مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ترفندهای اینترنتی

استخراج بیت کوین رایگان ” 15 روش عملی برای کسب درآمد از بیت کوین در سال 2020 “

مطالب پربازدید

آیا می خواهید بیت کوین رایگان دریافت کنید ، درست است؟ در حال حاضر ، شاید شنیده اید که چگونه می توانید با بیت کوین ، پول اینترنتی جادویی و ارز دیجیتالی که می توانید معامله کنید یا از آن برای خرید استفاده کنید ، درآمد کسب کنید. این پول دیجیتال از رمزنگاری برای انجام معاملات ایمن و مطمئن بلافاصله از هر نقطه در جهان استفاده می کند. این شبکه باز توسط هیچ یک از بانک ها ، دولت ها یا فدرال رزرو تنظیم نشده است و توسط کاربران و خود سرمایه گذاران اداره می شود. این راهنمای ما برای کسب درآمد واقعی با بیت کوین ، استخراج بیت کوین رایگان ، استخراج بیت کوین رایگان با کامپیوتر در سال 2020 است.

استخراج بیت کوین رایگان

برخلاف آنچه مردم می دانند ، گرفتن بیت کوین آسان است و روشهای مختلفی برای کسب بیت کوین بصورت آنلاین وجود دارد – برخی از آنها مشهورتر از بقیه هستند. روشهایی وجود دارد که نیاز به حداقل تلاش با کمترین بازده و سایر روشها سودآوری بیشتری دارند که شما را مجبور می کند تجربه بهتری در صنعت داشته باشید.

در اینجا برخی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد با بیت کوین آورده شده است.

مطالب پربازدید

استخراج بیت کوین رایگان

نه ، لازم نیست برای بدست آوردن بیت کوین کف را بالا ببرید. به هر حال به این معنا نیست.

بنابراین ، چرا آنرا استخراج می نامید؟ مشابه معدنچیان طلا ، معدنچیان بیت کوین مجبور هستند که طلا را در این حالت بیت کوین را در سطح خارج کنند.

جرات کردی بپرسی چطور ؟ در حالی که پول کاغذی دولتی برای چاپ و توزیع آن دارد ، بیت کوین ماینرهایی دارد که از نرم افزار خاصی برای حل مسائل ریاضی استفاده می کنند و در ازای آن با بیت کوین صادر می شود. این سیستم همان چیزی است که باعث می شود شبکه بیت کوین کار کند.

استخراج بیت کوین قبلاً نسبتاً ساده بود و استخراج کنندگان اولیه توانستند هزاران بیت کوین را با استفاده از رایانه های خانگی استخراج کنند. با این وجود ، در بازار بسیار رقابتی و بی ثبات امروز ، معدن کاران قطعات کامپیوتر گران قیمتی را خریداری می کنند که مشتریان عادی به آن دسترسی ندارند و برای استخراج الگوریتم های دشوارتر برای پردازش بیشتر لازم است.

استخراج بیت کوین رایگان با کامپیوتر

از آنجا که این مسابقه ای است که می تواند بلوکها را سریعتر حل کند ، معدنچیان در آنچه که ما آنها را استخرهای معدن می نامیم در جایی که آنها قدرت پردازش خود را جمع می کنند برای حل و فصل اول هر معامله همکاری می کنند. این پاداش بیشتر از چندین هزینه معدنکار دریافت می شود که توسط اعضای استخر تقسیم می شوند.

مطالب پربازدید

به یاد داشته باشید ، استخراج بیت کوین مانند گذشته سودآوری ندارد و بسیاری ادعا می کنند که پایان استخراج سودآور است.

این چالش های جدید و فرصت های منحصر به فرد معدنچیان را برای ورود به بازار هنگامی که همه خارج می شوند و قیمت بیت کوین افزایش می دهد ، ارائه می دهد. این همه به توانایی شما در تجزیه و تحلیل درست بازار و پیش بینی تغییرات آینده بستگی دارد.

شیرهای بیت کوین

اگر در نظر ندارید که به برخی از تبلیغات و پاسخ به نظرسنجی ها بپردازید ، می توانید به وب سایت بیت کوین مراجعه کنید. به طور کلی ، این سایت ها از تبلیغات درج شده در صفحه های خود درآمد کسب می کنند. کسانی که به سایت خود مراجعه کرده و به سؤالات کوتاه یا نامه های تأیید پاسخ می دهند ، از بخش کمی از درآمد آنها پرداخت می شود.

سایت های پرداخت به ازای هر کلیک

سایتهای زیادی وجود دارند که در صورت مشاهده یک آگهی یا کلیک روی یک صفحه خاص که حاوی تبلیغات است به شما پرداخت می کنند. اگر بدون تبلیغات هستید و می خواهید سریع از سود رمزنگاری بهره ببرید ، ایده خوبی است. بخاطر داشته باشید که به دست آوردن هرگونه پول کلان هنوز یک کار سخت و یک کار کاملاً دلهره آور است. BTC4ADS حدود 100 ساتوشی (0.00000100 ฿) و Coinadder حدود 25 ساتوشی برای هر کلیک پرداخت می کند.

انجام کارهای کوچک

درست مثل Microworkers و Cloudfactory که برای انجام کارهای بسیار ساده مانند تماشای یک ویدیوی YouTube یا تکمیل نظرسنجی از یک شخص ، مبلغ کمی به شما پرداخت می کنند ، سایت های تجاری کوچک بسیاری وجود دارند که به شما بیت کوین پرداخت می کنند. بازیگر اصلی در این بازار است که در ازای هر مأموریت حدود 20،000 ساتوشی به شما پرداخت می کند در حالی که بسیاری دیگر مانند Cointasker هستند که کمی کمتر به شما پرداخت می کنند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

درباره بیت کوین بنویسید

ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی جایگاه جدیدی هستند و نویسندگانی که واقعاً این جایگاه را می شناسند کمبود دارند. این بدان معنی است که بازار پر از نویسندگان تازه کار است که به سادگی محتوایی را که به تخریب کیفیت کمک می کند ، اصلاح می کنند. با این حال ، اگر واقعاً این مکان را می شناسید و مهارت نوشتاری خوبی دارید ، در این صورت می توانید واقعاً درآمد کسب کنید.

به دیگران کمک کنید ، نکاتی را در بیت کوین دریافت کنید

همچنین می توانید با کمک به دیگران نکات مربوط به بیت کوین را دریافت کنید. یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها برای انجام این کار bitfortip است که توصیه می کند Bitcoin را به عنوان انگیزه ای برای کمک به مردم ایجاد کنید. بیت کوین یک فناوری جدید است و افرادی هستند که واقعاً علاقه مند به آن هستند و علاقه زیادی به آنچه که باید دنبال کنند دارند ، بنابراین مشوق هایی مانند این به ایجاد جو مثبت در جامعه کمک می کند و همچنین به مردم در حل مشکلات خود کمک می کند.

قمار بیت کوین ” استخراج بیت کوین رایگان “

اگرچه برای هیچ کس توصیه نمی شود ، اما اگر دانش کافی داشته باشید ، بازار قمار بیت کوین هنوز هم می تواند منبع درآمد خوبی باشد. درست مثل هر نوع قمار ، مردم همیشه و همیشه در کازینوها ضرر می کنند

برنده شدن اما از آنجا که در قمار بیت کوین بسیار کم از این اصطلاح شنیده می شود ، برای شروع می توانید یک پاداش بزرگ برای عضویت یا حتی چندین دور از سهام خود دریافت کنید.

خرید و مالکیت

برای ایجاد بیت کوین خود با ایجاد یک کیف پول شروع کنید. مکان های زیادی وجود دارد که به شما اجازه می دهد. به عنوان مثال Paxful ، هر زمان که برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنید ، یک کیف پول دیجیتالی رایگان ارائه می دهد. اگر قصد خرید و نگهداری بیت کوین را دارید ، این ساده ترین روش است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت مورد استفاده شما ایمن و قابل اعتماد است.

سرمایه گذاری در بیت کوین یک بازی در انتظار قدردانی از آن است. این به شما امکان می دهد تا تعیین کنید زمان مناسب برای خرید یا فروش چه زمانی است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که به ارزیابی بیت کوین کمک می کند و شما هرگز نمی دانید که چه چیزی بازار بعدی خرس را تحریک خواهد کرد.

توجه داشته باشید که این روش ممکن است روی حیله و تزویر باشد ، بنابراین توصیه های کسی را در مورد آن انجام ندهید. درباره بیت کوین اطلاعاتی کسب کنید و بدانید و به نتیجه خود برسید.

در تالار گفتمان بیت کوین یک کمپین امضا اجرا کنید

Bitcointalk یکی از قدیمی ترین انجمن های بیت کوین است که خود Satoshi Nakamoto ایجاد کرد. این شاید محبوب ترین انجمن رمزنگاری بوده و توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما یک پیرو جامعه مشتاق باشید و از طریق ارسال مداوم قدرت کسب کنید ، پست های bitcointalk شما دارای یک امضای حمایت مالی است و برای هر پست ارسال به انجمن از اسپانسرها دریافت خواهید کرد.

طبق Steemit ، شما می توانید به راحتی چند سکه برای ایجاد یک پست ساده در انجمن ایجاد کنید – به عنوان مثال ، یک عضو کامل می تواند 0.0003 btc برای هر پست کسب کند.

معاملات بیت کوین ” استخراج بیت کوین رایگان “

این امکان وجود دارد که با تجارت بیت کوین پول زیادی بدست آورید. برخلاف خرید و نگهداری ، معامله بیت کوین به این معنی است که شما با قیمت پایین خرید می کنید و دوباره آن را با قیمت بالاتر می فروشید. این امر نیاز به تمرین و دانش بازار و تا حدودی یک توپ کریستالی دارد. از آنجا که بازار ارزهای رمزنگاری بسیار بی ثبات است ، این روش می تواند بسیار خطرناک باشد.

در داوری پول وجود دارد

با این وجود ، نوسان ناپذیری بازار باعث ایجاد فرصت های آربیتراژ می شود. آربیتراژ – طبق گزارش Investopedia خرید و فروش همزمان اوراق بهادار ، ارزها یا کالاها در بازارهای مختلف یا به اشکال مشتق شده به منظور استفاده از قیمت های مختلف برای یک دارایی است.

دلایل مختلفی برای بروز arbitrage در بیت کوین ، الزامات بازار ، تفاوت در کیفیت بازار و تنوع در رفتار مشتری وجود دارد ، به چند مورد اشاره کنیم. اگر شناخت خوبی از بازار داشته باشید و بتوانید مبادلات متعددی را که در چندین کشور انجام می شود مشاهده کنید ، احتمال ایجاد حاشیه سود زیادی وجود دارد.

اگر حداقل دانش فنی داشته باشید ، می توانید از استفاده از روبات های آربیتراژ نیز بهره مند شوید.

معاملات روزانه اگر به درستی انجام شود حاشیه سود خوبی دارد

اگرچه بیت کوین روز به روز از نوسان کمتری برخوردار است ، اما نباید فراموش کرد که سالهای پذیرش هنوز زود است و در آوریل 2018 نوسانات قیمت بیش از 3 in در 1 دقیقه وجود دارد. تجارت روز خطر کمتری از گفتن دارد ‘ hodling ‘بلکه جوایز کمتری نیز دارد مگر اینکه سرمایه گذاری زیادی انجام دهید. اما اگر شما آماده انجام تحقیقات خود در مورد بازار بیت کوین و به طور کلی قوانین اقتصاد هستید ، می توانید استراتژی های خود را برای سودآوری از معاملات روزانه بدون فداکاری زیاد ارائه دهید.

پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت

به هر حال بیت کوین یک ارز دیجیتال است. پس چرا کالاها یا خدمات را با بیت کوین نمی فروشید. این آزادی به شما امکان فروش هر چیزی را به هر کسی می دهد بدون اینکه از طریق بانک ها یا موسسات مالی عبور کنید و ممکن است مانع انجام این کار شوید. اگر قبلاً در حال فروش هستید ، چرا بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول نمی کنید. در واقع ، لیست عظیمی از شرکت هایی که بیت کوین را قبول می کنند وجود دارد.

اینها برخی از روشهای کسب درآمد با بیت کوین است. اگر تصمیم به استخراج معدن یا سرمایه گذاری گرفتید ، مهم است که تا آنجا که ممکن است تحقیقات انجام دهید و برای همه نتایج احتمالی آماده باشید.

به بیت کوین وام دهید

ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه انجام معاملات را بدون نیاز به تأیید صحت اعتبار توسط مقامات آسان می کند. در چنین شرایطی می توانید به وام دهندگان احتمالی نیز با نرخ سود مشخص بیت کوین وام دهید. همچنین جایگزین بسیار خوبی برای “هودلینگ” است زیرا شما در واقع از ثروت استفاده می کنید تا اینکه آن را بی تأثیر نگه دارید و به طور کلی برای اقتصاد بهتر است. چندین سیستم وام و وام مانند Unchained Capital ، Bitbond و BTCpop به شما امکان می دهند بیت کوین خود را با نرخ سود 15٪ وام دهید.

به خاطر داشته باشید که این هنوز یک بازار جدید است و افراد کلاهبرداری هستند که ممکن است سعی کنند شما را کلاهبرداری کنند. همیشه در حالی که سرمایه گذاری خود را انجام می دهید ، سکوها و وام دهندگان قابل اعتماد را انتخاب کنید.

تجارت دو جانبه در تجارت مالی یافت می شود

مدت زمان طولانی بود و طولی نکشید که این برنامه ریز مالی به دنیای رمزنگاری سفر کرد. دودویی – همانطور که از نام آن پیداست ، تنها دو گزینه دارد ، معامله گر گزینه ای را خریداری می کند و در زمان انقضا ، معامله گر یا “در پول” یا “خارج از پول” است. در اصل ، دور از قمار یا رولت روسی نیست.

تمام کاری که شما باید انجام دهید سرمایه گذاری در یک گزینه است. بیایید بگوییم دو گزینه سرمایه گذاری وجود دارد – برای قیمت بیت کوین که اکنون 3000 دلار است (در 10 صبح) ، شما می توانید در قیمتی سرمایه گذاری کنید که بیش از 3000 دلار تا 6 بعد از ظهر باشد یا تا 6 عصر زیر 3000 دلار باشد.

اگر بیت کوین در ساعت 5 بعد از ظهر بیش از 3000 دلار باشد ، با درصد معینی از بازده سرمایه خود بازپرداخت می کنید و اگر کمتر باشد ، سرمایه خود را از دست می دهید. اگر فکر می کنید قیمت BTC پایین می آید ، گزینه دیگر “کم کردن” است. اگر قیمت در زمان انقضا پایین تر از قیمت اصلی است ، شما برنده بازگشت گزینه می شوید.

قمار ساده را به خاطر بسپارید و به هیچ وجه ارتباطی با پیچیدگی های بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه ندارد. با این حال ، هنوز راهی برای کسب درآمد با بیت کوین است اگرچه خیلی توصیه نمی شود.

با وابستگان بیت کوین درآمد کسب کنید ” استخراج بیت کوین رایگان “

بازاریابی شرکت های وابسته زمانی کار می کنند که برای کالایی یا خدماتی سرنخ ایجاد کنید و سازمانی که محصول یا خدماتی را ارائه می دهد به شما کمیسیون مشخصی می پردازد تا مصرف کنندگان بالقوه ای را که در غیر این صورت علاقه مند نخواهند بود ، بیاورید.

معمولاً این سه مرحله به شما امکان می دهد برای ایجاد درآمد منفعل ، شغل وابسته خود را راه اندازی کنید:

  • برای یک برنامه ارجاع به عنوان یک بازاریاب وابسته ثبت نام کنید.
  • وقتی به عنوان بازاریاب پذیرفته شدید ، یک URL منحصر به فرد دریافت خواهید کرد که حاوی پیوندی به محصول یا خدمات آنها است ، اما همچنین دارای یک شناسه منحصر به فرد است به این معنی که آنها سوابق مربوطه را ارسال می کنند که چه کسی آنها را به آنجا فرستاده است.
  • سپس می توانید این پیوند را در هر وب سایت یا بستر رسانه های اجتماعی (وب سایت ، فیس بوک ، توییتر و غیره) به اشتراک بگذارید. وقتی کسی از طریق پیوند شما برای بازدید از وب سایت می آید و خرید می کند ، درصد مشخصی به عنوان هزینه خود دریافت می کنید. .

در Paxful ما همچنین یک برنامه وابسته عالی را در اختیار شما قرار می دهیم که 50٪ از هزینه های تضمین بیت کوین را از شرکت مستقیم خود و 10٪ از هزینه های سپردن خود را از شرکت های وابسته ارائه می کنید.

به برنامه وابسته بیت کوین Paxful بپیوندید.

از نحوه کار برنامه Paxful Affiliate مطلع شوید.

گره اصلی بودن

بیت کوین معمولاً به عنوان اصطلاح چتر برای همه ارزهای رمزپایه استفاده می شود و اگرچه ممکن است کارشناسان بگویند که بازده اصلی گره بیت کوین سودآور نیست ، شما هنوز هم می توانید به عنوان گره اصلی بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر عمل کنید و به دلیل خدمات خود به بلاک چین پاداش دریافت کنید.

Masternode یک گره اختصاصی است که زنجیره بلوک را در زمان واقعی ردیابی می کند. تقریباً مانند گره های کامل بیت کوین ، همیشه کار می کند.

علاوه بر حفظ ، اعتبارسنجی و اعلام معاملات معتبر برای سایر گره ها ، گره های اصلی همچنین وظایف دیگری را با استفاده از blockchain شامل اطمینان از عملکرد صحیح پروتکل ، مدیریت وقایع رای گیری و غیره انجام می دهند. بلاکچین به ماهیت آن بستگی دارد ، مانند سازماندهی رویدادهای رای گیری و غیره. در مورد خدمات اختصاصی آنها ، آنها بسیار با انگیزه هستند. این معمولا به نوع ارز رمزنگاری شده بستگی دارد ، اما Dash ، PIVX ، Blocknet ، Stakenet و Zcoin پنج ارز اصلی هستند که بهترین مشوق ها را برای گره اصلی دارند.

نکاتی برای سود بیشتر با بیت کوین ” استخراج بیت کوین رایگان “

نیازی به گفتن نیست ، در اینجا چند نکته قبل از شروع به کسب درآمد با بیت کوین آورده شده است. کلاهبرداری های زیادی در فضای بیت کوین وجود دارد که باید از آن آگاه باشید و سعی کنید از آن جلوگیری کنید.

مانند داشتن پول نقد واقعی ، بیت کوین خود را ایمن و کیف پول بیت کوین خود را ایمن نگه دارید. این می تواند به معنای فعال کردن Google 2FA ، پشتیبان گیری از دستگاه شما یا به روزرسانی آنتی ویروس شما باشد. تهدیدهای دیجیتالی زیادی در انتظار شما هستند.

صنعت در معرض نوسان است. این می تواند چیز خوبی باشد وقتی شما بالای سر او باشید و خطرات ناشی از آن را یاد بگیرید.

به خاطر داشته باشید که هیچ بیت کوین رایگان وجود ندارد. اگرچه روش های مختلفی برای بهره مندی از آن وجود دارد. با رشد بازار همیشه نیاز به تخصص یا کالای جدیدی وجود دارد که با گذشت زمان توسعه پیدا می کند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا