مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

فال جفر ازدواج – نحوه انجام فال حافظ با اسم فرد و مادر

مطالب پربازدید

فال جفر ازدواج

یکی از فال های مورد علاقه مردم فال جفر ازدواج می باشد که یکی از انواع فال مجرب ازدواج می باشد و افراد برای پیش بینی آینده از آن استفاده می کنند. شما می توانید از فال جفر آنلاین استفاده کنید و برای پیش بینی آینده خود از ان استفاده نمایید. این فال بر مبنای علم نجوم می باشد و از فال های بسیار مهم و سرگرم کننده می باشد که افراد می توانند برای پیش بینی آینده از آن استفاده نمایند.

جفر ازدواج

نحوه انجام فال جفر به طور مختصر

برای انجام این فال باید نام طرف مقابل و مادرش را بدانید. و  اسم فرد را با اسم مادرش و با اسم طرف مقابل و اسم مادر طرف مقابل را با هم جمع کرده و بر عدد 5 تقسیم کنید. باقی مانده جواب فال شما است. اگر عدد یک یا سه آمد نتیجه فال شما یک زندگی عاشقانه  است و اگر 2 یا 4 آمد نتیجه جدایی است. در صورتی که باقی مانده صفر شود.

شما زندگی خوش و بسیار سختی را در پیش خواهید داشت. اما اگر اسم مادر عشق خود را نمی دانید می توانید از اسم حوا استفاده کنید. همچنین اسم مادربزرگ طرف نیز گزینه خوبی است. همچنین می توانید از فرمول های ریاضی کمک گرفته و فال خود را بگیرید.

مطالب پربازدید

فال ازدواج آنلاین

آیا فال جفر درست است؟

این فال، فال درستی است که باید توسط اهلش انجام بگیرد. اما یک چیز را فراموش نکنید در تمام مسائل زندگی خود به خصوص ازدواجتان مبنای انتخاب خود را بر مبنای عقل و منطق و آگاهی خود قرار دهید. یک سوال: می توانید همه زندگی خود را بر مینای فال جفر بگیرید؟ پاسخ روشن است.

سعی کنید در ازدواج خود از هم کف بودنتان استفاده کنید نه استفاده از انواع فال. در این زمینه  سعی کنید ابتدا طرف مقابل خود را بشناسید و سپس اقدام به ازدواج با او کنید. فراموش نکنید عده ای بوده اند که فال ازدواجشان خوب در آمده اما پس از ازدواج  از هم جدا شده اند.

فال ازدواج

انواع مختلف فال ازدواج در سایت ما ” فال جفر ازدواج “

فال یکی از سرگرمی هایی است که بشر از گذشته تا کنون برای این که بداند آینده اش چه می شود به آن روی آورده است. در این میان طبق آمار ها خانم ها علاقه بسیار زیادی به فال دارند. بر عکس تصور عموم فقط افراد کم سواد به دنبال فال نیستند بلکه افراد تحصیل کرده نیز به دنبال فال هستند. اما چه نوع فال هایی در سایت ما وجود دارد؟

مطالب پربازدید

فال جفر ازدواج

انواع مختلف فال در سایت ما وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و تفسیر آن ها را بخوانید. فال حافظ ، فال پی ام سی ، سرکتاب ، فال ازدواج ، فال چوب آنلاین . گرفتن فال نیاز به علم ویژه ای دارد و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد. بنابراین ما شرایطی را فراهم کرده ایم که بتوانید از انواع فال استفاده نمایید برای این کار لازم است فال مربوطه را انتخاب و نیت کنید. در ابتدا هر فال نحوه گرفتن فال را برای شما تشریح کرده ایم.

فال جفر

شما می توانید از فال ها در مراسمات خود برای سرگرمی استفاده کنید. یکی از این فال ها که به جان ما ایرانیان می نشیند، فال حافظ است که همواره ما را به عشق، صبر و بردباری دعوت می کند. فال حافظ به دلیل وزن دار بودن و دادن امید به افراد از بار مثبت بالایی برخوردار است و از نظر روانی موجب آسایش شما می شود. استفاده از هر نوع فالی و به خصوص فال حافظ باید توسط یک شخص با سواد انجام شود که ممکن است این چنین شخصی در دسترس شما نباشد یا نخواهید رازتان را کسی بفهمد. در این هنگام استفاده از خدمات آنلاین و تفاسیر می تواند به شما کمک زیادی کند.

از کجا بفهمیم فالی که گرفته ایم درست است؟

استفاده از فال تاریخچه ای دیرینه دارد. اما در حال حاضر با پیشرفت علم گویا مشکلات انسان ها کم تر شده و آستانه صبر و تحمل آن ها لبریز شده است. در نتیجه برای حل مشکلات خود و فهمیدن آینده به فال روی می آورند. عده ای بر این باور هستند که فال زندگی آن ها را روشن می سازد و از آینده آگاهشان می کند اما آیا واقعا این گفته واقعیت دارد؟ ما به شما توصیه می کنیم از فال ها فقط به عنوان سرگرمی استفاده کنید و واقعیات زندگی خود را بر مبنای فال قرار ندهید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا