مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

سامانه | کارت سوخت | به زودی فعال می‌شود

مطالب پربازدید

عضو کمیسیون انرژی گفت: به زودی سامانه کارت سوخت فعال و سهمیه‌بندی‌ها براساس نوع خودرو و سوخت مشخص خواهد شد.

قاسم ساعدی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره تأثیر توزیع کارت سوخت در جلوگیری از قاچاق سوخت، اظهار کرد: وضعیت کنونی اقتصاد کشور و تحریم‌هایی که در پیش داریم، اقتضاء می‌کند که سامانه کارت سوخت مانند گذشته فعال شود.

قاچاق سوخت یک معضل اساسی در کشورمان تلقی می‌شود، به طوریکه روزانه میلیون‌ها لیتر بنزین و گازوئیل از مرزها خارج می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی تصریح کرد: قاچاق سوخت به حدی شدت گرفت که حتی نیروهای ناظر در ستادهای نظارتی در کنترل مرزها عاجز مانده‌اند، چراکه قاچاقچیان با شگردهای مختلف سوخت را به خارج از کشور انتقال می‌دهند، لذا تنها راه نجات ما در برهه کنونی استفاده از کارت سوخت است.

مطالب پربازدید

سوخت به عنوان نبض اقتصاد ایران تلقی می‌شود؛ اگر این امر دچار مشکل شود، تمام شریان‌های حمل و نقل و اقتصاد از کار می‌افتد.

براساس نرخ‌های مصوب و تصمیم هیئت دولت، به زودی سامانه کارت سوخت فعال و سهمیه‌بندی‌ها براساس نوع خودرو و سوخت مشخص خواهد شد.

تا چندی دیگر جایگاه داران ملزم هستند تا مفاد این سامانه را رعایت کنند، در این صورت قاچاق سوخت به صورت ملموسی کاهش می‌یابد.

بنزین
صدور کارت سوخت چه شد؟

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت سوخت برای متقاضیان صادر می شود و تلاش می کنیم به این نیاز پاسخ دهیم.

فاطمه کهی در گفت وگو با ایسنا ، در مورد آخرین وضعیت صدور کارت سوخت در گفت وگو با ایسنا ، اظهار کرد: کارت ها بر اساس ترتیب درخواست ها توزیع و توزیع می شوند و از حدود 700 هزار درخواست کارت سوخت شخصی خودرو ، حدود 200 هزار کارت کارت حمل و بسته بندی می شود. . او به دست هموطنان خود رسیده و خواهد بود.

مطالب پربازدید

وی گفت: مردم می توانند برای پیگیری بیشتر به وب سایت epolice.ir مراجعه کنند و علت تاخیر را شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و گفت کارت سوخت به زودی به دست متقاضیان می رسد.

کاهی گفت: “اما تعداد دقیق خودروهایی که هنوز کارت سوخت دریافت نکرده اند وجود ندارد.” “اما ما به هر درخواستی پاسخ خواهیم داد و مشکلی در صدور کارت سوخت وجود ندارد.”

کاهی با اشاره به اینکه افراد باید در نگهداری کارت سوخت خود دقت کنند ، تصریح کرد: اگر به دلایلی صاحب خودرو کارت سوخت المثنی را درخواست کند ، کارت برای آن شخص صادر می شود.

منبع: yjc

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا