مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
موبایل، لپ تاپ، تبلت

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵ ” ترفند حذف پیامک های مزاحم “

مطالب پربازدید

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵

احتمالا شما نیز روزانه با سیل عظیمی از پیامک های تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵ روبه رو می شوید. این پیامک ها وقت و بی وقت و در ساعات مختلف شبانه روز برای مخاطبان ارسال می شود. اغلب این پیامک ها حاوی یک سری اطلاعات جعلی و ساختگی صرفا برای تبلیغ یک کار یا یک محصول می باشد. شما می توانید با حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵ از پیامک های تبلیغاتی همچون تبلیغ آهنگ پیشواز برای همیشه راحت شوید. اما برخی از این پیامک ها به گونه ای هستند که ما را به شرکت در یک مسابقه پیامکی تشویق می کنند که این گونه مسابقات برای کاربران هزینه ای دربر خواهد داشت. گاهی اوقات این پیامک ها به گونه ای هستند که برای مخاطب و کاربر ایجاد مزاحمت می کند.

حذف پیامک های مزاحم

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را  با روش های لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل آشنا کنیم تا در صورت لزوم از این روش ها برای غیر فعال کردن و لغو این سرویس های پیامکی استفاده کنید.

تازه ترین و بروز ترین روش حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵

اغلب موارد برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی، تمام اپراتور ها از یک کد مشترک برای لغو پیامک های تبلیغاتی استفاده می کنند که شما با استفاده از این کد ها می توانید تمامی پیامک های تبلیغاتی و مزاحم را غیرفعال کنید و برای همیشه از دریافت آن ها راحت شوید.

مطالب پربازدید

حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

با استفاده از روش ها و مراحل زیر دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کنید:

  • ابتدا #۸۰۰* را در گوشی خود شماره گیری کنید و دکمه call را بزنید.
  • در مرحله بعد منویی برای شما به نمایش در می آید که شامل سه مورد زیر است:
  • مشاهده سرویس های فعال: سرویس هایی که در مورد محتواهای گوناگون هستند را برای شما نمایش می دهد. این سرویس برای شما هزینه هایی به دنبال خواهد داشت که از شارژ شما کم می شود.
  • قطع خدمات مبتنی بر محتوا: برای قطع کردن سرویس هایی که در بالا ذکر کردیم یعنی شما با انتخاب گزینه دو می توانید به قطع کردن سرویس هایی که از شارژ شما کم می کند اقدام کنید.
  • غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی: برای قطع پیامک های تبلیغاتی که اکثرا از مرکز پیام ها مانند ۱۰۰۰۱۲۳۴۵ و… از این قبیل شماره بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد و از شر این پیامک های گاه و بی گاه خلاص می شوید.

حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل 7575

نکته

اپراتور های تلفن همراه همواره اعلام کرده اند که این کار هیچ گونه خللی در دریافت پیامک های بانکی ندارد. پس نگران دریافت پیامک های بانک خود نباشید.

بعد از طی کردن مراحلی که گفته شد پیامکی مبنی بر غیر فعال شدن پیامک های تبلیغاتی برای شما ارسال می شود که نشان دهنده موفقیت آمیز انجام مراحل بالا می باشد.

مطالب پربازدید

روش حذف پیام های تبلیغاتی ارسال شده از سامانه پیامکی اپراتور ایرانسل

برای لغو دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل، عدد ۲ را در متن پیامک تبلیغاتی درج کرده و به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید بعد از حدود دو روز یا همان ۴۸ ساعت، تمامی پیامک های تبلیغاتی شما حذف خواهد شد. اگر قصد بازگشت پیام های تبلیغاتی را داشتید مجددا عدد ۱ را به انگلیسی در متن پیامک وارد کرده و به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید با این کار پیامک های تبلیغاتی دوباره برای شما فعال می شود.

یا اینکه کافیست از طریق شماره ۷۰۰( از خط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط  با خط تماس ایرانسل تماس گرفته و در  خواست خود را ثبت کنید.

حذف پیامک های تبلیغاتی

اپراتور تلفن همراه ایرانسل یک اپراتور بزرگ و مشهور در میان ایرانیان است به طوری که مخاطبان فراوانی در سراسر ایران دارد. این اپراتور گاه برای تبلیغ برخی مشاغل و یا محصولات یک شرکت، اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی می نماید که گاه این پیام ها از حد طبیعی خود فراتر رفته و در ساعات مختلف شبانه روز، برای کاربران و مشترکین این اپراتور ایجاد مزاحمت می کند.

خوب است برای رهایی از این پیامک های تبلیغاتی، با روش های غیر فعال کردن این گونه پیامک ها آشنا شوید تا در صورت لزوم و برخورد با این گونه پیامک ها ، به راحتی آن ها را غیرفعال کنید .

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

ما در این مطلب سعی کردیم تا راه های لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل۷۵۷۵ را به زبانی ساده برای شما بیان کنیم.

کاهش مصرف اینترنت

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا