مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
مذهبی

جامانده‌ایم ولی نه به اندازه آقایی که 60 سال در فراق زیارت جدش حسینه

مطالب پربازدید

جاماندگان اربعین حسینی در فضای مجازی با هشتگ #جامانده_ایم از حسرت حضور خود در راهپیمایی عاشقان سیدالشهدا(ع) گفتند.

جاماندگان اربعین97این روز ها جمع زیادی از مردم ایران و کشورهای دیگر راهی سفر کربلا شده اند، تا قطره‌قطره خود را به اقیانوس عظیم اربعین برسانند، موج‌های خروشانی که در حسرت دریا دل به مسیر پرپیچ‌ وخم جاده سپرده‌اند و با حضور میلیونی خود در شهر کربلا عشق و علاقه ی قلبی خود به امام حسین علیه السلام را به گوش جهانیان می رسانند.

اما جاماندگان سفر اربعین در سراسر کشور به عزای سیدالشهدا(ع) و کاروان اسیران کربلا می نشینند و هر دلسوخته ای از زن و مرد، بزرگ و کوچک با حضور در زیارتگاه ها و اماکن مقدس تلاش می کنند تا با یادآوری مصائب خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مرهمی بر دل داغدار خود بگذارند.

جاماندگان قافله اربعین با برپایی موکب و دسته‌ های عزا در مسیر حرکت زائران، بین‌‌الحرمین را به تصویر کشیده‌اند و موکب جاماندگان کربلا مستقر در ابتدای مسیر عشق (اتوبان ساوه همدان موسوم به اتوبان کربلا) اولین قدمگاه زائران اربعین است، آنها بازمانده اند، اما بازنده نیستند.

مطالب پربازدید

 

گفتنی است هر ساله عاشقان اهل بیت (ع) همزمان با اربعین حسینی و همگام با مراسم راهپیمایی مسلمانان از نجف تا کربلا، راهپیمایی اربعین حسینی را با عنوان “جاماندگان” در شهرهای مختلف کشور برگزارمی کنند. بسیاری از کاربران فضای مجازی با انتشار مطالب خود با هشتگ #جامانده_ایم از حسرت حضور خود در مراسم راهپیمایی عاشقان سیدالشهدا(ع) گفتند.

در ادامه تعدادی از آنها را می بینید:

حاجلی

کفشنده

مطالب پربازدید

ملکه

نیشه

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا