مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ترفندهای اینترنتی

کوتاه کردن لینک رایگان با استفاده از بهترین ابزار کوتاه کردن URL

مطالب پربازدید

کوتاه کردن لینک

برای کمک به شما در یافتن بهترین خدمات کوتاه کردن لینک ، ما ارائه دهندگان اصلی و نحوه قرارگیری آنها در برابر یکدیگر را مقایسه کرده ایم . از زمان بسته شدن Google URL Shortener در مارس 2019 ، اینترنت بدنبال بهترین گزینه بعدی است. هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد . زیرا خدماتی که برای شما مناسب است در نهایت به نیازها و انتظارات شما بستگی دارد. میانبرهای ساده و سریعی برای استفاده عجولانه و رایگان وجود دارد ، میانبرهایی با داشبورد و ابزارهای مارک تجاری و حتی کوتاه کننده های URL که می توانید در وب سایت خود میزبانی کنید.

کوتاه کننده لینک گوگل ، کوتاه کننده لینک bit

10 سرویس کوتاه کردن لینک

اندکی برای بهترین کوتاه کننده URL همه جانبه.

تغییر نام تجاری برای ایجاد پیوندهای مارک دار.

مطالب پربازدید

Polr برای حداقل URL های خود میزبان.

TinyURL برای URL های کوتاه سریع ناشناس.

BL.INK برای صاحبان مشاغل کوچک.

پیوند برای پیگیری پیوندها از طریق اعلان های فشاری.

T2M برای تولید کدهای QR و URL های کوتاه با هم.

مطالب پربازدید

کوتاه کننده URL توسط Zapier برای ایجاد لینک به صورت خودکار.

Yourls برای یک کوتاه کننده URL بسیار سفارشی و خود میزبان.

شربی برای کاربران اینستاگرام.

چه چیزی باعث کوتاه شدن URL عالی می شود؟

کوتاه کننده های URL اشتراک گذاری پیوندهای طولانی را بسیار آسان می کنند. بیایید بگوییم شما می خواهید پیوندی را روی کارت ویزیت ، تبلیغات یا شرایط دیگری ارائه دهید که لینک فوق العاده نیست. URL کوتاه شده فضای کمتری را اشغال می کند . به راحتی به خاطر سپرده می شود و متن شما را مرتب نگه می دارد.

یکی دیگر از موارد استفاده شده برای URL های کوتاه ، ایجاد تغییرات یک پیوند است تا بتوانید . به راحتی ترافیک منبع را ردیابی کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک URL کوتاه برای استفاده در Twitter . دیگری برای Facebook و دیگری برای استفاده در خبرنامه ایمیل ایجاد کنید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

بسیاری از خدمات کوتاه کردن لینک ابزارهای ردیابی جامعی را ارائه می دهند که به شما اجازه می دهد . بفهمید چه کسی روی پیوند شما کلیک می کند ، در کجای دنیا و به کدام زبان صحبت می کند. می توانید از این اطلاعات برای تشخیص میزان کلیک ، اینکه مخاطب شما کدام مرورگر را ترجیح می دهد و محتوای شما از کدام دستگاه ها دسترسی دارد ، استفاده کنید. برخی سرویس ها به شما امکان می دهند نام دامنه سفارشی خود را برای ایجاد سرویس مارک دار خود بیاورید.

بسیاری از کوتاه کننده های URL رایگان وجود دارد. اکثر کوتاه کننده های URL سطح خدمات رایگان دارند . اما شما اغلب مجبورید هزینه های اضافی مانند معیارها و سفارشی سازی را پرداخت کنید . سرویس های کوتاه کننده URL که این لیست را برش می دهند قابل اعتماد و آسان هستند ، به دلایل خاص هرکدام به عنوان “بهترین” شناخته می شوند.

کوتاه کننده لینک ، بهترین ابزار کوتاه کننده لینک

بهترین ابزار جامع کوتاه کردن URL

Bitly URL Shortener

Bitly کوتاه کردن آدرس اینترنتی در سراسر کسب و کار با سرویس کامل است. اگر نیازهای شما فروتن است ، می توانید از آنها به صورت ناشناس برای کوتاه کردن لینک های طولانی استفاده کنید و در راه خود باشید. اما Bitly واقعاً در ارائه های تجاری خود برجسته است. بخشی از جذابیت این است که Bitly بسیار ساده است و استفاده از آن آسان است. این یک داشبورد جامع دارد . که در آن می توانید بیش از 20 نقطه داده را در زمان واقعی از جمله سایت بازدید کننده . پست های ارگانیک و موارد دیگر ردیابی کنید. ردیاب های کمپین نیز به راحتی قابل استفاده هستند.

با یک حساب Bitly محدود رایگان ، می توانید نیمه پشت لینک های کوتاه شده خود را سفارشی کنید . نرخ کلیک را ردیابی کنید و از مهمترین موارد مرجع اطلاعات کسب کنید ، اما فقط برای 1000 پیوند غیر مارک در ماه . این یک طرح رایگان سخاوتمندانه است و می تواند برای برخی از مشاغل کوچک بسیار مناسب باشد. طرح اصلی دامنه سفارشی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد . به شما امکان می دهد 1500 پیوند در ماه ایجاد کنید و اطلاعات بیشتری در مورد افرادی که روی پیوندهای شما کلیک می کنند نشان می دهد. اگر به Bitly بیشتر نیاز دارید ، یک ردیف قیمت گذاری اختصاصی اضافی برای کاربران سازمانی در نظر گرفته شده است.

Bitly بهترین ابزار کوتاه کردن URL برای شرکت های بزرگی است که به دنبال مارک ها و پیگیری پیوند هستند . و برای مشاغل کوچک که می خواهند URL کوتاه ایجاد کرده و آمار خود را برای تعداد کمی از کمپین ها دنبال کنند ، یک گزینه عالی است.

Rebrandly کوتاه کننده URL

در حالی که Rebrandly به همان اندازه کوتاه کردن لینک است . جذابیت آن کمی منحصر به فرد است. Rebrandly بر این باور است که مارک ها ، خواه یک محصول یا یک شخص باشد . از شخصی سازی پیوندها به محتوایی که از سراسر وب به آن اشاره می کنند ، سود می برند. طرح رایگان آنها پنج دامنه سفارشی را ارائه می دهد که بیشتر آنها در لیست ما هستند.

به عنوان مثال ، باب ویلا می تواند پیوند ورودی ویکی پدیا را از en.wikipedia.org/wiki/Bob_Vila به BobVila.Tools/wikipedia سفارشی کند. BobVila.Tools/amazon-book می تواند پیوند یکی از کتابهای وی در آمازون باشد. ویلا می تواند از این پیوندها در سایت شخصی خود . کارت ویزیت یا تبلیغات استفاده کند. Rebrandly شامل ابزاری برای ردیابی محبوبیت هر پیوند و ایجاد کد QR نیز به صورت خودکار است. اگر Rebrandly بیش از نیاز شما باشد ، is.gd برای نسل QR نیز مفید است.

Polr URL کوتاه کننده

Polr یک پروژه منبع باز است که به افرادی که دانش فنی دارند اجازه می دهد میزبان کوتاه کننده آدرس اینترنتی خود باشند. از طریق صفحه پروژه Polr و از GitHub در دسترس است. اگر توانایی برنامه نویسی را دارید می توانید از ابزار به صورت موجود استفاده کنید یا آن را آزاد کنید. (اگر بسیار تمایل داشته باشید ، با استفاده از MySQL به عنوان پایگاه داده اصلی در PHP و Lumen نوشته شده است.) اگرچه شبیه Yourls است . یکی دیگر از ابزارهای کوتاه کردن لینک منبع آزاد و آزاد . Polr ظاهری لاغرتر دارد و با یک احساس مدرن و ساده طراحی شده است. اگر فقط می خواهید رابط اصلی را آزمایش کنید ، Polr یک صفحه آزمایشی را ارائه می دهد.

کوتاه کننده URL TinyURL

TinyURL از سال 2002 و به دلیل کافی برای کوتاه کردن لینک های رایگان بازی استفاده می شود. هنگامی که عجله دارید و نیاز به ایجاد یک لینک کوتاه دارید که هرگز منقضی نمی شود ، این یک ابزار مفید است. TinyURL می تواند URL کوتاه تری را برای شما پیشنهاد دهد . یا می توانید نتیجه را سفارشی کنید. TinyURL همچنین یک بوک مارک ارائه می دهد . که یک قطعه کوچک از JavaScript است که شما به نوار ابزار مرورگر وب خود اضافه می کنید و با کلیک یک دکمه ، یک پیوند کوتاه از یک صفحه وب ایجاد می کنید . سپس شما را به TinyURL برگردانده و در آنجا پیوند را بازیابی می کنید. اگرچه استفاده از TinyURL کاملاً رایگان و ناشناس است ، اما هیچ گزارشی یا اطلاعاتی درباره پیوندها و محبوبیت آنها ندارد.

کوتاه کننده URL ، ابزار های کوتاه کننده URL

BL.INK کوتاه کننده لینک

BL.INK یک سرویس کوتاه کردن لینک با. ویژگی های کامل است که می تواند نه تنها برای تبدیل URL های طولانی. به آدرس های کوتاه بلکه برای ردیابی ترافیک حاصل. از پیوندهای شما نیز استفاده شود. داشبورد آن پیوندهای پرطرفدار و آمار عمومی را نشان می دهد . در حالی که صفحه Analytics به شما امکان می دهد تا به وسیله دستگاه ، مکان و ارجاع به ترافیک بروید. همچنین می توانید بر حسب زمان روز کلیک کنید. برچسب هایی که می توانید به پیوندهای کوتاه شده خود اضافه کنید ، به شما امکان می دهد ترافیک پیوندها را به روش های جدید و سفارشی مشاهده کنید و برای ردیابی و هماهنگی کمپین ها ایده آل هستند.

BL.INK چهار طبقه از برنامه های پولی را ارائه می دهد تا بر اساس تعداد پیوندهایی که برای ایجاد و ردیابی لازم دارند . گزینه های مختلفی را به مشاغل کوچک ، تیم ها و سازمان ها ارائه دهد. دارندگان حساب رایگان می توانند 1000 پیوند ایجاد کنند . تا 1000 کلیک در هر پیوند ردیابی کنند و یک دامنه سفارشی برای تولید پیوندهای مارک دار ایجاد کنند. اگر شرکتی هستید که نیاز به کوتاه کردن آدرس URL با. سرویس کامل دارید و برنامه Bitly’s در کل .شرکت بیش از حد به نظر می رسد ، BL.INK یکی از بهترین گزینه ها است.

منبع : zapier

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا