مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ورزش درمانی

یوگا چیست | فواید یوگا | تناسب اندام با یوگا- یوگا یک بدنسازی کامل

مطالب پربازدید

یوگا

یوگا ممکن است شدیدترین تمرین نباشد و احتمالاً این اولین چیزی نیست که هنگام فکر کردن به یک کلاس بدنسازی که می خواهید امتحان کنید، در ذهن شما ایجاد می شود. اما تناسب اندام همه چیز در مورد انشعاب از منطقه راحتی شما است، درست است؟ و دلایل بسیار خوبی وجود دارد که باید برای اضافه کردن یوگا به منظور تعادل روزمره تمرین خود، اضافه کنید.

این در ابتدا به همین دلیل است که برندان رونی، مربی YogaWorks در نیویورک سیتی، ابتدا تمرین ها را امتحان کرد.

ورزش درمانی

رونی می گوید: تمام برنامه تناسب اندام فشار از من خارج شده است و تقریباً میتوان گفت هر روز ذهن و بدنم را به حد مجاز رسانده است. سرانجام حرکت مداوم، فشار، فشار بیشتر، فشار بیشتر، بیشتر از این که در اثر جراحات مختلف، سوزش و بی حوصلگی با من گرفتار شد. من به چیزی احتیاج داشتم که بتواند نیرویی را که من در حال اجرا داشتم متعادل سازم. وزنه برداری.

مطالب پربازدید

افزودن یوگا می تواند به عنوان یک گزینه تمرینی متقابل از لحاظ جسمی شگفتی هایی برای شما ایجاد کند، اما این مزایای دیگری دارد که در خارج از سالن ورزشی نیز متوجه آنها خواهید شد. در این مقاله، 5 دلیل برای ثبت نام در کلاس یوگا وجود دارد.

زندگی جنسی شما ممکن است بهبود یابد

خیلی زود انفجار دارید؟ یوگا ممکن است بتواند انزال زودرس (PE) را درمان کند. محققان هند مردان را با مشکلات انزال زودرس که یوگا انجام داده اند یا به مدت سه ماه برای PE مصرف می کردند، مقایسه کردند و دریافتند که همه افراد گروه یوگا از پیشرفت در زمان انزال خود خبر داده اند. این در مقایسه با 82 درصد از افراد گروه دارویی است که بهبودی را تجربه کرده اند.

یوگا

علاوه بر آن، مطالعه ای در سال 2011 که در ژورنال طب جنسی منتشر شد، نشان داد که مردانی که 12 هفته یوگا را تمرین می کردند ، عملکرد کلی جنسی را بهبود بخشیدند، از جمله در مورد تمایل، رضایت از رابطه جنسی، عملکرد، توانایی کنترل مهار انزال و ارگاسم بودن آنها.

نویسندگان این مطالعه معتقدند که مزایای یوگا برای زندگی جنسی شما به دلیل ترکیبی از چیزها، از جمله وجود ماهیچه بهتر لگن، بهبود روحیه و کاهش اضطراب است.

مطالب پربازدید

در کار کارآمدتر خواهید بود

برخی از یوگا ها را به کارهای روزمره خود اضافه کنید و ممکن است در محل کار نیز کار بهتری انجام دهید.

طبق مطالعه جدیدی که در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) از 85000 کارگر در ایالات متحده انجام شده است، مداخلات مبتنی بر ذهن آگاهی مانند یوگا می تواند بهزیستی کارمندان را بهبود بخشد و مسائل بهره وری مانند فرسودگی شغلی را کاهش دهد.

یوگا، ورزش یوگا، حرکات یوگا

محققان می گویند این نوع عمل می تواند باعث افزایش مقاومت ذهنی کارگران شود که به آنها در مقابله با استرس کمک می کند. و این به ویژه در مورد افراد دارای موقعیتی پرقدرت که ممکن است در معرض فرسودگیزایی آسیب پذیر باشند صادق است.

علاوه بر این ، یک مطالعه در سال 2013 بر روی 367 کارگر از هلند نشان داد که یک مداخله شش ماهه شامل تمرین یوگا و یک تمرین عمومی در هفته منجر به احساس بیشتر سرزندگی در محل کار می شود، احساس سطح بالاتری از پشتکار و مقاومت و سطح پایین تر خستگی.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

استرس را ضرب خواهید کرد

بسیاری از مزایای محیط کار نیز می تواند به تأثیر یوگا بر استرس گره خورده باشد. اما اثرات آن می تواند بسیار بیشتر هم برسد.

در واقع ، تأثیرات مثبت یوگا هنگام کاهش استرس، در سطح سلولی نشان داده شده است. مطالعه ای که در ژورنال ایمونولوژی منتشر شد، نشان داد که افرادی که یوگا انجام داده اند، فعالیت ژن های خاصی را که باعث التهاب می شوند، سرکوب می کنند، یک پاسخ متداول به استرس که می تواند منجر به برخی از پیامدهای جدی در سلامتی شود.

ورزش یوگا

علاوه بر این ، یوگا با کاهش ضربان قلب، فشار خون و کاهش تنفس در شرایط استرس زا باعث افزایش توانایی بدن در پاسخگویی به استرس می شود، به طور معمول این پاسخ ها را افزایش می دهد.

بهتر بخوابید

این که آیا با بی خوابی می جنگید یا نمی توانید به راحتی در شب بخوابید، یوگا ممکن است درمانی باشد که از دست داده اید.

یک مطالعه در سال 2013 نشان داد که شرکت کنندگان مسن که یوگا انجام داده اند گزارش کرده اند که به طور قابل توجهی کمتر از اختلال خوابیده اند و مدت زمان کمتری را در خواب سپری کردند. بعلاوه، آنها كمتر از استفاده از مدیك خواب برای كمك به خواب رفتنشان استفاده می كردند. آنها همچنین در مورد کیفیت خواب نسبت به افرادی که یوگا نکردند، نمره بالاتری کسب کردند.

فواید یوگا

محققان می نویسند که چندین دلیل برای این امر وجود دارد. این امکان وجود دارد که فشار ساده جسمی و روانی مورد نیاز در یوگا ناشی از کشش و آرامش عضلات به سادگی شما را بهتر بخواباند. اما تمرینات تنفس در یوگا نیز ممکن است نقشی داشته باشند. محققان می گویند که آنها می توانند به تقویت قدرت عضلات تنفسی شما کمک کنند، که می تواند در برابر شرایط خراب خواب مانند خروپف یا آپنه خواب به شما کمک کند.

تحرک و وضعیت بدن بهبود می یابد

شما هنوز یک جوان هستید پس چرا مفاصل و ماهیچه های شما سفت و سخت است؟ داگ کشیجیان ، D.P.T. ، از فیزیوتراپی با عملکرد مقاومت در شهر نیویورک ، قبلاً به ما گفت که بیش از حد به اعتبار خود می نشینیم.

رونی می گوید، روال بالابردن شما نیز ممکن است نقشی داشته باشد، به خصوص اگر با افزایش حرکات مخالفت نکنید، عضلات اضافه شده خود را نیز مقابله کنید.

یوگا

رونی می گوید: در حالی که بسیاری از مردان ممکن است زمان زیادی را صرف جمع کردن بازوها، شکم و قفسه سینه خود کنند، تمام این گرفتگی عضلات بدن را به سمت خم شدن ستون فقرات یا گرد شدن یا عقب افتادن می کشاند.

این واقعیت را اضافه کنید که بسیاری از افراد بخش زیادی از روز خود را در حال نشستن در یک میز، نگاه کردن به کامپیوتر یا تلفن خود می گذرانند. یوگا به مقابله با آن اثرات و همچنین نتایج نشستن در یک صندلی اداری در تمام طول روز کمک می کند .

در حقیقت، پس از آن که بزرگسالان جوان، سالم به مدت هشت هفته یوگا داغ را انجام دادند، آنها دچار افزایش انعطاف پذیری در قسمت تحتانی کمر ، همسترینگ و شانه شدند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا