فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

قالیباف: هر روز بر ثروت چهار درصدی ها افزوده می شود

قالیبف در مسجد امام سجاد اردکانمحمدباقر قالیباف در یادواره شهدای گرانقدر اردکان که در مسجد امام سجاد(ع) اردکان یزد برگزار شد،گفت: وقتی اتفاقاتی در کشور می افتد که سرمایه مردم به یک سوم تقلیل پیدا می کند، مردم از نظر ذهنی و از منظر اقتصادی احساس ناامنی می کنند. سرمایه مردم کجا می رود؟ به جیب چهاردرصدی ها. این را باید گفت و تکرار کرد تا مسئولان بدانند و بشنوند و درک کنند که مردم در شرایط سختی هستند.

اغلب مسئولان ما متاسفانه میان مردم نیستند و خالی بودن جیب و کارت بانکی را درک نکرده اند، شرمنده زن و بچه شان نمانده اند، ناتوان از تهیه جهیزیه نشده اند تا شرایط سخت امروز مردم را با پوست و گوشت و استخوان شان لمس کنند و بدانند مردم در چه سختی هستند.

همین مردمی که همیشه پای انقلاب بوده و هستند و هرجا به وجودشان احتیاج است در صحنه حاضر می شوند. وقتی رابطه جای قانون را می گیرد، دلال قوی تر از تولیدکننده می شود

نابغه اینستاگرام شو و میلیاردی پول دربیاد

وی با بررسی شرایط امروز کشور تصریح کرد: وقتی قانون درست اجرا نمی شود و رابطه حاکم می شود، وقتی فرقی بین تولید کننده و دلال نیست و حتی دلال و قاچاقچی و قانون شکن قوی تر هستند، می شود همین شرایطی که امروز تولید کننده ما متضرر می شود و کارگاه های تولیدی بسته شده و به ورشکستگی می افتند اما آن ۴ درصدی های رانت خوار هرروز بر ثروتشان افزوده و فربه تر می شوند. نمی شود سیاست ها انقلابی باشد، شعار مبارزه با فساد بدهیم اما نهادهای مالی و سازمان های ما ناکارآمد باشند؛ حرفمان با عملکرد سازمان های مان جور درنمی آید.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.