مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

فرنگی کار جوان قمی مدال برنز جهان را به دست آورد

مطالب پربازدید

کشتی فرنگی قم رئیس هیئت کشتی استان قم از کسب مدال برنز مسابقات کشتی جوانان جهان توسط علیرضا نجاتی، فرنگی کار قمی خبر داد.

محسن وزیری اظهار داشت: رقابت‌های کشتی جوانان جهان در حالی در اسلواکی در بخش فرنگی به پایان رسید که یکی از مدال‌های ارزشمند کسب شده ایران در این مسابقات توسط یک کشتی گیر جوان قمی به دست آمد.

وی افزود: در این مسابقات علیرضا نجاتی کشتی گیر آینده دار و خوش آتیه استان قم در وزن ۶۰ کیلوگرم روی تشک رفت و موفق با ارائه نمایشی قابل توجه مدال برنز این مسابقات را بر گردن بیاویزد.

رئیس هیئت کشتی استان قم گفت: علیرضا نجاتی با کسب پیروزی برابر حریف خود کوروچکین از اوکراین با نتیجه قاطع ۹ بر صفر در دیدار رده بندی وزن ٦٠ کیلوگرم رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی جوانان جهان صاحب مدال برنز شد.

مطالب پربازدید

وزیری بیان داشت: نجاتی می‌توانست به فینال برسد اما در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۰ کیلوگرم رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان با نتیجه ۴ بر ۴ و با ضربه فنی مقابل ویجی از هند شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

وی عنوان کرد: نجاتی در دور اول استراحت داشت اما در دور دوم مقابل ایوو ایلیف از بلغارستان با نتیجه ۱۰ بر صفر و ضربه فنی به پیروزی رسید و در دور سوم مقابل آندرج گاینس از آلمان با نتیجه ۹ بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

رئیس هیئت کشتی استان قم  تصریح کرد: علیرضا نجاتی سابقه حضور در رویدادهای بزرگ آسیایی و جهانی در رده نوجوانان و کسب مدال‌های خوشرنگ را دارد و آینده روشنی برای وی در کشتی کشور متصور هستیم.

منبع: مهر

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا