مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

اگر متولد |مردادماه| هستید این مطلب را از دست ندهید

مطالب پربازدید

متولد مردادماه

متولد مردادماه دوازده ماه مختلف ، که برای بسیاری از افراد دارای ویژگی ها و ویژگی های خاص و منحصر به فردی است و برخی چنان در این وادی غرق شده اند ، مقایسه واقعیت با کتاب مقدس برای آنها جدی می شود ، که این اساس زندگی آنها است و دیگران فقط برای سرگرمی . آنها می بینند که به هر یک از این طرز تفکرها احترام گذاشته می شود.

مردان متولد مرداد ماه

یکی از ویژگی های مردان متولد مرداد این است که از شخصیت و خلق و خوی بالایی برخوردار هستند و بیشتر آنها به موقعیت های بالا می رسند.

بیشتر مردانی که در ماه آگوست متولد می شوند ، والدین خود را زود از دست می دهند و با اختلاف زناشویی روبرو می شوند ، اما خوبی های زیادی را در فرزندان خود می بینند.

مردان مرداد در سنین 7 تا 19 سالگی در معرض خطر مرگ قرار دارند و اگر به راحتی رد شوند ، می توانند بیش از 70 سال عمر کنند. همچنین مشارکت برای آنها مناسب نیست و هرگونه مشارکت را از دست می دهند.

مطالب پربازدید

زنان متولد مرداد ماه

متولد مردادماه گرم ، جذاب ، باهوش ، مدرن ، با شخصی به دنبال تجمل ، به دنبال یک رئیس جمهور ، یک زن خانه دار تعریف شده ، احساس خوبی در مورد دوستانش دارد.

زنان متولد مردادی مادری خونگرم و صمیمی هستند که سعی می کنند فرزندشان را به تنهایی و با اعتماد به نفس زیاد به دنیا آورند.

زنان اوت طالع بینی بالایی دارند و ذاتاً خوش اخلاق ، خوش اخلاق ، قد بلند و اغلب ضعیف هستند. همچنین ، زنان اوت در ابتدای زندگی خود با مشکلات و رنج هایی روبرو هستند ، اما هرچه جلوتر می روند راحت ترند. آنها در حال رسیدن هستند.

ویژگی های شخصیتی ببر (شیر)

از نظر چینی ها که خواستگاه طالع بینی و پیشگویی در جهان هستند حیوان مربوط به ماه تولد شما ببر میباشد. هیچ جانوری در روی زمین مانند ببر ترکیبی از زیبایی، قدرت، انرژی و شجاعت را ندارد و در بیشتر مبارزات پیروز میدان میباشد.

ببر عاشق جنگ و جدال است و علیه هرنوع اقتداری، با جسارت واکنش نشان میدهد. واقعیت این است که ببر یک سردسته طبیعی است و هرکاری را که به وی امکان نشان دادن شهامت و تخیلاتش را بدهد قبول میکند و افراد زیردستش را سازماندهی و اداره میکند.

مطالب پربازدید

مثل کارل مارکس که حیوان ماه تولدش ببر بود و دسته برادرانش را در روسیه هدایت و سازماندهی کرد و بزرگترین انقلاب جهان را بوجود آورد.

تمام آنهایی که در سال ببر بدنیا آمده اند، نیاز به ابراز وجود را در درجه اول اهمیت می دانند. این افراد همیشه شیک پوش بوده وخوش قیافه هستند.

همچنین در دویدن واقعا یک قهرمان دو هستند و بر و بازوی قوی دارند. البته ببر بدلیل پرتحرک بودن و تاحدودی ذات غیر صبورش، ابتدا اقدام به کاری میکند و بعد درباره آن فکر میکند. مثلا اگر با یک تصمیم گیری مهم مواجه بشود،

اغلب طفره میرود و وارد جزئیات شده و از اصل مطلب غافل می ماند و در آخر همه چیز را خراب میکند. درست در چنین مواقعی است که نیازمند راهنمایی دوستانش میشود چراکه ببر اگر در موقعیت بدی گیربکند،

متولد مردادماه

به هر راهنمایی، چه خوب باشد چه بد گوش میدهد و هر دستی را که به سویش دراز شود چنگ میزند. در این موقعیت اهمیت زیادی به گرفتاری دیگران قائل نمی شود بلکه بعد از خلاصی از گرفتاری خودش سر و وضع خودرا مرتب و آراسته نموده و طوری بسوی مقصدش حرکت میکند که انکار هیچ اتفاقی نیافتاده است. او توجه چندانی به آنهایی که در موقع گرفتاری وی، به کمکش شتافته بودند از خود نشان نمی دهد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

هیچکس به اندازه ببر دارای منبع دائمی ایده ها نمی باشد ضمنا هیچکس بهتر از ببر داستان نمی گوید. ببر از هرلحاظ آزادیخواه است و وقتی چیزی را بخواهد، قدم جلو گذاشته و آنرا بدست می آورد.

ببر اکثرا بیش از نیازش پول کسب میکند ولی مواقعی هم پیش می آید که مجبور میشود با کم بسازد اما هرگز به بی پولی کامل نمی رسد زیرا منبع ایده هاست. ازسوی دیگر بدلیل اینکه اغلب ریسک میکند، در نتیجه زندگی آرامی ندارد.

یک چیز درمورد ببر محرز است و آن این است که هرگز اسیر هوای نفسانی نمیشود.

آقای ببر با اینکه فوق العاده اجتماعی است خیلی مواقع از دست محیط خود خسته میشود و موقتا از محیط دوری میکند.

ببر در رفاقت

ببر در رفاقت مایل میشود تمام هستی خود را فدای رفاقت کند و چیزی برای خود نگه ندارد کسی در دست و دل بازی به پای ببر نمی رسد چه از نظر بذل محبت و چه ازنظر خرج پول. مثلا اگر کادویی برای شما بیاورد، حتم بدانید که آنرا قبلا بخاطر شما و باسلیقه انتخاب و خریده بوده است.

ببرهای خانم

متولد مردادماه خانم ببر در لباس پوشیدن بی پروا و حتی گاهی افراطی میباشد. وضع ظاهری وی زود جلب توجه میکند و اغلب از لباس های با رنگ روشن استفاده میکند مانند روسری قرمز، دستمال گردن خط خطی، چکمه چرمی و کمربند چرمی. و گاهی اوقات از لباسهای مدل مردانه مانند کت و شلوار استفاده میکند. خانم ببر وقتی دوران جوانی را پشت سر بگذارد و شوهر کند و دارای چند فرزند بشود،

مادر فوق العاده خوبی خواهد شد. او هرکدام از بچه هایش را بعنوان یک پروژه درنظر میگیرد تا با انرژی بی پایان خود آنرا به مرحله کمال برساند. در هر حال ببر نیاز به یک پشتیبان قرص و پابرجا دارد. دوتا ببر باید در اقتصاد از هم اجتناب کنند چراکه شانس توافق و همفکری آنها برای کار اقتصادی و شراکت خیلی بعید است.

ببر در عشق و ازدواج

با این همه در عشق و عاشقی وضع طور دیگری است چراکه زوج ببرها خیلی بی قرار و دلشادند و عشق آن دو اغلب نیاز به شراکت ودرک متقابل دارد. اژدهای پراحساس بهترین زوج برای ببر محسوب میشود چراکه هردوی اینها از هرگونه بند و گرفتاری اظهار تنفر کرده و با روابط آتشین خودشان، عشق به آزادی را بروز میدهند.

در این رابطه اژدهای غیرقابل پیشگیری و مالامال از روح زندگی، تحت فشار ببر پژمرده نمی شود بلکه برعکس، او خانم ببر را تشویق نیز خواهد نمود. ازطرف دیگر سگ باوفا و قابل اعتماد، خودرا کاملا در اختیار ببر و حس عدالتخواهی او قرارمیدهد و این دو بخاطر حمایت از دیگیری تاحد جان نثاری فداکاری خواهند نمود.

ببر های مشهور در جهان :

  • بت هوون
  • اسکار وایلد
  • دیوید استیل
  • کارل مارکز
  • دیوید همیلتون
  • و…

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا