مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار اقتصادی و بازرگانیاخبار جامعه

هشدار اپل : | ویروس کرونا به منابع آیفون آسیب می رساند |

مطالب پربازدید

هشدار اپل : | ویروس کرونا به منابع آیفون آسیب می رساند |

هشدار اپل : اختلال ویروس کرونا در چین به معنای کاهش درآمد پیش بینی شده است.
اپل گفت: تولید و فروش محصولات در سرتاسر جهان تحت تاثیر قرار گرفته و موقتا عرضه محصولات محدو خواهد شد و بیماری کرونا به اولین شرکت بزرگ آمریکایی لطمه بزرگی وارد کرده است.

هشدار اپل

بزرگترین شرکت

این شرکت بزرگ آمریکایی که در سه ماهه اخیر درآمد فعلی خود را 67 میلیارد دلار پیش بینی کرده بود این آمار احتمالی را فاش نکرد.به گفته شرکت اپل همینطور با بسته شدن فروشگاه های چین و کمتر شدن ساعات فعالیت در این فروشگاه ها فروش محصولات کمتر خواهد بود .و درحالی که سایت های شریک تولید آیفون در خارج از استان هوبئی(شهری در کشور چین) واقع شده است. آنها با کندتر شدن آنچه ما پیش بینی کرده بودیم رو به رشد هستند.

اپل

هشدار اپل :با بسته شدن فروشگاه ها در چین،فروشگاه های همکار و کاهش ساعات فعالیت در این فروشگاه ها. که با ترافیک کمی مشتری فعالیت می کنند در حال باز کردن فروشگاه های خرده فروشی خود هستیم. و این کار را تا حد امکان با اطمینان و ایمنی ادامه خواهیم داد.اپل بیان کرد اقتصاد چین به طور جدی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

مطالب پربازدید

تحلیل گران

هشدار اپل : تحلیل گران تخمین زده اند که ویروس کرونا ممکن است در سه ماهه اول چین که بزرگترین بازار برای جهان است .تقاضای تلفن همراه را به نصف کاهش دهد.

تحلیلگر دانیل ایوز در یادداشتی به مشتریان اعلام کرد:در حالی که در چند ماهه اخیر در مورد تاثیر منفی آیفون از کرونا ویروس بحث کرده ایم. بزرگی این تاثیرات برای از دست رفتن راهنمای درآمد خود در اواسط ماه فوریه به وضوح بتر خواهد شد.

کریستالینا جورجیووا رئیس صندوق بین المللی پول گفت:میتوان رشد جهان را تا حدود 1/0 تا 2/2 درصد کاهش داد. اما بیان کرد که در مورد تاثیر اقتصادی ویروس کرونا بلاتکلیفی های بسیاری وجود دارد.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا