مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

بازی های المپیک و پارالمپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد .

مطالب پربازدید

بازی های المپیک و پارالمپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد

بازی های المپیک و پارالمپیک در توکیو 2020 به دلیل ویروس کرونا در سرتاسر جهان به یک سال تعویق افتاد. بازی های المپیک که در زمان 24 ژوئیه آغاز می شد حداکثر تابستان 2021 برگزار میشود.

بازی های المپیک

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت:برای حفظ سلامتی ورزشکاران ، همه شرکت کنندگان در بازی های المپیک و جامعه جهانی پیشنهاد کردم که به تعویق بندازیم و همینطور رئیس جمهور توماس باک با توافق 100% پاسخ داد.بازی ها در سال 2021 در توکیو برگزار میشوند.

اکنون بیشتر از 375.000 پرونده در سرتاسر جهان ثبت شده است که این تعداد به صورت چشم گیری در حال رشد است.

مطالب پربازدید

ویروس کرونا

ویروس کرونا در جهان تاثیر زیادی روی میزبان سایر مسابقات و بازی های المپیک گذاشته است. پارالمپیک قرار بود در 25 آگوست آغاز شود اما رئیس کمیته پارالمپیک بین المللی اندرو پارسونز گفت. این تعویق “تنها گزینه منطقی” است. وی افزود:سلامتی و تندرستی زندگی انسان باید همیشه در اولویت اول ما باشد .و برگزاری یک رویداد ورزشی از هر نوع در طول این همه گیری به سادگی امکان پذیر نیست.ورزش مهمترین چیز در حال حاضر ، حفظ زندگی انسان نیست. بنابراین ضروری است که تمام اقدامات انجام شود تا تلاش شود تا شیوع این بیماری محدود شود.از جمله همه ورزشکاران پارا ، می توانند کاملاً روی سلامتی و سلامتی خود تمرکز کنند و در این زمان بی سابقه و دشوار در امان بمانند.

اندی آنسون

اندی آنسون ، رئیس اجرایی اتحادیه المپیک انگلیس اظهار داشت. این امر برای ما غیرقابل تصور بود که در شرایطی که ملت و جهان و جهان کمتر از آن در تحمل سختی های بزرگی است . آمادگی خود را برای بازی های المپیک ادامه دهند. تعویق تصمیم درست است.

بیانیه توکیو 2020-IOC ادامه داد: “رهبران توافق كردند .كه بازیهای المپیك در توكیو می تواند در این مواقع پرتلاطم به عنوان چراغ امید به جهان بایستد. و شعله المپیك می تواند چراغی در انتهای تونل باشد .كه در آن جهان در حال حاضر خود را پیدا می کند.

در شرایطی که ورزشکاران قادر به آموزش ایمن نیستند .و تقویم مسابقات مقدماتی بازیهای المپیک و پارالمپیک در میان محدودیت های مسافرتی و تعطیل شدن سفرها . به تعویق افتاد یا لغو به عنوان تنها گزینه های مناسب ظاهر می شود.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا