مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

فال ورق روزانه بهمن ماه ” طالع بینی و پیشگویی با ورق پاسور رایگان “

مطالب پربازدید

یکی دیگر از فال های محبوب در کشور ایران فال ورق روزانه می باشد. شایان ذکر است که تمامی فال ها فقط جهت سرگرمی بوده و جنبه دیگری ندارد. فال روزانه  را هر روز آپدیت می کنیم تا شما عزیزان با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فال ورق روزانه

روزانه حدود 70 میلیون آمریکایی فال خود را می خوانند. خوب ، حداقل طبق نظر انجمن ستاره شناسان آمریکا. براساس تحقیقی که بیست سال پیش توسط انجمن Pew دربار Rel دین و زندگی عمومی انجام شد ، 25 درصد آمریکایی ها معتقدند که موقعیت ستارگان و سیارات بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد. در سال 2012 ، بررسی عمومی اجتماعی نشان داد که 34 درصد از آمریکایی های مورد بررسی ، طالع بینی را “شدید” یا “تا حدودی علمی” می دانند ، و همچنین آنها کاهش – از تقریباً دو سوم به تقریباً نیمی – را در کسری از افرادی که به طالع بینی فکر می کنند ، گزارش کردند.

طالع بینی به طور کلی به این باور تعریف می شود که پدیده های نجومی ، مانند ستارگانی که هنگام تولد بالای سر شما بوده اند یا اینکه عطارد در وضعیت عقب مانده ای قرار دارد ، قدرت تأثیرگذاری بر وقایع روزمره زندگی ما و ویژگی های شخصیتی ما را دارد. این البته با مطالعه نجوم که مطالعه علمی اجرام آسمانی ، فضا و فیزیک جهان است کاملاً متفاوت است.

فال روزانه ورق ماه فروردین

دیدار و ملاقاتی عاشقانه/ دیدار با فردی که به او عشق می‌ورزید. و دائماً به یاد او هستید، همراه با شادی‌های فراروان قلبی ، احساسی و …

مطالب پربازدید

فال ورق روزانه متولدین اردیبهشت

شکست و ناکامی زودگذر/ عدم موفقیت در کارها یا در شغل/ به طول انجامیدن یک برنامه خاص برای رسیدن به هدفی مشخص./ حالت افسردگی و نومیدی موقت از کار یا شخصی خاص.

فال روزانه  پاسور ماه خرداد

دعوا، درگیری یا کشمکش با شخص یا اشخاصی / سوءتفاهمی که رفع خواهد شد.

فال ورق روزانه ماه تیر

قلب شخص مورد علاقه‌تان و کسی که به او عشق می‌ورزید. به سمت شما متمایل است و قلب او نیز به یاد شما می‌تپد.

فال روزانه متولدین مرداد

مورد تعریف و تمجید و ستایش اطرافیان قرار می‌گیرید./ از کارهای شما قدردانی به عمل می‌آید که این موضوع باعث خشنودی شما خواهد شد.

فال ورق روزانه ماه شهریور

بی‌حوصلگی / خستگی جسمی و روحی ناشی از .تلاش و زحمت‌های زیاد روزانه یا مشکلات کاری / خستگی ناشی از تنش‌های روحی و فشار‌های عصبی.

مطالب پربازدید

فال روزانه ورق متولدین مهر

عصبی شدن/ استرس/ مشاجره همراه با استرس را از سر گذراندن/ کم طاقت شدن/ کم تحمل شدن به علت مشکلات روحی ، خانوادگی ،شغلی یا اجتماعی.

فال ورق روزانه متولدین ماه آبان

در ارتباط با آنچه نیت قلبی شماست، صحبتهایی از طرف یک شخص می‌شود که شما نسبت به آنچه در دل دارید دلگرم و امیدوار می شوید. و خود را به هدفتان نزدیک‌تر می‌بینید.

فال روزانه ورق متولدین آذر

از شخصی که شما را دوست دارد و شما نیز به او علاقه‌مندید. یک پیام یا تماس تلفنی دریافت خواهید کرد.

فال ورق متولدین دی ماه

خوشحالی‌ها و لذت‌های احساسی از طرف جنس مخالف.

فال ورق متولدین بهمن ماه

رسوایی به وجود خواهد آمد./ ممکن است. فریب بخورید./ تغییراتی خواهید داشت که چندان مطلوب نیست./ از سخن‌چینی دیگران آزرده خواهید شد./ ممکن است جدایی در پیش داشته باشید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

فال  متولدین اسفند

احساس موفقیت از یک موضوع عشقی/ شادی و موفقیتی که از شخص مورد علاقه‌تان به شما می‌رسد./ مورد مهر و عطوفت شخصی قرار میگیرید. که دوستش دارید که سبب علاقه‌ی بیش از پیش شما نسبت به او می‌شود.

سخن آخر

فال های سایت فارسی کلاب فقط جنبه سرگرمی بوده و هیچگونه جنبه دیگری ندارد.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا