مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار اقتصادی و بازرگانی

رمز دوم ایستا از فردا هشتم بهمن ماه به تدریج قطع می شود

مطالب پربازدید

رمز دوم ایستا از فردا هشتم بهمن ماه به تدریج قطع می شودبانک مرکزی اعلام کرد: رمز دوم ایستا از روز هشتم بهمن ماه سال جاری از طرف بانک ها و موسسات اعتباری به طور تدریجی و طی چند روز قطع می شود.

در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: پیرو اطلاع رسانی انجام شده در مورد قطع رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت های بانکی) در هفته دوم دی ماه، به اطلاع هموطنان عزیز می رساند این سرویس از روز هشتم بهمن ماه جاری در بانک ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می شود و تنها رمز دوم پویا قابل استفاده است.

لازم به ذکر است انجام خریدهای اینترنتی بدون حضور کارت تا سقف مجموع یک میلیون ریال برای هر کارت در هر 24 ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام است. در همین زمینه به آگاهی می رساند رمز دوم ایستای کارت های بانکی بانک های صادرات و پاسارگاد در روز هشتم و بانک های قرض الحسنه رسالت و ایران-ونزوئلا در روز دهم و بانک قرض الحسنه مهر ایران در روز دوازده بهمن ماه غیرفعال می شود. قطع سرویس رمز دوم ایستا در سایر بانک ها نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

در پایان مجدد تاکید می شود مشتریان محترم بانکی ظرف چند روز آینده نسبت به فعالسازی رمز دوم پویا از طریق مراجعه به وبسایت بانک خود یا خودپرداز و یاشعبه بانک خود اقدام کنند.

مطالب پربازدید

مشتریان بانکی برای فعال سازی رمز دوم پویای پیامکی کافی است شماره تلفن همراه خود را در یکی از درگاه های بانکی تایید و پس از آن قادر خواهند بود با فشردن دکمه “دریافت رمز دوم پویا” در درگاه های پرداخت، رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

 

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا