مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

ترامپ یک سگ دوست داشتنی و با ارزش است یا یک سگ بی ارزش و مورد تنفر؟

مطالب پربازدید

شخصیت دونالد ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل شخصیت جنجالی و تاثیر گذاری که در کل دنیا دارد، اعم از منفی یا مثبت، بارها و بارها سوژه رسانه های مختلف شده و هر شخص حقیقی و حقوقی و نیز صاحبنظران سیاسی و حتی کارشناسان و متخصصان نجوم و ستاره شناسی و… اقدام به اظهار نظر در مورد وی و خصوصیات اخلاقیش کرده و می کنند. در این مقاله به ذکر دو نمونه از اینها که در سایت های ایرانی منتشر شده بسنده می کنیم و بعد از آن می پردازیم به سال سگ و خصوصیات اخلاقی متولدین سال سگ، از جمله ترامپ که از نظر طالع بینی چینی، متولد سال سگ می باشد:1- ایسنا، در 29 بهمن 96 مطلبی را در این مورد با عنوان “سال سگی در انتظار ترامپ” منتشر کرد.

سالی سگی در انتظار ترامپ

چند ستاره‌شناس و کارشناس فنگ‌شویی در چین هشدار دادند که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سال جاری میلادی دچار دردسرهای زیادی خواهد شد و افراد هرچه بیشتری دولت او را ترک خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از چاینامورنینگ پست، این ستاره‌شناس‌های چینی گفته‌اند، دونالد ترامپ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون که هر سه نفر در سمت ریاست جمهوری قرار داشته‌اند در یک نکته مشترک هستند و آن سال تولد آنها یعنی 1946 است که طبق علم ستاره‌شناسی سال “سگ آتشین” تعیین شده است.

مطالب پربازدید

این ستاره‌شناسان گفتند: از آنجا که سال 2018 نیز سال سگ است، این سال برای دولت ترامپ یک سال دشوار خواهد بود.

یکی از این ستاره‌شناسان چینی به نام لوئیس وونگ، مستقر در هنگ‌کنگ گفت: ترامپ کاملا یک فرد شاخص متولد سال سگ است که مشخصه‌های زودجوش بودن، میل زیاد به پر حرفی و عدم هماهنگی با دیگران را دارد و این خصوصیات در سال 2018 به ضرر او تمام خواهد شد.

به گفته وونگ سال 2018 تحت تاثیر عناصر خاک و آتش قرار دارد. وی معتقد است این ترکیب چندین درگیری و مشکل را برای رئیس‌جمهور آمریکا به وجود خواهد آورد.

دونالد ترامپ در یکسال آینده همچنان محور منازعات در داخل کاخ سفید و میان کشورهای مختلف خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود که همکاران او در کاخ سفید مکررا استعفا دهند و هماهنگی خوبی در دفتر او وجود نداشته باشد اما من فکر می‌کنم که او همچنان برای دو تا سه سال دیگر در سمتش باقی خواهد ماند.

مطالب پربازدید

در عین حال کلاریس چان، یک ستاره‌شناس چینی دیگر مستقر در سنگاپور نیز گفت: شخصیت اخلال‌گر ترامپ ناشی از تعارضات بسیار ناشی از زمان تولد اوست.

معمولا افراد زاده سال سگ بسیار بلندپرواز و پر انرژی و پر انگیزه هستند. آنها می‌توانند رهبران خوبی باشند اما رفتاری لجبازانه مملو از قضاوت و مقاوم در برابر تغییر دارند. ترامپ همه مشخصات یک متولد سال سگ را دارد اما تعارضات مربوط به زمان تولد وی نشان می‌دهد که چرا او اینقدر ریسک می‌کند و نگران آینده نیست و از جمعیت پیروی نمی‌کند و یک نظام اعتقاد شخصی بسیار قوی دارد.

رئیس‌جمهور آمریکا همچنان مشکلاتی را از بابت عدم همراهی با مردم خواهد داشت.

چان پیش‌بینی کرد که ترامپ در سال 2018 یک بحران سیاسی بزرگ را تجربه می‌کند. اگر او انعطاف بیشتری به دست آورده و رویکردش را تخفیف دهد احتمالا در ریاست جمهوری باقی خواهد ماند اما اگر بیش از حد به دنبال زورگویی باشد به مشکل برخواهد خورد.

 

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

2- روزنامه كيهان، شماره 21803 به تاريخ 6/10/96، مطلبی با عنوان “نصب مجسمه سگی ترامپ در چین”را درصفحه 11 (حوادث – اخبار كشور) منتشر کرد.

 

نصب مجسمه سگی ترامپ در چین

چيني ها در جشن سال نو ۲۰۱۸ از يک مجسمه غول پيکر سگ که شباهت زيادي به دونالد ترامپ دارد، رونمايي کردند.
به گزارش نيوزويک، در مراسم سال نو چيني هم همانند ايران هر ساله بر اساس برج هاي فلکي، از يک حيوان به عنوان نماد آن سال استفاده مي کنند که براي سال 2018، اين برج فلکي يک «سگ» است. چين در مراسم سال نو 2018، مجسمه ‎اي از دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريکا را که به شکل يک سگ غول پيکر است، با همان موهاي زرد رنگ و کراوات قرمزش تهيه کرد.

اين مجسمه موها و ابروهايي طلايي رنگ دارد. انگشت اشاره اين سگ هم به سمت آسمان است؛ درست همانند ژستي که رئيس جمهور آمريکا در بيشتر سخنراني‎هايش مي‎گيرد. دور يقه اين سگ هم يک بند قرمز بسته شده است که همانند کراواتي است که رئيس جمهور آمريکا در بيشتر مواقع استفاده مي کند.اين مجسمه غول پيکر بيرون يک مرکز خريد در شهر «تائي يوان» در چين قرار گرفته است.

اینک بدون هیچگون اظهار نظر شخصی و تایید یا عدم تایید غیر کارشناسانه سیاسی و غیر سیاسی، می پردازیم به سال سگ و تاثیر آن بر اوضاع و احوال متولدین این سال،بر اساس طالع بینی چینی و علم نجوم و ستاره شناسی که خواستگاه آن کشور چین است. لذا به این موضوع صرفا از نظر علمی (طالع بینی چینی) نگاه می کنیم و تایید یا عدم تایید آن را به صاحبنظران ذیصلاح واگذار میکنیم.

سال سگ

در سال سگ، مردم مایل به رسیدگی به مظلومیت های پایمال شده و نبرد برای احقاق حقوق مظلومین خواهند بود. در این سال بحث های جدی در مورد شئونات اخلاقی در راس همه چیز قرار خواهد گرفت و یک فلسفه مراقبت از عموم به تدریج جای مراقبت هر فرد از خود را خواهد گرفت. حرف های تکراری سیاستمداران دروغگو که فقط به فکر خود هستند کمتر پذیرفته خواهد شد.

سال سگ، سال بدی برای حاکمان مستبد و ظالم، و سال بدتری برای سرمایه داران نوکیسه خواهد بود. بعضی از سرمایه داران و تجار چنان لاغر می شوند که به کلی محو می شوند و خیلی از اشخاص سرشناس و اقمار آن ها از بین می روند. همچنین از اضافه پرداختی ها خبری نخواهد بود و شب های پر عیش و نوش وجود نخواهد داشت و دارایی های باد آورده فردی کاهش خواهد یافت.

بعد از محو شدن فاسدین، جنگ و جدل به زودی تمام شده و آرامش و فتح و پیروزی نصیب حامیان آزادی می گردد. تمام این ها خواست خداوند است و کسی نمی تواند مانع آن شود زیرا خداوند در نظر دارد به بی عدالتی ها و ضد مردمی ها و حکومت اوباش و ارازل که به زور و ارعاب بر مردم مسلط شده اند خاتمه بدهد.

شخصیت و خصوصیات اخلاقی متولدین سگ

فیلسوفان، آزادمردان و قهرمانانِ شکست خورده که تحت علامت سگ و در سال سگ متولد شده اند با جد و جهد فراوان به دنبال بی عدالتی ها گشته و با قاطعیت و حس هدفمند بی نظیر خود با آن به مقابله می پردازند. اینان خواهان داشتن حق بیان و آزادی مطبوعات و رسانه های گروهی می شوند. اگر شما هم متولد سگ هستید، شریک افتخارات قهرمانان بزرگ حقوق بشر خواهید بود.

یکی ازمشهورترین سگ ها در تاریخ، سِر وینستون چرچیل(خدای جنگ انگلستان) است که در آغاز جنگ جهانی دوم، وزیر دفاع انگلستان بود.

در آن زمان تصمیم راسخ هیتلر، به ازبین بردن آزادی ها، از چرچیل یک مرد آهنین سیاسی برای حمایت و دفاع از آزادی انسان‎ها ساخت که در نوع خود بی‎نظیر است. وی در موقع تشکیل کابینه اش گفت: “من چیزی غیر از تلاش، نثار خون، اشک و عرق ریختن ندارم که ارائه بدهم.”

آدم های سگ، اولین اشخاصی هستند که در مورد انسانهایی که گرفتار گرسنگی هستند و همچنین سیل هایی که آمده، قحطی ها و دیگر بلایا، مسئولانه عمل می‎کنند و در موقع نیاز به یاری نیازمندان می‎شتابند و اگر احساس کنند کار خلافی انجام شده درصدد رفع آن بر می‎آیند.

سگ‎های مشهور جهان

وینستون چرچیل، بیل کلینتون، بوش، مایکل چکسون، مار ترزا، مدونا، دونالد ترامپ، گلدامایر(مادر اسرائیل)، شاهزاده ویلیام، دیلی تامسون، جاناتان میلر و…

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا