مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
تناسب و زیبایی
موضوعات داغ

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی “10 داروی گیاهی”

مطالب پربازدید

درمان های خانگی برای زود انزالی؟ آیا درمان زود انزالی با درمان های خانگی امکان پذیر است؟ در این مقاله قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی را معرفی خواهیم کرد. از جلمه موثرترین داروی گیاهی برای زود انزالی: دارچین، بلغور، نعنا و … می باشد. در ادامه مقاله قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی، گیاه دارویی برای زود انزالی را تا انتها بررسی کرده و سپس نظرات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

سالانه بیش از 3 میلیون مورد از مردان مبتلا به انزال زودرس وجود دارد. انزال زودرس یکی از شایع ترین مشکلات در مردان به خصوص برای مردان بالای 40 سال است. به طور کلی، یک مرد در عرض 2 دقیقه انزال می کند، به عنوان انزال زودرس شناخته می شود. دلایل زیادی برای انزال زودرس وجود دارد، از جمله اختلال نعوظ، استرس روانی و اختلال شدید عصبی.

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

با این حال، بسیاری از روش ها، مانند رفتار درمانی، داروها و درمان های دارو های گیاهی طبیعی برای جلوگیری از انزال زودرس در دسترس هستند. فارسی کلاب به شما کمک می کند تا برخی از داروهای گیاهی خانگی شگفت انگیز برای انزال زودرس را شناسایی کنید که می توانند به شما در کنترل آن کمک کنند.

برای پیدا کردن قوی ترین داروی گیاهی درمان زود انزالی ابتدا باید به پروسه انزال بپردازیم، اینکه اساسا انزال زود رس بر چه اساسی است. در ادامه گیاهان دارویی مختلفی جهت جلوگیری از انزال زودرس معرفی شده است.

مطالب پربازدید

درمان های خانگی طبیعی برای زود انزالی

در اینجا برخی از روش ها و قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی برای درمان انزال زودرس به طور طبیعی در خانه آورده شده است. آنها را امتحان کنید و به دنبال تغییرات در عملکرد خود باشید.

1- سرعت انزال را با دارچین افزایش دهید

یکی از موثرترین گیاهان طبیعی برای درمان زود انزالی، علف دارچینی معطر است. حاوی برخی ترکیبات معطر و مواد شیمیایی طبیعی است که به طولانی شدن رابطه جنسی کمک می کند.

دارچین یکی از داروهای گیاهی برجسته برای انزال زودرس است و در تولید داروهایی که انزال زودرس را درمان می کنند استفاده می شود. این نوع داروها در درجه اول از مخلوطی از گیاهان و دارچین برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده می کنند.

قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی
قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی

بنابراین، دمنوش دارچینی لذیذ اضافه شده به عسل را تهیه کنید و دو ساعت قبل از نزدیکی به شوهرتان بدهید تا رابطه جنسی طولانی‌تر داشته باشد.

همچنین می توانید پودر دارچین را در حین پخت به غذاها اضافه کنید و چند درمان خانگی جادویی برای انزال زودرس داشته باشید.

مطالب پربازدید

2- بلغور جو دوسر قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

بلغور جو دوسر ممکن است یکی از غیرمنتظره ترین درمان های طبیعی برای درمان انزال زودرس در مردان باشد. اما پس از مطالعات و بررسی های پزشکی، جو دوسر در آرام کردن عضلات منقبض موثر است. بنابراین کمک قابل توجهی به تاخیر در انزال در مردان و افزایش مدت زمان صمیمیت می کند.

جو دوسر اضطراب، تنش و احساس آرامش و آرامش روانی را از بین می برد که باعث افزایش حس لذت و لذت جنسی در حین مقاربت می شود. پس از اینکه محققان دریافتند که جو به افزایش ترشح هورمون سیستم عصبی کمک می کند. سروتونین، که به عنوان هورمون شادی شناخته می شود، باید به رژیم غذایی روزانه اضافه شود.

قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی
قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی

در مورد تنش روانی که یکی از دلایل انزال زودرس است، می توانید جو را در مقدار مناسبی آب خیس کنید و سپس آن را مستقیماً قبل از مقاربت مصرف کنید.

3- درمان های خانگی زود انزالی با روغن نعنا

روغن های طبیعی نقش مهمی در رفع مشکل زود انزالی به روشی موثر و طبیعی دارند. یکی از برجسته ترین انواع روغن های طبیعی که این نقش را ایفا می کند، روغن نعناع است.

روغن نعناع حاوی خواص متعددی است که باعث بهبود عملکرد نعوظ در مردان می شود.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

همچنین این روغن کیفیت و کمیت اسپرم را بهبود می بخشد و مردانگی را تقویت می کند. حتما با این واقعیت آشنا هستید که ضعف اسپرم منجر به مشکلات شدید غیر انزالی یا زود انزالی می شود.

قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی
قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی

روغن نعناع همچنین احساس بی حسی و بی حسی آلت تناسلی را افزایش می دهد و احساس هیجان را کاهش می دهد که ممکن است انزال را به تاخیر بیندازد.

بنابراین هر مردی که دچار انزال زودرس است می تواند قبل از نزدیکی چند دقیقه آلت تناسلی را با روغن نعنا ماساژ دهد و مشکل زود انزالی به طرز جادویی برطرف می شود.

4- گیاه هلیون قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

یک مرد می تواند از مشکل انزال زودرس بهبود یابد و با استفاده از گیاهان طبیعی برای انزال زودرس، احساس بسیار بی احساسی در او ایجاد کند.

یکی از برجسته ترین فواید این گیاه هلیون است. به افزایش سلامت زندگی جنسی مردان کمک می کند و سپس نقش خود را در به تاخیر انداختن انزال در مردان و طولانی شدن آن ایفا می کند.

با افزایش حس لذت، مرد می تواند با موفقیت به حداکثر میل جنسی برسد.

این گیاه همچنین به افزایش رضایت جنسی زوجین کمک می کند، زیرا حاوی درصد بسیار بالایی از ویتامین های مهم مورد نیاز اندام تناسلی هستند تا ضمن افزایش توانایی برای داشتن رابطه جنسی صمیمی، حس انرژی و نشاط را به آنها بدهد.

بنابراین می‌توانید سبزی را در مقدار مناسب آب بجوشانید و یک قاشق غذاخوری عسل کوهی به آن اضافه کنید و روزانه به مدت یک هفته مصرف کنید.

5- داروهای خانگی جادویی وازلین برای درمان زود انزالی

درمان های خانگی جادویی وازلین برای درمان زود انزالی
یکی از درمان های طبیعی برای زود انزالی که برای برخی افراد غیرمنتظره است، وازلین است.

وازلین یک ماده آرایشی چند فایده برای بدن است، اما عجیب ترین چیز این است که می تواند برخی از مشکلات رایج جنسی، به ویژه مشکل انزال زودرس را نیز درمان کند. وازلین به ایجاد یک لایه ضخیم بر روی اندام کمک می کند که باعث کاهش حس در اندام و بازگشت آن، محدود کردن انزال یا کاهش سرعت انزال می شود.

قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی
قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی

درمان وازلین بسیار شبیه به اصل کاندوم در درمان انزال زودرس است اما به روشی سبک تر.

وازلین همچنین گردش خون را فعال می کند و خون رسانی به آلت تناسلی را افزایش می دهد که به تقویت نعوظ و طولانی شدن مدت روابط صمیمانه کمک می کند.

6- تکنیک های مختلف را برای افزایش انزال امتحان کنید

پس از مطالعه در مورد درمان طبیعی زود انزالی و روش های درمانی ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه انزال زودرس را در خانه درمان کنیم؟ آیا تکنیکی وجود دارد که به شما کمک کند با این درمان های خانگی زود انزال را متوقف کنید؟

بله، چند روش می تواند به شما در انزال زودرس کمک کند، اما آنها آخرین و سریع ترین روش برای جلوگیری از انزال زودرس هستند. با ترکیب آن با داروهای خانگی برای زود انزالی می توانید اثرات آن را طولانی تر کنید.

  • توقف کنید و دوباره شروع کنید: در طول مقاربت، توقف ممکن است به نظر شما دوباره اعلام شود، اما زمانی که در آستانه انزال هستید، متوقف کردن مقاربت و شروع دوباره ممکن است به شما کمک کند مدت بیشتری در رختخواب بمانید. این توقف و شروع کوچک تاثیر فوق العاده ای بر ذهن شما می گذارد. به شما این امکان را می دهد که احساسات خود را کنترل کنید و زمان خواب شما را بهتر می کند.
  • فشردن: ممکن است در اطراف ناحیه لگن خود احساس فشردن یا فشردن داشته باشید. این فشردن ممکن است به شما در کنترل مشکل انزال کمک کند. در حین دفع ادرار تمرین کنید و سعی کنید جریان را کنترل کنید. همین عضله به شما در مدیریت انزال کمک می کند. در حین مقاربت یا برای نتایج بهتر از آن استفاده کنید. آن را روزانه تمرین کنید
  • خودارضایی: بله، تمرین خودارضایی قبل از مقاربت ممکن است زمان شما را در رختخواب طولانی تر کند. خودارضایی همچنین یک راه عالی برای کشف بدن و لذت است. اما زمانی که این کار به صورت کنترل شده انجام شود، به شما کمک می کند تا در رختخواب پیشرو باشید و شما را قادر می سازد تا مشکلات انزال را کنترل کنید.

7- غذاهای غنی از روی و منیزیم بخورید

شما به فهرست داروهای خانگی برای زود انزالی نگاه می کنید و غذاهای غنی از روی بخشی ارزشمند از این لیست هستند. روی یک ماده مغذی ضروری است که به تقویت سیستم ایمنی و بازسازی سلول های بدن شما کمک می کند. روی همچنین نقش بسیار مهمی در تولید تستوسترون در مردان دارد.

بنابراین اگر مردی از کمبود روی رنج می برد، ممکن است از مشکلات نعوظ نیز رنج ببرد. برای اینکه به طور طبیعی روی بدن خود را دوباره پر کنید، باید غذاهای غنی از روی مانند تخم کدو، شیر و غیره را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی
قویترین گیاه دارویی برای درمان زودانزالی

منیزیم یکی دیگر از مواد معدنی ضروری است که به بازسازی سلولی و ترشح هورمون کمک می کند و به طولانی شدن میل انزالی کمک می کند. سبزیجات برگ سبز، عدس و آجیل را برای افزایش مصرف منیزیم اضافه کنید.

8- گیاهان را به رژیم غذایی خود اضافه کنید

گیاهان مختلف در رژیم غذایی شما می توانند به شما در رفع انزال زودرس کمک کنند و هند به خاطر درمان های آیورودا و گیاهی خود شناخته شده است. گیاهان و داروهای انفرادی زیادی وجود دارد که در برابر PE موثر هستند. بیایید یک به یک آنها را بررسی کنیم

Ashwagandha را مصرف کنید – Ashwagandha یکی از گیاهان آیورودا برای انزال زودرس است و به عنوان یک گیاه تقویت کننده تستوسترون شناخته می شود. برای افزایش متابولیسم و ​​افزایش هورمونی، بیشتر به صورت پودر با یک لیوان شیر مصرف می شود. با این حال، ممکن است هیچ نتیجه فوری در انزال زودرس خود پیدا نکنید. اما استفاده مداوم از آن می تواند به تدریج زمان انزال شما را افزایش دهد.

  • گوتو کولا بخورید: گوتو کولا یک گیاه سنتی جنوب آسیا است که عمدتاً به عنوان درمانی برای انزال زودرس و اختلالات جنسی استفاده می شود زیرا مصرف گوتو کولا گردش خون آلت تناسلی را بهبود می بخشد و نعوظ بهتری را با دوره انزال طولانی تر می کند.
  • شیلاجیت را مصرف کنید: شیلاجیت یک گیاه شناخته شده در روزهای مدرن است و بسیاری از مردم از فواید شیلاجیت روزانه برای داشتن یک زندگی سالم استفاده می کنند. شیلاجیت یکی دیگر از گیاهان محبوب برای انزال زودرس است که بیشتر برای درمان اختلالات جنسی مصرف می شود. توانایی Shilajit برای آرام کردن استرس و احیای بدن شما برای کمک به مبارزه با مشکلات جنسی مانند زودرس بسیار عالی است.

انزال و اختلال نعوظ

گیاهان دیگر – گیاهان فردی مانند اراندامولا، براهمی، جاتیفالا، آمالکی و ماندوکاپارنی برای ایجاد ترکیباتی مانند Rasa Sindhur و Swarna bhasma استفاده می‌شوند که درمان‌های آیورودا موثر در برابر انزال زودرس هستند.

9- برای از بین بردن انزال زودرس ورزش کنید

بسیاری از افرادی که از انزال زودرس رنج می برند، سلامت جسمانی خود را نادیده می گیرند. ناحيه ضعيف لگن عامل اصلي اختلالات عملكرد جنسي مانند انزال زودرس و اختلال نعوظ است. اگر برای تقویت عضلات لگن خود ورزش کنید، به راحتی می توان از این مشکل جلوگیری کرد. تمرینات کف لگن و تمرینات کگل راه های عالی برای افزایش قدرت عضلات لگن و از بین بردن انزال زودرس هستند.

10- استفاده از کرم تاخیری و اسپری

کرم و اسپری های تاخیری این روزها پرطرفدارترین محصول برای انزال زودرس هستند. آنها بر اساس همان اصل وازلین عمل می کنند و با ایجاد یک لایه ضخیم بر روی اندام تناسلی، احساس در هنگام مقاربت را کاهش می دهند و مشکل انزال زودرس را از بین می برند. اما استفاده از این محصولات عوارضی مانند قرمزی، خارش و بثورات در ناحیه تناسلی دارد. در صورت مشاهده این عوارض استفاده از آنها را قطع کرده و تنها پس از مشاوره متخصص از آنها استفاده کنید.

انزال زودرس یکی از مشکلات متعددی است که بیشتر برای مردان اتفاق می افتد و جای نگرانی نیست، چرا که با مشاوره روانشناسی و رژیم غذایی مناسب می توانید زودانزالی را کاملا از زندگی خود دور کنید.

انزال دارای 2 مرحله است: خروج و دفع.

فاز 1: انتشار

انتشار زمانی است که اسپرم از بیضه به پروستات حرکت می کند و با مایع منی مخلوط می شود تا منی بسازد. وازا دیفرانال لوله هایی هستند که به حرکت اسپرم از بیضه ها از طریق پروستات به سمت قاعده آلت تناسلی کمک می کنند. (زمانی که شما فقط در مورد 1 مورد از این لوله ها صحبت می کنید، مجرای دفران نامیده می شود.)

فاز 2: اخراج

اخراج زمانی است که ماهیچه های قاعده آلت تناسلی منقبض می شوند. این امر منی را از آلت تناسلی خارج می کند. معمولاً انزال و ارگاسم (اوج اوج) همزمان اتفاق می افتد. اوج برخی از مردان بدون انزال. در بیشتر موارد، نعوظ پس از این مرحله از بین می رود.

پرسش‌های متداول درباره قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی:

آیا روی می تواند باعث ماندگاری بیشتر در رختخواب شود؟

پاسخ: یک سوال بزرگ که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند این است که چگونه در رختخواب بیشتر دوام بیاوریم؟ و روی می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند. روی سرشار از مواد مغذی است که میل جنسی و سطح تستوسترون را در بدن شما افزایش می دهد. بنابراین بله، مصرف مداوم غذاهای غنی از روی در نهایت باعث دوام شما در رختخواب می شود.

برای طولانی تر شدن زمان خواب چه چیزی می توانید بنوشید؟

پاسخ: در درمان های خانگی چه چیزی بنوشیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشیم؟ بزرگترین سوال برای بسیاری از مردان است. غذاها و آبمیوه های غنی از پروتئین منابع بسیار خوبی برای انرژی هستند، زیرا به دلیل هضم آهسته می توانند انرژی بیشتری به بدن بدهند. برای افزایش سطح انرژی خود می توانید آب آووکادو، شیر و محصولات لبنی مصرف کنید. همچنین، آب سیر درست قبل از مقاربت، گردش خون و میل جنسی را افزایش می دهد و به ماندگاری طولانی تری در رختخواب کمک می کند.

درمان طبیعی زود انزالی چیست؟

پاسخ: درمان طبیعی زود انزالی بسیار ساده است، فقط کافی است برخی از داروهای خانگی زود انزالی را امتحان کنید، مانند ورزش‌هایی که برای تقویت عضلات کف لگن انجام دهید. از یک رژیم غذایی متعادل پر از مواد مغذی متعدد استفاده کنید و از نوشیدن الکل و سیگار جلوگیری کنید. این درمان های خانگی برای انزال زودرس ممکن است زمان بر باشد، اما نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد. با این حال، اگر فکر می‌کنید این مدت زمان زیادی طول می‌کشد، به سراغ داروهای آیورودا بروید.

آیا اسکات انزال زودرس را درمان می کند؟

پاسخ: اسکات ورزش مخصوص پا و کمر است که به تقویت پاها و عضلات کف لگن کمک می کند و جریان خون را در ناحیه تناسلی شما افزایش می دهد. بنابراین گفتن اینکه اسکات یکی از تمرینات انزال زودرس است که آن را درمان می کند، بله می تواند به شما در کاهش اثر PE و افزایش نعوظ کمک کند.

چه چیزی مرد را در رختخواب ضعیف تر می کند؟

پاسخ: استرس و اضطراب مقصر اصلی ضعیف شدن مرد در رختخواب هستند. همچنین رژیم غذایی نامناسب و عدم فعالیت بدنی نیز زود انزالی را بدتر می کند. بنابراین بهتر است سالم غذا بخورید، از استرس دوری کنید و از داروهای خانگی استفاده کنید تا مردان در رختخواب ماندگاری بیشتری داشته باشند.

نظرات خود را در مورد قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: alimentos que melhoram a ereçao

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا