مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

طالع بینی چینی متولدین سال گربه

مطالب پربازدید
بخش سرگرمی فارسی کلاب – در طالع‌بینی چینی متولدین سال گربه، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۴۲، ۱۳۵۴، ۱۳۶۶، ۱۳۷۸ و ۱۳۹۰ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود.
گربه

هر سال چینی برای خودش اسمی دارد. این نام‌گذاری حتی در میان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی چهارمین سال، سال گربه است. شما می‌توانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چه سالی می‌شود؟

حیوان سال تولد
موش ۱۳۱۵ ۱۳۲۷ ۱۳۳۹ ۱۳۵۱ ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷
گاو ۱۳۱۶ ۱۳۲۸ ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸
ببر ۱۳۱۷ ۱۳۲۹ ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹
گربه ۱۳۱۸ ۱۳۳۰ ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰
اژدها ۱۳۱۹ ۱۳۳۱ ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱
مار ۱۳۲۰ ۱۳۳۲ ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲
اسب ۱۳۲۱ ۱۳۳۳ ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳
بز ۱۳۲۲ ۱۳۳۴ ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴
میمون ۱۳۲۳ ۱۳۳۵ ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵
خروس ۱۳۲۴ ۱۳۳۶ ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶
سگ ۱۳۲۵ ۱۳۳۷ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷
خوک ۱۳۲۶ ۱۳۳۸ ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸

طالع‌بینی چینی متولدین سال گربه

نماد این سال را در ویتنام، گربه و در ژاپن خرگوش می‌دانند. حالا گربه باشد یا خرگوش، مهم این است که هر دو هنگام سقوط روی چهار دست و پای خود فرود می‌آیند. متولدان سال گربه شادترین انسان‌ها هستند. آن‌ها اشخاصی خوش‌ذوق، اهل معاشرت، عاقل، بردبار و کمی بلند‌پرواز هستند که هنگام برخورد با دیگران بسیار شرافتمندانه رفتار می‌کنند. هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را دست کم بگیرد، چون همراهان خوبی هستند و می‌دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.

بخوانید: طالع بینی چینی متولدین سال گربه

اما بعد منفی شخصیتی آن‌ها این است که انسانی‌هایی سطحی هستند به این بدان معنا که ویژگی‌های خوب آن‌ها ظاهری و سطحی است.

مطالب پربازدید

گربه دوستدار جمع و جمع هم دوستدار گربه است. او موجودی زودجوش است که بودن در کنار دیگران را خیلی دوست دارد. اما گاهی در نهایت زیرکی، نکته‌سنجی و دقت، غیبت و شایعه‌پراکنی می‌کند. می‌توان گفت که صحبتی بی‌پرده درباره حقایق کاملاً ناخوشایند، برای او دشوار است.

گربه به راحتی برانگیخته و خشمگین نمی‌شود. او آرام، خونسرد و صلح‌جو است؛ و بیشتر خود را احساساتی نشان می‌دهد تا این که واقعاً حساس باشد. امور شخصی و خصوصی بیش از مشکلات بزرگ اجتماعی او را متاثر می‌کند. این حیوان خیلی زود به گریه می‌افتد، اما به همان سرعت هم آرام و قرار پیدا می‌کند. خانم‌های متولد سال گربه از حالت افسردگی و روانی خود به عنوان کارآمد‌ترین کلک برای جلب نظر و محبت دیگران سود می‌برند.

متولدین سال گربه محافظه‌کار هستند و از هر آن چه که آرامش زندگی‌شان را خراب کند یا اسباب دردسرشان شود متنفر هستند. نیاز آن‌ها به حفظ آسایش و امنیت زندگی بسیار بیشتر از دیگران است، چون تحمل سختی ندارند.

 

اگر چه گربه نسبت به منسوبانش دلسوز، فداکار، مهربان، صمیمی و صادق است و به راحتی به دوستان نزدیکش کمک مالی می‌کند. اما حقیقتا چندان پایبند خانواده نیست و با دوستانش احساس نزدیکی بیشتری می‌کند تا با پدر و مادر و فرزندانش.

مطالب پربازدید

خانم‌های متولد سال گربه تا زمانی که مطرح باشند، وظایف مادرانه‌شان را به خوبی انجام می‌دهند، اما این غریزه در آن‌ها بسیار ضعیف و تا حدی ساختگی است.

زندگی متولدین این سال در صورتی با آرامش و آسایش دلخواهشان سپری می‌شود که با حوادث پیش‌بینی‌نشده، مهیج، شگفت‌انگیز و خانمان‌برانداز رو به رو نشوند. البته آن‌ها از جنگ‌ها، انقلاب‌ها و حوادث طبیعی باکی ندارند. چون اصولاً برای سختی آفریده نشده‌اند و اگر با ناکامی و شکست روبه‌رو شوند، ممکن است به سادگی دیوانه شوند و خودکشی کنند. ترک اصول اخلاقی برای آن‌ها به مراتب آسان‌تر از قبول شکست است.

  • در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که درست است گربه به ظاهر ضعیف است، ولی ممکن است به آسانی به موجودی قدرتمند و ترسناک تبدیل شود.

گربه از نظر شغل و پیشه

گربه نماد موفقیت در کسب و تجارت است و معمولا به عنوان تاجری زیرک که هر کس با او قرارداد کسب و کار امضا کند، نمی‌تواند از زیر بار تعهداتش شانه خالی کند شناخته می‌شود. پیش بینی‌های متولدین سال گربه در کسب و کار اغلب درست است. آن‌ها سود و منفعت را بو می‌کشند. گربه به ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر می‌رسد، اما در حقیقت به شدت اهل ساخت و پاخت است. استعداد او در عرصه رقابت‌های تجاری به خوبی آشکار و شکفته می‌شود. پرداختن به فعالیت‌های سیاسی و حقوقی، امکان بهره‌مندی از یک زندگی راحت، بدون تشویش خاطر و مطابق میل را برای او مهیا می‌کند.
کنار آمدن راحت با اجتماع و خوش رفتاری وی از او یک شریک شغلی ایده آل می سازد و از نظر برخورد با مردم در هر طبقه ای، بی نظیر است.
در شراکت شغلی گربه و موش هر دو سود خواهند برد. گاو پرکار نیز در صورت شراکت با گربه منتفع می شود. سگ پر از شک و تردید نیز شریک میانه رو و معتدلی برای گربه خواهد شد. گربه به صداقت و امانت داری سگ ارزش قائل می شود، اما آن دو باید به مبل سازی بپردازند. ضمنا شراکت بین گربه با مار یا اژدها پیشنهاد می گردد، زیرا اژدهای پرخیال و مار عاقل، گربه را با مهارت خاصی از احتیاط افراطی خارج نموده و به جای آن وی را وادار به شتاب و اقدام موثر و به موقع می نمایند.
خانم‌های متولد سال گربه در تمام مشاغلی که نیاز به ذوق، سلیقه، درک اجتماعی و برخورد خوب دارد خوش می‌درخشند. برای سیاستمدارانی که طالب پیشرفت هستند بهتر است که با خانم‌های متولد سال گربه ازدواج کنند. چون آن‌ها تیزبین، نکته‌سنج، خردمند و رازدار هستند. در عین حال که کدبانو‌های برازنده‌ای هستند که با بودن در کنار همسران‌شان باعث افزایش شهرت آنان می‌شوند. خود این خانم‌ها هم از این که مورد توجه اطرافیان خود قرار بگیرند، لذت می‌برند.
مشاغلی که می‌تواند با روحیات متولدین سال گربه سازگار باشد عبارتند از:
دفتردار اسناد رسمی، قاضی، کارگزار بورس،مانکن، خیاط، طراح لباس، دکوراتور داخلی، عتیقه فروش، مسئول پذیرش، مغازه دار، صاحب دارو خانه، داروساز یا متخصص زیبایی، مشاور حقوقی، وکیل دعاوی، دلال یا سفته باز، نماینده سیاسی، سفیر کبیر، مسافرخانه دار

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا