مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
طراحی وب

آموزش سئو توسط تهران لرن

مطالب پربازدید

برای افرادی که قصد داشتن سایت را دارند و می خواهد در گوگل دیده شوند یادگیری سئو از اهمیت زیادی برخوردار است. جالب است بدانید سئو برای جذب مشتری واجب است. به عبارتی دیگر سئو  به معنای جذب مشتری از طریق گوگل است.  در این مقاله ما می خواهیم طریقه انجام سئو را به شما آموزش دهیم، پس اگر می خواهید سایتی موفق با جذب بالای مشتری داشته باشید این مقاله را دنبال کنید.

سئو چیست ؟

سئو یا همان بهینه سازی برای موتور های جستجو، عبارت است از بهبود عملکرد سایت شما با توجه به استاندارد های موتور های جستجو و جذب بازدیدکنندگان می باشد. جزئیات زیادی در سئو سایت شما تاثیر گذار هستند که شامل کلمات به کار رفته در متن، محتوا، لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر و … هستند.

آموزش سئو

آموزش سئو شامل اصول های مختلفی است و سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند به همین راحتی آن رتبه ای که به دست آورده اند را از دست نمی دهند. افزایش فروش و افزایش ممشتری دو مورد از مسائل مهمی هستند که در سئو کردن سایت ها ارزش دارند.

مطالب پربازدید

مهم ترین بخش های سئو کدامند ؟

– الگوریتم های گوگل

– سئو تکنیکال

– سئو داخلی

– سئو خارجی

– سرچ کنسول

مطالب پربازدید

مهم ترین الگوریتم های گوگل

وقتی در موتور جستجو گوگل به دنبال موضوعی هستنید، طبق سرچ شما مقالاتی که مرتبط هستند برای شما نمایش داده می شوند. برای این کار گوگل الگوریتم های مختلفی را در نظر گرفته است. نکته قابل توجه این است که این الگوریتم ها همواره در حال آپدیت بود و دچار تغییر و تحولات زیادی می شوند تا کاربر در سریع ترین زمان ممکن نتیجه دلخواهش را به دست آورد. الگوریتم های گوگل جایگاه و رتبه سایت شما را در نتایج گوگل مشخص می کنند. به همین دلیل می خواهیم چند الگوریتم مهم گوگل را به شما معرفی کنیم.

الگوریتم پاندا Panda

الگوریتم پاندا به محتوا های دارای عکس، مقالات، ویدئو ها و … از سایر سایت های کپی شده اختصاص دارد که سریعا به موتور جستجو گوگل اطلاع می دهد. با اطلاع الگوریتم پاندا، گوگل نیز محتوا هایی که دارای سرقت ادبی هستند را در نتایج اولیه خود نشان نمی دهد.

الگوریتم پنگوئن  penguin

یکی دیگر از الگوریتم های مهم گوگل الگوریتم پنگوئن می باشد. این الگوریتم روی لینک های سایت و بگ لینک های آن متمرکز است.

الگوریتم برت Bert

هنگامی که می خواهید در گوگل سرچ کنید معمولا به صورت خودکار به زبان محاوره موضوع مورد نظر خود را تایپ می کنید. از این رو گوگل الگوریتم برت را ایجاد کرده است تا ارتباط خود را با انسان راحت  تر سازد.

الگوریتم مرغ مگس خوار Humming bird

الگوریتم مرغ مگس خوار الگوریتم دیگر گوگل است که سایت هایی که از کلمات کلیدی زیادی استفاده می کنند را تشخیص می دند تا آن ها از طرف گوگل جریمه شوند که این کار باعث پایین آمدن رتبه این سایت ها می شود. در مقابل باعث می شود تا سایت هایی که مقالات آن کیفیت بالایی دارند به جایگاه خوبی در سرچ گوگل برسند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا