مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
شعر و متن ادبی

رمان دلبر استاد یک رمان هیجان انگیز در مورد زندگی یک خون آشام

مطالب پربازدید

رمان دلبر استار

در رمان دلبر استاد ، اسکات هارولد تصور می کرد که زندگی او رسماً به چشم خورده است. او توانایی پرداخت هزینه های معالجه پزشکی برادر کوچک خود را نداشت . و در نهایت از یک مرد اشتباه پول قرض گرفته بود . او اکنون مجبور شد که خود را در بندگی اساساً عقب افتاده تحقیر کند . و هیچ امیدی ندارد که هرگز با پول کافی برای بازپرداخت وامهای خود درآید . وقتی همه چیز خیلی زیاد شد ، او غم خود را غرق کرد .

رمان دلبر استاد از اول تا اخر ، رمان دلبر استاد پارت 41

نظرات خوانندگان رمان دلبر استاد

این کتاب ها بسیار کوتاه هستند اما بسیار اعتیاد آور نیز هستند. آنها به سرعت حرکت می کنند و هرگز نمی کشند. من برای اسکات خیلی احساس بدی داشتم اما از اینکه همسر وی یک خون آشام ارشد . هوگو بود ، بسیار خوشحال شدم. من از راه رضایت بخشی که هوگو به مسئله اسکات که وارن بود رسیدگی کرد قدردانی کردم. من از داستان رمان دلبر استاد لذت بردم و عاشقانه جذاب بود. دوستش داشتم .

خون آشام ها را دوست داشته باشید رمان دلبر استاد قسمت اخر را دوست داشته باشید. شخصیت هایی که داستان را واقعا دوست دارند فکر می کنند امید داشتن داستان های بیشتر از این در آینده بسیار جذاب است.

مطالب پربازدید

شخصیت اصلی رمان دلبر استاد

هوگو یک خون آشام با توصیف ناشناخته است . ما قد ، مو و رنگ چشم او را نمی دانیم اما او اندامی کامل و خروس بزرگی دارد . بنابراین همه چیز مهم است؟ او خون می نوشد و سریع و قوی است . او همچنین در طول روز بیرون می رود اما این برای خون آشام ها طبیعی است ، درست است؟

مطمئن نیستم که دوست دارم تغییر در یک داستان جفت گیری خون آشام / داستان دوست داشتنی باشد . اگرچه به نظر می رسد یکی دیگر از اینها برای کتاب بعدی تنظیم شده باشد. سرعت شگفت آور رابطه این بار کمی بیشتر آزارم داد. این همیشه یکی از ویژگی های این مجموعه بوده است ، اما من آن را ناراحت کننده تر می دانم ، سلام ، خون آشام ها! اسکات هیچ سوالی نمی کند از جمله اینکه آیا هوگو قصد دارد او را به خون آشام تبدیل کند ، او را برده کند یا به هیچ وجه به او آسیب برساند. هوگو بیش از هر چیز برتر از داشتن و خسته کننده است اما اسکات .

رمان دلبر استاد به صورت کامل ، رمان دلبر استاد

نقد شخصیت های دلبر استاد

هوگو یک مرد بیهوش را با خود به خانه می برد و با او می خوابد. او شلوار مرد را به تن می کند تا احساس کند تهدید نمی شود با یک غریبه برهنه بیدار شود اما خودش برهنه می خوابد. من حدس می زنم که قرار نیست .

اسکات زندگی آسانی نداشته است. پس از كمك گرفتن از یك دوست. دوست او تصمیم گرفت که باج خواهی راهی است که باید برای حفظ او همانطور که می خواهد نگه دارد. در رمان دلبر استاد وقتی استاد هوگو دورانت او را در یک بار پیدا می کند . متوجه می شود که اسکات محبوب او است. آیا اسکات اجازه می دهد استاد هوگو دورانت به او کمک کند؟ آیا او قادر خواهد بود یاد بگیرد که بعد از هرچیزی که با دوستش تجربه کرده به او اعتماد کند؟ آیا استاد هوگو دورانت می تواند به اسکات برسد؟ نمی توانم صبر کنم تا کتاب بعدی را در این مجموعه بخوانم.

مطالب پربازدید

عاشق این سریال نوولا باشید. من پیچ و تاب خون آشام را خیلی دوست داشتم. اگرچه امیدوارم که برای بدست آوردن جفت (برادر The Raven) به برخی از شیفت ها برگردیم !! من با خون آشام ها نیز بیشتر می خواهم (لیام و ایمون). …بیشتر

رمان دلبر استاد پارت اخر

3.5 ستاره . بررسی معمول! خرابه قطار است ، اما من نمی توانم متوقف شوم. به جای “والدو کجاست” . ما باید “کجاست ویرایشگر” . بازی کنیم ؟

واقعا از داستان لذت بردم؛ ساده ، جالب ، آسان خواندنی ، خنده دار بود و من با کمال میل می توانم آن را به ارزش وقت خود توصیه کنم.

داستان با توجه به خلاصه داستان و چند فصلی که از آنها خلاصه شده ام بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. او با یك قاشق نقره و بیش از برادران محافظ متولد شد ، آرزوی استقلال دارد. ولگردی و قانونی خریدهای عالی دیگر دیگر او را مجذوب نمی کند ، او می خواهد روی پاهای خودش بایستد. من مشتاقانه منتظر هستم که این خانم جوان تلاش کند بالهای خود را باز کند . تا کجا می تواند پیش رود ، و تا کجا بلند است؟ منتظر نحوه برخورد او با کسانی که می خواهند او را پایین بیاورند و کسانی که می خواهند قلب او را تسخیر کنند.

رمان دلبر استاد پارت 1 ، رمان دلبر استاد بدون سانسور

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

نظرات در باره نویسنده رمان دلبر استاد

اسکات هارولد تصور می کرد که زندگی او رسماً به چشم خورده است. او توانایی پرداخت هزینه های معالجه پزشکی برادر کوچک خود را نداشت و در نهایت از یک مرد اشتباه پول قرض گرفته بود. او اکنون مجبور شد که خود را در بندگی اساساً عقب افتاده تحقیر کند ، و هیچ امیدی ندارد که هرگز با پول کافی برای بازپرداخت وامهای خود درآید. وقتی همه چیز خیلی زیاد شد ، او غم و اندوه و زندگی خود را در بار جسی غرق کرد ، کمای مشروبات الکلی تنها خواب واقعی است که او از زمان جهنم خود شروع کرده است.

او فکر کرد که چیزی جز بدبختی برای او باقی نمانده است ، تا اینکه استاد بافته خون آشام هوگو دورانت او را سرد از دست داد و او را در آغوش و زندگی خود فرو برد. او هنوز نمی فهمد که او محبوب ترین سرنوشت محبوب ترین خون آشام در منطقه است. آیا می تواند به اندازه کافی به هوگو اعتماد کند و آنچه را در زندگی او شکسته است برطرف کند؟ استاد خون آشام هوگو دورانت بیش از 300 سال مسئولیت پیمان خود را بر عهده داشته و عادت دارد که آنچه را که می خواهد و آنچه را که می خواهد بدست آورد عشق همیشگی او است. هیچ چیز مانع او نخواهد شد.

در ادامه نظرات کسانی که رمان دلبر استاد را مطالعه کرده اند در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

منبع : goodreads

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا