مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار کنکور و دانشگاه

سقف افزایش شهریه دوره های شبانه و پردیس های پولی اعلام شد

مطالب پربازدید

معاون آموزشی وزارت علوم حداکثر شهریه دوره های شبانه و پردیس های دانشگاهی را در سال تحصیلی جدید ۲۰ تا ۲۵ درصد اعلام کرد.سقف شهریه دانشگاه

مجتبی شریعتی نیاسر درباره شهریه دوره‌های شبانه و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها گفت: بخشنامه ای در رابطه با شهریه به دانشگاه‌ها ابلاغ کرده ایم.

وی ادامه داد: براساس این بخشنامه، دانشگاه ها حداکثر ۲۰ تا ۲۵ درصد با تصویب هیات امناء می توانند افزایش شهریه داشته باشند.

معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه میزان شهریه دوره‌های مذکور بر اساس مصوبات هیات امنا مشخص می شود، خاطرنشان کرد: اگر هیات امنای دانشگاهی شهریه را بیشتر از میزانی که وزارت علوم مشخص کرده اعلام کند، با آن برخورد می شود.

مطالب پربازدید

وی افزود: برای اینکه سقف افزایش شهریه را معاونت آموزشی وزارت علوم تعیین کرده و میزان آن در  هیات امنا ولی حد آن توسط وزارت علوم مشخص می شود.

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: بیشتر تمرکز ما بر روی دانشگاه‌های دولتی است و البته وقتی دانشگاه‌ دولتی می گوییم، عملا منظورمان همان دوره شبانه است، چون دوره روزانه دانشگاه‌ها شهریه ندارند، شهریه پردیس های دانشگاهی نیز در هیات امنا تعیین می شود

منبع: مهر.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا