مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دکوراسیون

نقاشی روی دیوار اتاق خواب و ایده های جالب برای دیوار اتاق خواب

مطالب پربازدید

نقاشی روی دیوار اتاق خواب

دکوراسیون منزل رنگ دکوراسیون داخلی ، رنگ و دیوار ایده ها و دیوارها را نقاشی می کند . ایده های خلاقانه برای نقاشی روی دیوار اتاق خواب بدون رنگ و یا وسایل دیگر .

اتاق با مضمون فضایی

مطمئناً می توانید نقاشی روی دیوارهای اتاق خواب خود را سفید یا دیوارهای قبلی را رنگ بزنید. اما گاهی اوقات ، این کافی نیست. شاید شما درام یا رنگ بیشتری می خواهید ، یا فقط برای نشان دادن خلاقیت خود هستید. اگر به دنبال روش های برای بازآفرینی سبک اتاق خواب خود هستید ، 10 ایده زیر را بررسی کنید.

نقاشی روی دیوار ، نقاشی روی دیوار اتاق خواب

در اتاقی که در اینجا نشان داده شده است ، یک جفت بال بزرگ فرشته تراشیده شده که روی دیوار نصب شده است . تضمین می کند که از هر کسی که وارد اتاق می شود . جلب توجه می کند . و نظرات را جلب می کند. اگرچه این سوئیت ها جذابیت انکار ناپذیری دارند . اما اگر سبک شما جذابیت کمتری داشته باشد . می توانید با تکه های بزرگ نان شیرینی زنجفیلی معماری جلوه ای مشابه به دست آورید. این یک روش عالی (و آسان!) برای چاشنی اتاق خواب شماست و برای اجاره کنندگان مناسب است.

مطالب پربازدید

خجالت کاکتوس در نقاشی روی دیوار اتاق خواب

طراحی روی دیوار اتاق خواب ، تزئین اتاق خواب

در اینجا نگاهی به کاکتوس بحرانی می اندازد که تقریبا هر نوجوان را جلب خواهد کرد . اما اگر شما عاشق سبک شهری خشن هستید می توانید از آن در اتاق خواب اصلی نیز استفاده کنید. رنگ اسپری را بیرون بیاورید و آن را بمالید . اما مگر اینکه برای نقاشی روی دیوار اتاق خواب یک هنرمند گرافیتی باتجربه باشید . قبل از اینکه قوطی را به سمت دیوارها هدایت کنید . روی مقوا روش خود را تمرین کنید. نام یا عبارت یا آهنگ خود را بنویسید. از هر رنگ رنگین کمان یا چسب به سیاه استفاده کنید ، کاملاً به خود شما بستگی دارد.

دیوارهای چوبی

از چوب برای ایجاد یک سر صفحه خیره کننده در سراسر نقاشی روی دیوار اتاق خواب استفاده کنید.

دیوار زیبا اتاق خواب ، طرح خاص برای دیوار

 

مطالب پربازدید

اگر از انبار ، حصار یا سازه چوبی دیگر به پالت های قدیمی یا چوب های مضطرب دسترسی دارید . آن را به داخل شومینه نریزید. متناوباً ، از چوب برای ایجاد یک سر صفحه کاملاً زیبا و دیواری مانند این لوشوم استفاده کنید. برای داشتن بهترین سبک کشور در آرامش ، پانل ها را از سقف نگه دارید. اگر می خواهید کمی احساس ابتدایی را به یک اتاق معاصر اضافه کنید .

یک دسته نوار رنگ به دیوار خود اضافه کنید

اتاق خواب زیبا ، دکور اتاق خواب

آیا از خود. پرسیده اید که با مجموعه ای از. نوارهای رنگی یا تراشه. های مرکز بهبود منزل. چه باید کرد. یا فقط می خواهید یک عکس وحشی و غیرمعمول از رنگ و نقش به دیوارهای اتاق خواب خود اضافه کنید . تمام نوارهای قدیمی رنگ را که ممکن است. هنگام تغییر پیشنهادات توسط تولید کنندگان دور بریزد ، ذخیره کند. بعد ، از قطره های کوچک خمیر برچسب برای چسبیدن به دیوارها استفاده کنید. شما می توانید جلوه ombre ایجاد کنید ، رنگین کمان درست کنید یا فقط به یک پالت رنگی . مانند این اتاق از بادکنک بچسبید. این ایده عالی دیگری برای نقاشی روی دیوار اتاق خواب اجاره کنندگان است.

حتی قلع

کاشی های حلبی چکش خورده در اتاق خواب.

دیوار اتاق خواب ، چب روی دیوار اتاق خواب

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

 

چه کسی گفته است که کاشی های قلع ساخته شده از قلع زیبا فقط برای دیوارهای حمام یا مژه های پشت آشپزخانه در نظر گرفته شده است؟ به اتاق خواب نشان داده شده نگاه کنید. خواهید دید که کاشی های خود چسب فاکتور بزرگی به اتاق خواب اضافه می کنند. طرح ها را مخلوط و مطابقت دهید . یا کل دیوار را در یک الگو درست کنید – هر کدام را که ترجیح می دهید . اما مطمئن شوید که قبل از شروع دقیق آن را اندازه بگیرید و یادتان باشد که قلع تیز است.

یادداشت های رنگارنگ روی دیوار

ایده برای نقاشی ، ایذه طرح اتاق خواب

در اینجا روش دیگری وجود دارد که مستاجران می توانند نقاشی روی دیوار اتاق خواب خود را بدون عصبانیت صاحبخانه تزئین کنند . از یادداشت های رنگی Post-It برای ایجاد خطوط ، طراحی نقاشی یا تصور دوباره غروب آفتاب استفاده کنید. اگر قصد انجام کار پیچیده ای را دارید ، قبل از شروع به کار روی دیوار ، جزئیات را روی کاغذ یادداشت کنید – به این ترتیب ، اگر اشتباه کنید ، دیگر نباید وقت خود را برای شروع دوباره هدر دهید. اگر به نظر نمی رسد به خودی خود خوب چسبیده باشد ، یک قطره کوچک خمیر برچسب به نت اضافه کنید.

 کلی ویرسلر

اگرچه نقاشی روی دیوارهای نشان داده شده در اینجا با کاغذ دیواری تزئین شده اند ، اما به راحتی می توانید با مارکرها به همان جلوه دست پیدا کنید. به نظر می رسد خطوط ، خطوط و منحنی های چرخ دنده های آزاد از روی دیوارها می رقصند و بدون اینکه طاقت فرسا باشند ، حال و هوای پر از درد و تحریک را به اتاق می بخشند. به رنگ های سیاه یا خنثی بچسبید یا با مدادهای رنگی کمی دیوانه شوید.

جلوه گل

نقاشی روی دیوار اتاق خواب دختران را با گل مصنوعی آرایش کنید.

طرح گل برای دیوار اتاق خواب ، ذیوار رنگی اتاق خواب

اگر یک روش زیبا ، آسان و موقتی برای دکوراسیون اتاق دخترانه می خواهید ، یا خودتان عاشق گل هستید . به فروشگاه صنایع دستی یا فروشگاه دلار مراجعه کنید و گل های مصنوعی واقع بینانه را بارگیری کنید. برای چسباندن گلها به. دیوار از مربع های قابل. جدا شدن استفاده کنید. می توانید شکوفه کامل خود را مانند اتاق موجود در اینجا به نمایش بگذارید یا گل را از ساقه بیرون بکشید و فقط از گلبرگ ها استفاده کنید. گلها را از طریق نقاشی روی دیوار اتاق خواب پخش کنید ، یا آنها را در دسته گل باریک بالای سر دسته بندی کنید. این باغ شماست ، بنابراین قانون شماست.

منبع : thespruce

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا