مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
شعر و متن ادبی

رمان گناهکار | خلاصه رمان و نظرات خوانندگان در مورد رمان گناهکار

مطالب پربازدید

رمان گناهکار

نقد رمان گناهکار و سریال ساخته شده از این کتاب و نیز خلاصه کتاب های نوشته شده با این عنوان . باور کنید یا نکنید ، رابطه کورا با خانواده اش در رمان بسیار نامرتب است . سیزده دیوانه ترین و خراب کننده ترین تفاوت بین کتاب و سریال های گناهکار که در ادامه مطلب می خوانید. کتاب هایی که داستان متفاوت دارند ولی عنوان آنها یکی است.

رمان گناهکار ، داستان رمان گناهکار

جسیکا بیل در “گناهکار”

“گناهکار” شبکه USA با نمایش عالی از چگونگی ظاهر شدن آسیب های پنهان و حل نشده به روش های هشدار دهنده . یا ترسناک ، تعجب آور شد. داستان پیچیده روانشناختی به گذشته زنی عمیق تر تبدیل شد. که به نظر می رسید نسبتاً طبیعی و خوشبخت است . اما در نهایت سو her استفاده از طرف چندین نفر منجر به کشته شدن یک مرد بدون تحریک آشکار شد.

درباره نویسنده رمان

نویسنده آلمانی جنایی پترا همسفار رمان 1999 را نوشت که اشتباه بر اساس آن بنا شده است . و اسرار اصلی اغلب در هر دو نسخه یکسان باقی مانده است. اقتباس تلویزیونی طبیعتاً تعداد مورد انتظار تغییرات آرایشی را داشت: کورا بندر اکنون کورا تانتتی است . آهنگی با نوار کاست که اکنون از طریق تلفن پخش می شود و تنظیمات از آلمان به یک شهر کوچک در نیویورک منتقل شده است.

مطالب پربازدید

یکی از مهمترین راههای انحراف ارائه از رمان گناهکار ، لحن آن است . دیوید سیموندز ، مدل ، در مصاحبه با IndieWire گفت: “این کتاب بسیار تاریک است. این صراحت آلمانی در مورد جنسیت و روانشناسی دارد. تا حدی لرزان است. جنبه هایی از کتاب وجود داشت که به نوعی احساس تاریکی و افسردگی می کرد. وقتی تصور می کردید که آن را روی صفحه قرار می دهند .با خودم فکر کردم: “وای ، این مطالب خیلی چیزهایی است که مخاطب می تواند با آنها کنار بیاورد.”

نقد رمان گناهکار

با گفتن این سخنان ، نمایش واقعاً از مفاهیم کتاب دوری نکرد . در اینجا نگاهی می اندازیم به 13 احمقانه ترین تفاوت رمان گناهکار  و مجموعه تلویزیونی با نسخه محدود . در رمان گناهکار ، محتوای جنسی بسیار بیشتر از گرافیک است.

همانطور که سیموندز اشاره کرد ، بحث و تصویربرداری از رابطه جنسی بازتر است . اما واضح است که از زمان پخش این سریال از طریق کابل اصلی ، بیشتر مطالب باید اشاره شود . به عنوان مثال ، عیاشی دوستانه ایالات متحده با Cora ، J.D. ، فرانکی و خواهرش زنانی را نشان می دهند . که لباس زیر دست نخورده دارند و در مورد کورا ، هنوز کاملاً لباس پوشیده اند. قاب بندی خوب ، مبلمان برای جلوگیری از برهنگی و عکس های خارج از فوکوس ، عمل را حتی بیشتر پنهان می کنند . با وجود این ، در رمان ، هر قسمت از بدن دقیق است ، و این شامل صحنه هایی با پدر کورا است (به زیر مراجعه کنید).

رمان گناهکار جلد دوم ، رمان گناهکار اثر کیست

نادیا الکساندر و جسیکا بیل ، برای “گناهکار”

در کتاب گناهکار ، کورا قصد داشت قبل از سقوط هر چیزی خودکشی کند.

مطالب پربازدید

به یاد داشته باشید ، رمان گناهکار بسیار بسیار تاریک است ، و این از شخصیت اصلی شروع می شود . که می داند زندگی او حتی قبل از وقوع قتل مشکلی دارد. کورا از رابطه جنسی با شوهرش می ترسید زیرا باعث وحشت وحشتناک شد. این احساسات گیج کننده چنان شیوع پیدا کرد که وی به سختی توانست در زندگی روزمره فعالیت کند . در آن روز سرنوشت ساز در دریاچه (برخلاف ساحل مانند مراسم رژه) ، او در واقع به قصد غرق شدن خود شنا می کند . او تصمیم گرفت بعد از چند ساعت خودکشی را به تعویق بیندازد . تا ابتدا وقت بیشتری را با پسرش بگذراند. در این مدت آهنگ پخش شد و فرانکی کشته شد.

خلاصه ای از کتاب

کورا در کتاب به معنای بدرفتاری یا بدرفتاری فرزندش نیست . اما به دلیل مشکلات روحی و روانی ، برخورد صادقانه و عمیق با کسی برای او دشوار است . این خصوصاً در رمان بیانگر آن است زیرا پسرش هرگز با نام خوانده نمی شود . بلکه فقط “پسر” نامیده می شود. علاوه بر این ، این رمان از روایت همه شخصیتی سوم شخص به روایت اول شخص تغییر می کند . اما دیدگاه اول شخص نگران کننده تر است زیرا احساسات کورا . مانند احساس فوق العاده خوشحالی و آسودگی خاطر از اینکه او فرانکی را کشته است ، توضیح داده نشده است. بدون زمینه ، اقدامات کورا روان پریش به نظر می رسند. در برنامه تلویزیونی نقد رمان گناهکار ، واکنش های شگفت انگیز و پشیمان کننده کورا انسانی تر و قابل تکرار بودند.

سیموندز گفت: “نیمی از کتاب از دیدگاه اول شخص کورا روایت شده است. او در مورد آنچه در سر او می گذرد بسیار صمیمی تر است و در بسیاری از کتابهایی که به نوعی در لبه ذهن است تب می کند . این یکی از موارد کتاب بود که ما باید روش هایی را برای درک کورا پیدا کنیم.  و او را کسی کنیم که بتوانیم با او ارتباط برقرار کنیم و نه به این نوع تب انتزاعی که در خواب می بینیم نوعی حالت توهم انگیز است. ”

“مقصر” (گناهکار)

حتی اگر میسون تانتی (کریستوفر ابوت) کار خود را به عنوان مظنون کمی در برنامه تلویزیونی آغاز کرد . در نهایت شوهر برنده جایزه شد. او فقط اعتراف نمی کند که از کورا حمایت نکرده و می داند مشکلی پیش آمده است

اما او همچنین خودش پرونده او را تحقیق می کند . بعداً ، او به او گفت كه هرچه باشد ، او و پسرشان لین هر هفته در حالی كه او در زندان است . به ملاقات او می روند – حتی اگر 20 سال طول بكشد تا او بیرون بیاید . در این کتاب ، شوهر کورا تقریباً بلافاصله به تحریک والدینش او را رها کرده و از ملاقات وی در زندان امتناع می ورزد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

در این رمان ، مادر کورا پارسا است زیرا یک بار سقط کرده است

مادر کورا در هر دو مدیوم سختگیر است و فقط به دختر کوچکش علاقه مند است ، اما بدترین رفتاری که در این نمایش نشان داده این است که کورا از شکلات دست کشیده یا نمک را زانو بزند تا جبران اشتباه خود در آوردن یک مجله زنانه را به خانه خود جلب کند.

در این رمان گناهکار ، مادر کورا قبلاً تصویری از گناهی بود که بعداً به خاطر آن محکوم کرد. سربازی که از وی بازدید می کند خارج از ازدواج باردار شد و سوزن خیاطی ساخت. اگرچه او بعداً کورا را که از سلامتی خوبی برخوردار بود به دنیا آورد ، اما دختر دومش داستان دیگری بود.

یکی از پزشکان گفت: “چیزی که در سینه دخترت می زند قلب نیست ، بلکه پنیر سوئیسی است.” “به نظر می رسد کسی با سوزن خیاطی روی آن کار کرده است.” بنابراین شیوه زندگی کفاره متولد شد.

مادر کورا از این پس خواستار این شد که همه زاهد شوند ، خود را از لذت های طبیعی یا قناعت با چیزهای مادی محروم کنند. همه چیزهایی که به راحتی ، بیهوده کاری یا شادی اشاره می کنند در خانه ممنوع شده اند. برای کورا این بدان معنی است که او اغلب گرسنه است و نمی تواند لباس های زیبایی بپوشد و وقتی ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب را به عنوان هدیه دریافت می کند ، مادرش او را به دلیل سوزاندن آن مقصر می داند. سطح سو abuseاستفاده برخلاف نمایش برای همه آشکار است ، در حالی که کورا در خارج از کشور حداقل نسبتاً طبیعی به نظر می رسد.

رمان گناهکار قسمت آخر ، رمان گناهکار انلاین

قسمتی از داستان زندگی

در این رمان گناهکار ، پدر کورا یک نازی بود ، مظنون به ارتکاب محارم و استخدام فاحشه ها بود.

کورا تنها کسی نیست که سبک زندگی محروم دارد. در این کتاب ، پدرش از هرگونه استراحت در اتاق خواب محروم است و به جای رابطه مانند آنچه در این نمایش انجام می شود ، به یک روسپی رفت و آمد می کند.

او همچنین تمایل به خودارضایی مکرر دارد ، که امری طبیعی است ، اما در این مرحله او یک اتاق خواب با کورا مشترک است زیرا همسرش ادعا می کند که او باید به نیازهای دختر کوچکتر آنها توجه کند. کورا همچنین چندین بار شاهد فعالیت پدرش است و هنگامی که می خواهد گناه را از بدن او بیرون بیاورد او را تأمل می کند. اگرچه محارم بین پدر و دختر در این رمان اتفاق نمی افتد ، اما یک عمه به آن شک دارد.

اوه ، و بله ، حتی اگر پدر کورا گفته است که او شخصاً اعتقادی به ایدئولوژی نازی ندارد ، او زیر نظر هیتلر خدمت کرد و “آنچه را که به او گفته شده بود” انجام داد . که صادقانه ، همه آنچه را که باید در مورد این مرد بدانید به شما می گوید.

منبع : indiewire

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا