر در تمامی دیدار های لیگ قهرمانان آسیا تا دیدار دور رفت برابر تیم پرسپولیس پیروز بوده و رکورد 100 درصد پیروزی این تیم به ثبت رسیده است.الدحیل در دور گروهی رقابت ها توانسته بود در 6 دیدار 6 پیروزی را به دست آورد و در مرحله یک هشتم نهایی نیز با نتیجه 8 بر 3 العین امارات را در هم کوبد.تیم الدحیل همچنین در زمین خود توانسته بود پرسپولیس را شکست دهد  و به نوعی کار خود را در ورزشگاه آزادی راحت تر از گذشته کند.

 

پرسپولیس اما فراز و فرود های بسیاری در مسیر صعود خود در رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا 2018 داشت.پرسپولیس در دور گروهی با 4 پیروزی ، 1 تساوی و 1 شکست از 6 دیدار توانست از گروه C مسابقات به عنوان صدرشنین گروه به دور بعدی مسابقات صعود کند.در مرحله یک هشتم نهایی نیز تیم فوتبال پرسپولیس ایران توانست با گل زده بیشتر در خانه حریف تیم الجزیره امارات را شکست و یکی از 4 تیم حاضر منطقه غرب آسیا در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باشد.

گفتنی است گلزن ترین بازیکن تیم فوتبال الدحیل قطر ، یوسف العربی با 9 گل زده در رتبه دوم گلزنان این رقابت ها قرار دارد و گلزن ترین بازیکن تیم پرسپولیس ، علی علیپور با اختلافی فاحش نسبت به حریف قطری خود با 4 گل زده در رتبه 14 گلزنان قرار دارد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

آمار تقابل 2 تیم در سال های گذشته

تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در 6 دیدار گذشته خود برابر یکدیگر آمار 2 برد ، 2 تساوی و 2 شکست را در کارنامه خود ثبت کرده اند و یکی دیدار برگشت میان 2 تیم می تواند نقش اساسی در تغییر این آمار ارقام باشد.

 

گفتنی است تیم فوتبال الدحیل در آخرین دیدار خود برابر پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا دچار شکست شده و پس از آن هیچ شکستی را درکارنامه خود ثبت نکرده است.

زمان برگزاری دیدار پرسپولیس ایران برابر الدحیل قطر

دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه ( 26 شهریور 1397 ) از ساعت 18:30 در ورشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: yjc

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا