مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
شعر و متن ادبی

رمان هات | معرفی رمان های هات و خلاصه داستان با ذکر نام نویسنده

مطالب پربازدید

معرفی رمان هایی که در دید عموم هات است

چند بار رمان هات را در مترو یا اتوبوس باز کرده اید . تا فقط شخصی که در کنار شماست از بالای شانه شما نگاه کند و با شما بخواند. بدترین (یا شاید خنده دارترین) کتاب این است که شما کتابهایی با صحنه های جنسی می خوانید . و چشمان فرد به هم می ریزد. نویسنده میگوید : من به عنوان یک کرم کتاب مشتاق ، همیشه غریبه هایی را می بینم که به چیزی که می خوانم زیر چشمی نگاه می کنند. و باید در برابر اصرار برای گفتن ، آه ، سلام در آنجا مقاومت کنم. نمی دانستم خواندن یک فعالیت گروهی است.

بسیاری از کتاب های بخارپوش وجود دارد که قرار دادن آنها در زیر زبان بسیار خوب است . می تواند همزمان هم شسته و رفته و هم کثیف باشد. جدیدترین رمان هات که من خوانده ام (شماره 6 را ببینید) یک رمان کلاسیک معاصر اروپایی است که در هر فصل دارای صحنه های جنسی است. واقعاً نمی توانم غریبه ها را به دلیل کنجکاوی سرزنش کنم . بعد از ورق زدن ، تقریبا گریه درونی آنها را احساس می کنم . نه ، من هنوز کارم تمام نشده است!

رمان هات بهشت ، رمان هات باز

این کتابها اغلب هنگامی که تنها هستید (یا با یک شریک زندگی ، از آن لذت می برید ، زیرا خواندن ادبیات در معرض دید با هم می تواند یک پیش نمایش عالی را فراهم کند) . مسلماً یافتن خوانش های خوب با طرح جامع ، شخصیت های رنگارنگ و جنسیت تضمین شده برای روشن کردن شما بسیار دشوار است – اما من شما را تحت پوشش قرار داده ام. در اینجاچند رمان هات آورده شده است که بسیار گرم هستند.

مطالب پربازدید

“مرا فاش کرد” نوشته تاهیرا مافی

Unravel Me یک شاهکار بدبخت است که مانند رمان هات دلبر بدلکار اسلم خوانده می شود. شخصیت اصلی ، جولیت ، لمس قاتلی دارد که می تواند هرکسی را که به او نزدیک شود ، بکشد. وارنر خوش تیپ و باحال است و با ژولیت وسواس می یابد. یک دستورالعمل ایده آل برای عشق خطرناک.

“جاذبه بین ما” نوشته کریستین زیمر یک رمان هات

پایتون عاشق بهترین دوست کودکی خود ، کندال ، می شود . که به سرعت در حال تبدیل شدن به ستاره بزرگ بعدی هالیوود است. تا آنجا که رمان های هات لزبین می رود . این کتاب مورد قد بسیاری قررار گرفت .

“عاشق” ساخته مارگارت دوراس

عاشق یک رمان کوتاه داستانی هات است که هضم آن بیشتر از خواندن است. این خام است ، از نظر احساسی خشن و به زبان حال نوشته شده است ، بنابراین به نظر می رسد که شما در آنجا هستید در حالی که دو شخصیت اصلی ، یک پسر چینی و یک دختر نوجوان فرانسوی در ویتنام استعماری ، عشق های ممنوع می کنند.

“منعکس شده در شما” توسط سیلویا دی

اگر قبلاً تبلیغات سریال Crossfire را از سیلویا دی خریداری نکرده اید. و به رابطه شدید اوا و گیدئون مبتلا نشده اید ، اکنون این کار را خواهید کرد. در هنگام خواندن این کتاب ممکن است به صحنه های هیجانی زیادی بر بخورید.

رمان هات “کسی که دوست داری” نوشته جنیفر وینر

این رمان هات جذاب وقتی هری با سالی و “گسل در ستاره های ما” ملاقات کرد مانند یک کودک عاشق است. دو کودک برای اولین بار در بیمارستان با هم ملاقات می کنند و سپس طی سه دهه بارها و بارها ملاقات می کنند. صحنه های جنسی دیدار مجدد شهوت را با شور و حرارت صمیمی کاملاً ادغام می کند به طوری که ممکن است عشق پورنو نیز نامیده شود.

مطالب پربازدید

رمان هات دلبر ، رمان هات انلاین

“سبک تحمل ناپذیر بودن” از میلان کوندرا

من به تازگی خواندن کتاب “سبکی غیر قابل تحمل بودن” را به پایان رسانده ام و بگذارید به شما بگویم که خواندن این مطلب در مترو NYC کار آسانی نیست. با این وجود غوطه ور شدن در زندگی چهار عاشق در این کتاب فلسفی آسان است. میلان کوندرا اغلب با روشی واقع گرایانه ، بو ، به موضوع آرزو ، زیبایی و آرزو می پردازد. این باعث نمی شود که شخصیت های رمان هات او کمتر هیجان انگیز باشد .

 

“روزهای رها شدن” توسط النا فرانته

خاموش کردن روزهای رها شدن از صفحه اول دشوار است. زنی به نام اولگا پس از پایان پانزده سال ازدواج خود برای تعریف مجدد خود تلاش می کند و او در هنگام عشق ورزیدن اغلب لحظاتی از خودآگاهی را پشت سر می گذارد.

او گفت نه”. “صبر کن.”

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

“چری” ، ساخته کولت

این رمان هات که در دهه 1920 توسط نویسنده فرانسوی کولت نگاشته شده است ، داستان عاشقانه پیچیده بین یک زن مسن به نام لیا و پسری است که قرار بود از او مراقبت کند ، شری. این کتاب پر از هیجان است که هرگز زیاد نیست اما شما را سرخ می کند تضمین شده است.

“وقایع نگاری پرندگان باد” توسط هاروکی موراکامی

کتاب های هاروکی موراکامی به دلیل مضامین تجربی و صحنه های گرافیکی جنسیت معروف هستند. این رمان در توکیو دنبال می شود ، مردی را دنبال می کند که در حالی که بدنبال گربه ای گمشده است ، با شخصیت های جالب زیادی از یک نوجوان داغدار گرفته تا یک کارگر رابطه جنسی ترانس جنسیتی روبرو می شود.

رمان هات و جذاب ، رمان هات استاد

“حرامزاده دوست داشتنی” ساخته کریستینا لورن

یک مدیر شرکت به نام بنت و دستیار او کلوئی در صندلی جلو این سفر زمینی هستند. هشدار: رابطه جنسی متنفر زیادی وجود دارد. اصولاً هر فصلی.

“لوسی: یک رمان” از جامائیکا کینکاید

لوسی از غرب هند وارد کار شده است تا به عنوان دستیار یک خانواده شش نفره ثروتمند آمریکایی کار کند. وی در طول کتاب ، فرهنگ جدیدی ، معنای خانواده و جنسیت آنها را کاوش می کند.

منبع : bustle

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا