مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

قالیباف: هر روز بر ثروت چهار درصدی ها افزوده می شود

مطالب پربازدید

قالیبف در مسجد امام سجاد اردکانمحمدباقر قالیباف در یادواره شهدای گرانقدر اردکان که در مسجد امام سجاد(ع) اردکان یزد برگزار شد،گفت: وقتی اتفاقاتی در کشور می افتد که سرمایه مردم به یک سوم تقلیل پیدا می کند، مردم از نظر ذهنی و از منظر اقتصادی احساس ناامنی می کنند. سرمایه مردم کجا می رود؟ به جیب چهاردرصدی ها. این را باید گفت و تکرار کرد تا مسئولان بدانند و بشنوند و درک کنند که مردم در شرایط سختی هستند.

اغلب مسئولان ما متاسفانه میان مردم نیستند و خالی بودن جیب و کارت بانکی را درک نکرده اند، شرمنده زن و بچه شان نمانده اند، ناتوان از تهیه جهیزیه نشده اند تا شرایط سخت امروز مردم را با پوست و گوشت و استخوان شان لمس کنند و بدانند مردم در چه سختی هستند.

همین مردمی که همیشه پای انقلاب بوده و هستند و هرجا به وجودشان احتیاج است در صحنه حاضر می شوند. وقتی رابطه جای قانون را می گیرد، دلال قوی تر از تولیدکننده می شود

وی با بررسی شرایط امروز کشور تصریح کرد: وقتی قانون درست اجرا نمی شود و رابطه حاکم می شود، وقتی فرقی بین تولید کننده و دلال نیست و حتی دلال و قاچاقچی و قانون شکن قوی تر هستند، می شود همین شرایطی که امروز تولید کننده ما متضرر می شود و کارگاه های تولیدی بسته شده و به ورشکستگی می افتند اما آن ۴ درصدی های رانت خوار هرروز بر ثروتشان افزوده و فربه تر می شوند. نمی شود سیاست ها انقلابی باشد، شعار مبارزه با فساد بدهیم اما نهادهای مالی و سازمان های ما ناکارآمد باشند؛ حرفمان با عملکرد سازمان های مان جور درنمی آید.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا