مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
سلامت پوست و مو

قرص ایمدین | بهترین زمان مصرف این قرص و تاثیر فوق العاده روی پوست

مطالب پربازدید

قرص ایمدین

در این مقاله مصرف قرص ایمدین و توصیه های استفاده از قرص آماده شده . نظرات مصرف کننده گان و میزان رضایت استفاده از این قرص آمده است . برخی از عوارض این قرص در نظرات کاربران خواندنی است.

بررسی بیش از 25 سال مکمل مراقبت از پوست قرص ایمدین

من از 3 ماه گذشته مکمل زیبایی قرص ایمدین را امتحان کرده ام تا این بررسی صریح را برای شما ارائه دهم. این قرص یک مکمل غذایی از ایمدین است که برای افراد بالای 25 سال استفاده می شود . مکمل بعدی Time Perfection برای 35+ است که حاوی مواد مشابهی است ، مشتق شده از گوجه فرنگی و دانه های انگور ، هر دو منبع عالی آنتی اکسیدان هستند. قرص ایمدین اصل ، قرص ایمدین قیمت

من ایده مکمل مراقبت از پوست را دوست دارم. خیلی راحت است ، نه؟ من سعی می کنم خوب غذا بخورم و همه اینها ، اما خیلی از استانداردهای وگان ماکروبیوتیک گوینت پالترو فاصله دارم. بخوانید – من عاشق پیتزا هستم اما یک سالاد سبز در کنار آن دارم. رژیم غذایی من احتمالاً فاقد برخی از مواد ریز باطنی است ، اما من تمام تلاشم را می کنم. انگشتان از این طریق عبور می کنند که دو قرص کوچک ویتامین در روز می تواند نوعی جادو باشد.

قرص ایمدین این را می گوید زیرا این یک مکمل مراقبت از پوست است .

مطالب پربازدید

مصرف قرص ایمدین

از حدود 25 سالگی شروع می شود ، سطح کلاژن در پوست شروع به کاهش می کند و پوست کمتر پف می کند.

درما وان می تواند به حفظ تعادل رطوبت پوست و افزایش درخشندگی کمک کند

برای نتیجه قابل مشاهده ، باید روزانه دو قرص به مدت حداقل 12 هفته مصرف شود

مواد لازم: 210 میلی گرم ترکیب دریایی ، 60 میلی گرم ویتامین C ، 4 میلی گرم روی

ایمدین مواد تشکیل دهنده

چندین مطالعه در مورد مکمل Imedeen برای کمک در نتیجه گیری در مورد مکمل پیدا کردم. زیرا تجربه یک شخص واقعاً معیار چندانی برای تصمیم گیری در مورد خرید نیست . من می توانم بسته هایی را برای مطالعات مختلف بنویسم اما برای شما خلاصه می کنم. چندین آزمایش تصادفی ، دو سو کور ، کنترل شده (به عنوان مثال بهترین نوع) با صدها شرکت کننده وجود داشت که قرص ایمدین را برای مدت 3 ماه تا یک سال آزمایش کردند . بنابراین آنها واقعاً یک پتو خوب بررسی کردند. در اینجا مثالی از یکی از این مطالعات برای مطالعه آنلاین در صورت علاقه وجود دارد.

مطالب پربازدید

یک فراتحلیل از تحقیق به طور کلی (که به معنای تجزیه و تحلیل آماری چندین مطالعه با هم است) نشان داد که شواهد خوبی وجود دارد که نشان می دهد ایمدین بر روی ظاهر پوست تأثیر مثبت داشته است. طبق شواهد ، به نظر می رسد 3 ماه حداقل زمان مطلق برای کارکرد یک محصول است و برخی از مطالعات فقط پس از یک سال سود را نشان می دهند. گزارشهای زیادی در مورد تأثیر ایمدین در افزایش رنگدانه و برخی شواهد مبنی بر ضخیم شدن پوست وجود دارد . شواهد کمتری وجود دارد که نشان دهد قرص ایمدین به مرطوب سازی پوست کمک کرده است.

قرص ایمدین چیست ، قرص ایمدین تبادل نظر

بررسی مکمل های غذایی Imedeen

تجربه خودم به شرح زیر است. بسته بندی قرص ایمدین از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و مهمترین چیز در جهان نیست اما یک لمس زیبا است. به نظر می رسد یک جز با کیفیت است.

قرص ها کوچک هستند و حمل آنها روی گلو آسان است. هیچ قرص اسب غول پیکری از رفلکس پوزه باستانی ریخته نمی شود. همانطور که انتظار دارید طعم کمی ماهی دارند زیرا حاوی عصاره دریایی است. این به آسانی یک پای است – همراه با صبحانه دو قرص کوچک را ببلعید. من در طول سه ماه هیچ عارضه جانبی نداشتم ، هرگز معده بدی یا چیزی از این قبیل نداشته ام.

بررسی قرص مینی ایمدین

تعیین اینکه آیا من تغییر قابل توجهی در روشنایی و درخشندگی پوست خود مشاهده کرده ام دشوار است. پوست من به خصوص در طول آزمایش خشک نبود. من آنقدر خوش شانس هستم که پوست خشک ندارم ، این پوست چرب تر و مستعد آکنه است. اخیراً آکنه من بد است ، اما من فکر می کنم این بیش از هر چیز با هورمون های من ارتباط دارد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

شوهرم اخیراً در مورد اینکه چقدر چهره من تازه است اظهار نظر کرد و مانند همیشه یادداشت های او را رد کردم. اما شاید چیزی. فقط بعد از خواندن مطالعات به ذهنم خطور نکرد که مکمل قرص ایمدین می تواند به افزایش رنگدانه کمک کند. من ملاسمای متوسطی دارم که با قرار گرفتن در معرض آفتاب بدتر می شود. اخیراً متوجه شدم که ملاسما به سختی قابل مشاهده است. تاثیر آن در قسمت های مختلف است عکس بگیرید و مقایسه کنید :

  •  قبل و بعد از چشم
  •  قبل و بعد از چین و چروک چشم
  • قبل و بعد از صورت جانبی
  •  قبل و بعد از صورت

رفع لکه ها

شما فکر می کنید می توانید در لکه بینی کنار گونه تفاوت ایجاد کنید. من هرگز کاملاً نمی فهمم که چرا رنگ پوست صورت من در عکس های مختلف کاملاً متفاوت است. من همیشه برای گرفتن عکس در همان نقطه از همان پنجره می ایستم. تغییرات باید در نور خورشید و پوشش ابر باشد. من از جلو هم شلیک کردم تا ببینم این تغییر کرده است . عکس بگیرید و مقایسه کنید:

  •  مقایسه پیشانی
  •  پیشانی قبل و بعد

قرص ایمدین داروکده ، قرص ایمدین اصل و تقلبی

دوباره به نظر می رسد رنگدانه قهوه ای به سمت پهلو شدید است. من مطمئن هستم که چهره من درخشان تر به نظر می رسد و فکر می کنم رنگ پوست من کاهش یافته است. تصاویر واقعاً به نشان دادن تغییرات کمک می کند ، که مطمئن نیستم در غیر این صورت متوجه شده باشم.

من واقعاً دوست دارم که قرص ایمدین را امتحان کنم. من فکر می کنم که من به Time Perfection ارتقا می دهم و آن را تا یک سال ادامه می دهم تا ببینم آیا آزمایش طولانی تر نتیجه بهتری داشته است یا نه . زیرا براساس تصاویر امیدوار کننده به نظر می رسد. تجربه من با Imedeen Derma One بسیار مثبت است ، اگر قیمت برای شما مهم نیست ، قطعاً توصیه می کنم.

با تشکر از خواندن ، امیدوارم که از عکسهای بسیار نزدیک خود از آرایش صورت برهنه مبهوت شوید. من فکر می کنم نشان دادن عکس های واقعی مهم است بنابراین شما واقعاً می توانید ببینید که چیزی جعلی درباره آنچه می گویم وجود ندارد. قرص ایمدین مکمل های هدیه ای است و من هیچ پولی برای این پست دریافت نکرده ام. پیوندها وابسته هستند ، بنابراین اگر کلیک کنم و بخرم ، درصد کمی از هزینه های شما را بدون هیچ هزینه ای برای شما دریافت می کنم .

منبع : beautyblogwales

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا