مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ورزش درمانی

نکاتی برای تقویت تمرین در منزل ” موثرترین عادت روزانه ورزش “

مطالب پربازدید

با بسته شدن سالن های بدنسازی در سرتاسر جهان ، نیاز به رشد ورزش در خانه وجود دارد که آیا ما دوست داریم یا نه. در حالی که بسیاری از ما از پدیده جدید ” تمرینات خانگی ” می ترسیم ، ممکن است آنقدر که فکر می کنید بد نباشد. کار کردن در خانه می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیشتر شود. در این مقاله سعی داریم شما را با تقویت تمرین در منزل ، افزایش تمرینات در منزل و ورزش اصولی در خانه و فواید ورزش در خانه آشنا کنیم .

تمرین اصولی در خانه

با ورزش در خانه می توانید بدون اینکه خانه خود را ترک کنید ، سریع و موثر تمرین کنید. بهترین بخش این است که شما نیازی به نگرانی در مورد شیوه دوست داشتن آن و صدا ندارید زیرا هیچ کس توجهی نخواهد کرد. بیایید نگاهی به برخی از کارهایی که می توانید انجام دهید تا ورزش در خانه تجربه بهتری برای شما باشد.

یک فضای تمیز پیدا کنید ” تقویت تمرین “

مطمئناً کار کردن در محیط خانه شما یک تغییر شدید از رژیم منظم ورزش شماست. از تجربه دست اول می توانیم به شما بگوییم که داشتن فضایی که در آن از انجام ورزش لذت می برید بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد روی کفهایی که طی هفته ها تمیز نشده اند و یا دسترسی به سیستم تهویه مطبوع ندارد کار کند. در صورت امکان به یک اتاق جداگانه بروید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز تمیز و مرتب است. شما باید تمام فضای مورد نیاز خود را برای حرکت آزادانه و بدون احساس گرفتگی در اختیار داشته باشید.

مطالب پربازدید

تمرین در خانه

زمان سنجی ” تقویت تمرین “

اگر با هم اتاقی زندگی می کنید یا بچه هایی دارید که تمام وقت فریاد می زنند ، برنامه ریزی زمان ورزش شما می تواند بسیار مهم باشد. این زمان باید فضای امن شما باشد. این شانس شماست که مقداری “وقت من” را بدست آورید. این شانس شماست که بدون هیچ گونه حواس پرتی روی خودتان تمرکز کنید. نه تنها زمان کار بر روی بدن جسمی شماست بلکه زمان دیگری است که می توانید ذهن خود را پاک کنید و روی سلامت روان خود کار کنید.

تمرینات خانگی اصولی

حتماً زمانی را انتخاب کنید که بتوانید بدون هیچ گونه حواس پرتی ورزش کنید. این ممکن است به همان اندازه خود تمرین اهمیت داشته باشد.

سادگی بهره وری است

در مورد نداشتن تمام تجهیزات ورزشی که می توانید در ورزشگاه داشته باشید زیاد فکر نکنید. کار در خانه به معنای انبار کردن تمام وسایل ورزشی که می توانید در خانه داشته باشید نیست. آن را با موارد اساسی که لازم دارید ساده نگه دارید و خیلی پیش خواهد رفت. حتی می توانید از آنچه در نزدیکی خود دارید استفاده کنید و آن را عملی کنید. آیا تاکنون آسانسور را با آبکش های آب امتحان کرده اید؟

مطالب پربازدید

تقویت تمرینات خانگی

آن را به یک عادت تبدیل کنید

برخی از ما ممکن است تعطیل کردن ورزشگاه را بهانه کنیم ، به این معنی که تمرینات ما نیز متوقف شده است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. بله ، سالن های بدنسازی بسته شده اند و بعضی از ما دیوانه می شویم ، اما این بدان معنی نیست که انگیزه دیگر در آنجا نیست. هفته خود را با اهداف برای خود شروع کنید.

تمرینات خانگی

اگر تصمیم دارید روزانه 4 تمرین انجام دهید ، این 4 تمرین را انجام دهید. برنامه هایی را که در ابتدای هفته برای خود ساخته اید انجام دهید و در طول راه بهانه نگیرید. ما قول می دهیم که هنگامی که وارد برنامه تمرین خود شوید ، طبیعت دوم برای شما خواهد شد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا