مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار حوادث

امام جمعه “کازرون” کشته شد؟

مطالب پربازدید

امام جمعه کازرونامام جمعه کازرون

امام جمعه کازرون، سحرگاه امروز کشته شد. حجت الاسلام محمد خرسند (امام جمعه کازرون)، سحرگاه امروز (۸ خرداد)، بعد از آنکه از مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان به خانه برمی گشت در مقابل منزل خود توسط فردی به وسیله چاقو مضروب شد. وی بعد از انتقال به بیمارستان، به علت شدید و عمیق بودن ضربات چاقو فوت کرد. از قرار معلوم، قاتل امام جمعه کازرون در حالی که لباس تعزیه بر تن داشته، در مقابل خانه وی، منتظر بازگشتش بوده است. در لحظه ملاقات اصرار به گرفتن عکس کرده و با چاقو به سینه او ضربه زده است. گفتنی است که پلیس فرد ضارب را شناسایی کرده است ولی هنوز موفق به دستگیری وی نشده است. قاتل امام جمعه کازرون، ۴۰ ساله بوده و به شغل عکاسی و فیلمبرداری اشتغال داشته است.

نکته درباره پرونده

پس از شهادت امام جمعه سزارون نیز بحث هایی مبنی بر عضویت وی در یکی از فرقه های منحرف دینی مطرح شد. در آن زمان ، مقامات استان فارس گفتند اگرچه قاتل امامی از کازرون در دام اعتقادات انحرافی و برخی فرقه های گمراه افتاده بود ، اما ارتباط وی با فرقه یمن صحت نداشت.

اما یکی از نکاتی که در مورد قتل امام جمعه کازرون در روز جمعه وجود داشت ، خبری مبنی بر آمرزش خانواده وی بود. در همین رابطه برادر امام جمعه کارزون گفت: در 48 ساعت گذشته از طریق کانالهای مختلف با خانواده ما تماس گرفتند و استغفار کردند ، شب گذشته با پسر بزرگ شهید هرسند ، برادرم حاج منصور و خواهرم خواست و در صورت ابراز پشیمانی تصمیم گرفت که اعدام را به تعویق بیندازد. متأسفانه ، او امروز صبح ، 27 سپتامبر 2009  او علناً خود را نماینده امام زمان در خانواده ، دادستان و برخی از مقامات خواند و از عمل خود ابراز پشیمانی نکرد.

تحصیلات

شهید محمد هورسند تحصیلات ابتدایی ، متوسطه و متوسطه را در شهر کازرون گذراند و در مهرماه سال 1364 وارد حوزه علمیه آن شهر شد تا تحصیلات حوزوی خود را آغاز کند. وی دوره را در حوزه علمیه کازرون نزد اسدولا ایمانی و بزرگ بنیادی گذراند.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا