مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
سئو و موتورهای جستجو

تبلیغات چیست و چه ویژگی هایی دارد ” تاثیر تبلیغ یک محصول ، مارک یا خدمات “

مطالب پربازدید

تبلیغات چیست ؟

تبلیغ یک محصول ، مارک یا خدمات به بیننده به منظور جلب علاقه ، تعامل و فروش است. تبلیغات به اشکال مختلف ، از کپی گرفته تا فیلم های تعاملی ارائه می شوند و به یک ویژگی مهم بازار برنامه تبدیل شده اند. تبلیغات چیست و میتواند چه ویژگی هایی داشته باشد؟

شیوع تبلیغات در جامعه به سختی اتفاقی است. از مترو تا سرویس های بهداشتی عمومی . مشاغل در هر نقطه از زندگی با مشتریان درگیر می شوند ، امیدوارند که بتوانند تصمیمات خرید آنها را تحت تأثیر قرار دهند. بهترین تبلیغ کنندگان از تحقیقات برای تعیین محل قرارگیری ، سبک و هدف تبلیغات استفاده می کنند.

یک تبلیغ به دلیل پرداخت هزینه با سایر انواع بازاریابی متفاوت است ، و به این دلیل که سازنده یک آگهی کنترل کامل بر محتوا و پیام دارد.

تبلیغات چرا مهم است ، تبلیغات ویدیویی

مطالب پربازدید

چرا تبلیغات مهم هستند؟

تبلیغات روشی تضمینی برای دستیابی به مخاطب است. با ایجاد یک تبلیغ جذاب و هزینه کافی برای دستیابی به بسیاری از کاربران ، تبلیغات می توانند تأثیر آنی بر تجارت داشته باشند. این اثر را می توان در تجارت پیشرفته یا افزایش شناخت برند ، در بین بسیاری از معیارهای مختلف مشاهده کرد.

آیا می خواهید در مورد تبلیغات بیشتر بدانید؟

راهنمای بازگشت به مبانی به شما سرعت می بخشد در هر زمان.

تبلیغات داخل برنامه چیست؟

تبلیغات درون برنامه اشکال مختلفی از جمله متن ، آگهی ها ، اعلان های فشار و تبلیغات ویدیویی قبل یا بعد از رول را به خود می گیرد. چنین آگهی های ویدیویی معمولاً حدود 10-10 ثانیه طول می کشد (هرچند که می توانند متفاوت باشند) . و معمولاً محصول را در آن زمان به نمایش می گذارند. به طور فزاینده ، تبلیغات تعاملی می شوند و جذابیت بیشتری را برای کاربران ایجاد می کنند. یک نمونه از این مثال استفاده از پیوند عمیق است ، ویژگی ای که به تبلیغ کنندگان امکان می دهد کاربران را با یک کلیک مستقیماً به یک صفحه نصب ارسال کنند.

از کدام قالب تبلیغی باید استفاده کنم؟

انتخاب قالب مناسب می تواند یک تصمیم درست یا فوری در تبلیغات باشد. بیایید نگاهی به برخی از رایج ترین قالب های تبلیغاتی در تبلیغات موبایل بپردازیم و چه زمانی می توانند به خصوص مؤثر باشند.

تبلیغات در مقابل بازاریابی

اکثر مردم تلاش می کنند بین بازاریابی و تبلیغات تفاوت قائل شوند ، اما تشخیص اینکه آنها مترادف نیستند برای کسب و کارها مهم است.

مطالب پربازدید

مفید است که به بازاریابی به عنوان یک چتر بزرگ فکر کنید ، و کل فرایند جذب مخاطب به یک محصول یا خدمات زیر آن قرار می گیرد. تبلیغات فقط یکی از زیرمجموعه های زیادی است که به این روند کمک می کند.

تبلیغات چه ویژگی دارد ، تبلیغات

تبلیغات بنر چیست ؟

با استفاده از تبلیغات بنر ، هدف نمایش تصویر و انتظار برای مشاهده کاربران ، کلیک کردن و تبدیل گرافیک با کیفیت و فراخوانی قانع کننده برای اقدام (CTA) برای مشاهده ، کلیک بر روی کاربران است.

تبلیغات بینابینی

تبلیغات بینابینی یک تجربه تمام صفحه را ارائه می دهد. از این موارد می توان برای جلوگیری از “پرده کشی بنر” استفاده کرد ، وقتی کاربران آنقدر عادت به دیدن تبلیغات بنر می کنند که دیگر توجه نمی کنند. تبلیغات بینابینی همچنین می تواند قابل ارتقا باشد (که به عنوان تبلیغات قابل ارتقا شناخته می شود) . که قبل از گرفتن کل صفحه به عنوان تبلیغات بنر معمولی شروع می شوند.

تبلیغات بومی چیست ؟

تبلیغات بومی هنگامی است که تبلیغات برای مطابقت با محیطی که در آن قرار می گیرند طراحی شده اند. به عنوان مثال ، هنگامی که یک برچسب “حمایت شده” را به یک ویدیوی YouTube وصل می کنید . می بینید ، این تبلیغات بومی در آن پلتفرم خاص است.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

تبلیغات ویدیویی

همانطور که از نام آنها پیداست ، تبلیغات ویدیویی تبلیغاتی با فرمت فیلم هستند. با توجه به ماهیت آنها ، تبلیغات ویدیویی یک روش تبلیغاتی محبوب است زیرا می توانند . با نرخ های بالای کلیک (CTR) بسیار جذاب باشند.

تبلیغات قابل پخش

با دسترسی کاربران به گیم پلی تعاملی ، تبلیغات قابل پخش به شما امکان می دهد قبل از خرید امتحان کنید. این امر به کاربران نگاه محدودی به یک برنامه می دهد و نکات برجسته ای را ارائه می دهد . که باید کاربران را به سمت نصب سوق دهد. از آنجا که کاربران می توانند علاقه خود را قبل از خرید برنامه ارزیابی کنند . می توان از تبلیغات قابل پخش برای کاهش نرخ حذف برنامه استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوانب مثبت و منفی برای هر قالب ، به این پست وبلاگ نگاهی بیندازید.

تبلیغات و تنظیم کنید

ردیابی تبلیغات با تنظیم آسان است. به آسانی یکپارچه سازی یک SDK و ایجاد URL ردیابی تنظیم شده است. پس از آن ، داشبورد ما دقیقاً به شما نشان می دهد که تبلیغات شما چگونه انجام می شود. ما همچنین می توانیم شما را با هر یک از صدها شریک ما هماهنگ کنیم تا بتوانید . با بودجه ای که برای شما مناسب است به منابع مناسب تبلیغ کنید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا